| dn17b a întrebat:

Unde se salveaza pozele facute cu F5 in metin2 pe Windows 7 Ultimate?

FUNDA!

5 răspunsuri:
| UnicornulFericit a răspuns:

Buna, pozele pot fi facute si cu tasta "PrintScreen", eu folosesc aceasta tasta si pozele mi se salveaza in client
Respectiv in folderul "screenshot". Cauti unde ai instalat metinul cauti folderul cu clientul si apoi in folderul screenshot.
Ex:C:/Metin2/screenshot am dat un exemplu.
Asta e tot... Funda plsss
O zi buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Screensaver se salveaza

| gaby555555 a răspuns:

Sall... si eu am win 7 si eu le gasesc in libraries/Documents/Metin2. funda?

| dn17b explică:

Nu pot sa-ti dau funda.nu m-ai ajutat. nu-mi trebuie la metin2ro.
La metinele private toate screensaverele indiferent de client mi se salvau pe XP in My Pictures/Metin2.acum.nu le gasesc.deci. mai astept

| 3paul3paul a răspuns:

In screshoot happy