| qAleexa a întrebat:

Unde pot gasi programe de editat poze si de facut muzica(gen hip-hop rock etc...)? (online) dau fundita:3

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| MeNoNヅ a răspuns:

Buna! Programe de editat poze de pe net sunt PiZap ( este foarte bun) si de descarcat este PhotoScape (asta il folosesc si eu), PhotoShop(cred ca e cu bani) etc. si de facut muzica este Nuendo, FL Studio si de editat piese este Virtual DJ! Sper ca te-am ajutat!

| jokerul88 a răspuns:

Hey buna! programe de editat poze iti recomand eu cateva dar trebuie sa le descarci de pe net ( e foarte simplu de instalat) in fine sa-ti spun programele: PhotoSkape, PhotoEditor, PhotoShop sunt niste programe foarte bune de editat poze iar pentru muzica Virtualdj funda?

| qAleexa explică (pentru jokerul88):

Nu este vorba de instalat. Doar ca nu vreau sa iau virusi laughing

| mOaMa a răspuns:

Salutari ! Joci San Andreas Multi Player ( SA-MP ) ? Si nu gasesti un server Role - Play ? Atunci vino la noi ! rpg.forteam.ro ! Comunitatea www.forteam.ro/forum !