| killyou a întrebat:

Va rog dati-mi 1 server privat de metin 222222.nu gasesc tot internetul un server care sa mearga si sa fie si distractiv.nu conteaza daca e cu hamachi sau fara. eventual si niste detalii ar fi bune:d
dau funda la cel mai bun server
la serverele down dau nefolositor:p

Răspuns Câştigător
| SentimenteColorate a răspuns:

Incearca mondialmt2 in 4 min faci lv 99
este king cu 50kk yang
este masca emotiei cu 0yang
perla cu 40kk
armuri de lv 1 pana la 50 este cu 1k
bani iti da la inceput 50kk
apoi iti da lv 30
iti cumperi caoduri caare iti da king arma armuri etc.
si apoi cadourile sunt cu 1k
sunt 6 GM eu sunt SGM e super vino si tu e servaru nostru poti deveni un luptator bun

2 răspunsuri:
| GoddesWilma a răspuns:

Http://topofgames.com/Metin2/

de aici iei cate vrei...
dedinjos de numele metinului sunt datele despre joc...
ahh si v'zi ca unele din ele nu merg pentru ca sunt mai vechi si sau inchis
dar sunt destul de multe care sunt foarte bune:)
sper ca te-am ajutat popz :*
funda?:D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca metin dinamik. E mai tot timpul ONN(deocamdat e OFF). NU exista cal ca facea lag.Rate exp 300% drop 500% yang 1000%. Totul e in shop in afara de armele de 30.Kingu-l il faci in dt cu 80kk sau cu perla albastra la Tirax