| MariaCioacaaaa a întrebat:

Unde îmi pot face ziua de naștere in Constanța? Este pe 18 Decembrie.

2 răspunsuri:
| Loly a răspuns:

Intr-un club, intr-un restaurant, la tine acasa, la o cabana draguta, acasa la un prieten.Ai atatea posibilitati.Acum depinde doar de bugetul tau si de varsta pe care o implinesti.Eu as inchiria o cabana draguta.

| AFR81 a răspuns:

Sunt destule locuri: McDonalds, KFC, Extrablatt, Famous, Sabroso, Jerry's Pizza, Filicori Zecchini Cafe, Pizza Hut, Cin-Cin, Starbucks, West Side, Escape Room sau la diferite restaurante din cadrul City Mall, Maritimo sau Tomis Mall. Hai ca ai de unde alege.