| nimeni_2035 a întrebat:

Va plac desenele? ce desene va plac?happy

Răspuns Câştigător
| M4RK a răspuns:

Kid vs cat, zack si cody, tom si jerry,...

69 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Singurul desen care imi place este Viata cu Louie.Are ceva special.

| viatadecacatt a răspuns:

Ben 10.smug

| Silvia a răspuns:

Imi plac multe desene animatelove struck.
Tom&Jerry, Familia Flinstone, Scooby-Doo, Fineas&Ferb, Johnny Test, Spioanele, Kid vs Kat, Dexter's Laboratory etc.big grin

lolita
| lolita a răspuns:

Familia simpson, famili guy, american daddy. imi plac desenele pentru adulti. uitasem... si shin chan.

| Elly4all a răspuns:

Pai imi plac mult anime de ex: Naruto, dead notebook si multe altele, imi mai plac si desenele clasice: Tom and Jerry, Bux Bunny, Familia Flinston sunt preferatele melehappy

| JoJo a răspuns:

Ben 10, Spioanele, Tom & Jerry big grin

| alecs871 a răspuns:

Viata cu Louie
Am toate episoadele, 40 la numarhappy

| Bianca_4346 a răspuns:

Din cele din vremea asta: casa foster pentru prieteni imaginari, chowder dar alea dupa fox kids mi'au furat inimalove struck

| DeeAnna. a răspuns:

Eee! O intrebare pentru mine![glumesc]
DA...Imi plac : Phineas and Ferb, Copii de la 402, Viata cu Louie, Ed Edd si Edy. :X

| OpreaSimonaAlina a răspuns:

Tom and jerry, kid vs cat, scooby doo, zack si cody ce viata minunata, hannah monthana, phineas si ferb

| ant1 a răspuns:

Tom&Jerry, Cow&Chicken, American dad, Where my dogs at...

| l0riiii a răspuns:

Pai.:d Hannah Montana, H20, Zack si Cody ce viata dulce, High School Musicol kid vs cat, phineas and ferb.Etc

Răspuns utilizator avertizat
| Aurelia a răspuns:

Scooby Doo, Tom&Jerry, Looney Toons, Courage, The Cowardly Dog, The Powerpuff Girls - de pe Cartoon Network, si Inconjurul lumii in 80 de zile cu Willy Fog, Arthur, Bibi Blocksberg, Urmel - de pe Minimax(acum nu ma mai uit decat la Scooby Doo si Tom&Jerry. Celelalte nu mai dau la posturile respective!

| fcsb32 a răspuns:

Dragon ball

| HelpMePlss a răspuns:

Ooooo pai multehappy...Viata cu Louie, Lumea lui Bobby, Eek the cat, The why why family, Peter Pan, Printesa Sisi, Caine rau, Copii de la 402, Dosarele secrete ale cainilor detectivi, Denis pericol public, Mica sirena si multe altele de pe fox kids.
De pe Cartoon Network mi-au placut si-mi plac urmatoarele The Flinstones family, The Jetsons, Cow and Chicken, Lu, Mike & Og, The Mask, Dexter Laboratory, The Power Puff Girls, Tom & Jerry, Ed, Edd and Eddy, Courage The Cowardly Dog, Top cat, Johnny Bravo, Looney Toons, etc.
Iar de pe Minimax imi place Arthur, Franklin, Urmel, Zambetul lui Sharon, etc.
Nu prea am desene preferate din ziua de azi pentru ca nu-mi plac, cele vechi raman pe primul loc.:X:X:*Papa

| Bia:X a răspuns:

Tom and jerry, kid vs cat, scooby doo, zak si cody fac echipa, hannah monthana, phineas si ferb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele colorate laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok, ok, familia Flinstones, familia Adams, The Simpsons, Spider-Man, X-Man si mai sint unele... gata, m-am desconspirat na laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In prezent nu ma uit la desene.
dar desenele copilariei mele au fost Braceface.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Graffitti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac desenele cu : ben ten, tom & jerry, naruto, zack and cody pe vapor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gadget si gadgetini

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zack and cody, jonny test, kid vs cat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zac si Codi si Hannah Montana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac mai mult filmele d groaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac desenele h2o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac desenele; Chaudar, Clopotica, Aladin si Craiasa zapezii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac cel mai mult desenele zack&coody kidvskat de toate