| DjAnnaLove a întrebat:

Urgent! De ce nu merge facebook-ul pe mozzila? Scrie "Conexiune nesigura"! Va rog, ajutati-ma! Imi vine sa le sparg toate rolling eyes... Funda

Răspuns Câştigător
| Bihter a răspuns:

Face book merge doar dupa google chrome sau internet explorer, am incercat si eu dupa mozzila dar nu merge

3 răspunsuri:
| yumeee a răspuns:

Ce-ţi face dacă s-ar desfiinţa facebook?
Nici nu vreau să-mi imaginez.
Ar fi anarhie pe străzi.

| Ea12345 a răspuns:

Ia google chrome! Eu am si merge perfect, oricand.http://www.google.com/chrome?hl=ro

| Bihter a răspuns:

Multumesc Anna, sper ca te voi mai putea ajuta si pe viitorbig grin