| mm_2126 a întrebat:

Va place filmul AVATAR de James Cameron? eu il ador, dar as vrea sa vad mai multe pareri. credeti ca va mai aparea vreo continuare? daca da, de unde ati aflat?

14 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Daca apare o continuare la Avatar eu ma sinucid cu o supradoza de manelelaughingNu imi place Avatar. N-am inteles nebunia din jurul luithinking Dar o sa fie oricum o avalasa de filme de genul Avatar pentru ca au mirosit ca prinde treaba la publicwinking

| mistikk a răspuns:

Oribil film dar ma rog lasand asta stiu sigur ca va avea o continuare se numeste avtar 2 si au anuntat la stiri ca actiunea se va petrece sub apa deci are o continuare sper ca te-am ajutat:*

| mistikk a răspuns:

Exista mai mult ca sigur o continuare BlackAndWhite uitate la stiri din cand in cand James Cameron a anuntat ca va face continuarea doar ca nu va mai avea acelasi buget si actiunea se va desfasura sub apaa

| RainDrop a răspuns:

Un film foarte frumos, mai ales cu ochelari 3D, probabil va aparea.
P. S.: As vrea si in 6D! big grin

| Eff a răspuns:

Eu l-as incadra in top 10 cele mai proaste filme pe care le-am vazut in ultimii 5 anithinking povestea e atat de rasuflata si adoptata de toti scenaristii, incat poti sa prevezi exact ce se intampla mai departe in film fara sa il fi vazut inainte. O fi el genial ca efecte speciale si imaginatie... cu toate ca trebuie` sa fii putin bolnav sa creezi niste fiinte albastre cu cozi lungi si ochi mari.

| Biutzuca a răspuns:

Si mie imi place da nu stiu vreo continuare big grin

| Anduciu a răspuns:

Nu l-am vazut.laughing

| T!mea a răspuns:

Mi-a placut filmul dar nu e stie cine ce. nu stiu daca va mai avea continuare.

| Just kidding a răspuns:

Si mie mi-a placut la nebunie love struck nu stiu sincer ce nu v-a placut la el. Eu de obicei, simt si traiesc ce vad pe eran, ca si cand eu as fi in locul lorbatting eyelashes ar fi super daca ar fi o continuare. Sa sperambatting eyelashes :*!

| Asphalt.Fucker a răspuns:

A fost asa de mediatizat filmul asta pentru ca a avut un buget imens, eu tot nu inteleg ce este asa de interesant la Avatar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie una nu mi-a placut AVATAR.Nu stiu ce este asa de interesant.Numai exista o continuare.

| ZAXELS a răspuns:

Mi-a placut foarte mult filmul.
Abia astept sa apara.

Fanii blockbusterului "Avatar", realizat de James Cameron, vor fi nevoiţi să aştepte cel puţin încă... Intra pe acest site sa aflii mai multe http://www.gandul.info/......ra-9146880

| ZAXELS a răspuns:

Http://ro.wikipedia.org/wiki/Avatar_2

Am mai gasit ceva ( FUNDA? )

| Tiberiu_Yotibero_1980 a răspuns:

Nu stiu ce este asa de greu de inteles eu l-am vazut de vreo 5 ori si-mi place imi place povestea lor de dragoste si fac totul pentru a apara taramul de vis noi oamenii in general suntem niste devoratori distrugem totul pentru confort nu ne gandim la natura. la noi totul se rezuma doar la bani... e greu de inteles Avatar e grele tare