| dragosboss97 a întrebat:

Va rog frumos ajutati-ma si pe mine...Eu as vrea sa imi schimb tunsoarea happy As vrea sa ma tund ca si cei din armata Americana, mai exact pe laterale mai scurt (sau chel) si sus periuta dar sa se vada diferenta (ceva tip capac cred). Ajutati-ma deoarece vreau sa ma duc la frizer si sa stiu exact ce vreau nu sa ma balbai sau sa nu ma inteleaga...Un sfat va rogwinking

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Aşa cum ai descris, se înţelege destul de bine, arată-i nişte poze eventual.
http://www.diva-star.ro/2012/04/coafuri-par-scurt-barbati.html