| YumiSukinanda a întrebat:

Va place noaptea sau ziua? rautatea sau bunatatea? fericirea sau tristetea?

18 răspunsuri:
| Luissa123 a răspuns:

Ziuaaa
bunatatea
fericireaaaaaa happy

| vali1985 a răspuns:

Imi place Ziua, Bunatatea, Fericirea.

| bloodyhell a răspuns:

Noaptea,sau,sau

| ksuper31 a răspuns:

1.Noaptea pentru ca ma simt mai in largul meu.
2. Bunatatea pentru ca asa sunt eu.
3. Fericirea bineinteles.

| mereverzi a răspuns:

Well, imi place ziua e mereu lumina, soarele straluceste si chestii de-astea, dar e superba si noaptea, cand stai la lumina lunii, si te uiti la stele [ da, da, stiu chestii 'romantice'], deci le aleg pe ambele. Rautatea sau bunatatea, nu e greu, adica vreau sa spun sa fiu rau nu e o optiune, deci, bunatatea, clar, nu zic ca din cand in cand nu sunt rea, dar in majoritatea timpului i'm not evil. Fericirea, fara fericire nu e iubire.

| alexandra2859 a răspuns:

Noaptea,rautatea,fericirea!

| Xtadelo a răspuns:

Noaptea
Bunatatea
Fericirea

| Anonima264 a răspuns:

1.Ziua!
2.Bunatatea!
3.Fericirea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,ne place k nu exista una fara alta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ziua,bunataea,fericirea

| a răspuns:

Hey! Imi place noaptea love struck, normal ca bunatatea love struck, si mai ales... fericirea love struck!

| Dolyta a răspuns:

Mie imi place noaptea, rautatea si tristetea.

| teodora24 a răspuns:

Noaptea,ziua,bunatatea,fericirea.

| Klaudya27 a răspuns:

Noaptea
Bunatatea
Fericireahappy

| RammsteinHH a răspuns:

Noaptea, Bunatatea si Fericirea

| Slendăriț a răspuns:

Ziuatongueentru ca nu vreau sa fiu asa de obosita a doua zi doar fiindca eu nu am dormit noaptea.
Bunatateabig grineoarece daca esti rau nu iei nimic in schimb.Dar daca esti bun ai multa bucurie in viata.
Tristetea:Mai bine sa fiu eu trista decat altcineva.
PS:Toate lucrurile acestea care le zic aici sunt adevarate.

| AalaBalaPortocalaa a răspuns:

Noaptea, bunatatea si fericirea big grin

| amo7 a răspuns:

Like you'mtr happy