| Divineeee a întrebat:

Unde pot vedea anime-ul yaoi online?

2 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Cum spune şi Ciq, yaoi nu este un anime ci mai degrabă o categorie. Sunt multe anime-uri yaoi, nu doar unul singur. Tu care anime vrei să-l vezi?

| Ciq a răspuns:

Yaoi nu e un anumit anime, ci e un gen de anime deci exista mai multe. Si inseamna boyxboy sau BL( boys love).

Cateva exemple de anime yaoi: Gravitation, Junjou Romantica, Sekai ichi hatsukoi, Uraboku, Loveless.
Si ova yaoi: Koisuru Boukun, Kirepapa, Okane ga nai, Sensitive Pornograph, Iroku Iroku Romantica etc.

Le gasesti daca cauti pe google. ^^