| anonim_4396 a întrebat:

Va intreb, de ce atata lume se joaca minecraft? Mie mi se pare cea mai mare prostie de joc, de ce? pai pana mea vezi cuburile alea si deja iti cade fisa, iti vine sa arunci calculatorul pe geam. As intelege sa joci call of duty, fifa nfs, care na pana mea esti in toiu' actiunii, are un storyline, stii cand se termina. Ce vede lumea asa interesant la jocu' asta? si cam cine se joaca cel mai mult acest joc? cei de la 14-18 ani, 18 - 30? sub 14 ani? care e media de varsta

Răspuns Câştigător
| ksuper31 a răspuns:

Fiecare cu parerea lui, tu mai bine pastrai parerea pentru tine ca astia care joaca nu vin la urechea ta sa te intrebe de ce nu joci.
P.S: nici eu nu joc.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este problema lor.Eu nici nu stiu cum arata.Fiecare cu pasiunea lui.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La Minecraft e nevoie și de creier. Și vezi tu, în ciuda speranțelor tale, sunt mulți cei care-l mai au.