| VideoGame a întrebat:

Va rog frumos cine imi poate da linkuri cu hackuri de metin2(hack de yang sau exp) dau fundita +folositor

2 răspunsuri:
| UnicornulFericit a răspuns:

Buna,
pentru ultima data NU EXISTA HACK-URI decat pentru vit. miscare sau vit.atac,trade,combo teleport, invizibilitate, si teleportate. Dar pe metin2 RO...nu merge DECAT invizibilitatea.
Sper ca ti-am fost de folos.
Uite un site unde sunt boti, hack-uri si multe altele.www.m2-tools.de
Pe site gasesti multe asa ca te rog fi bun si da-mi o fundita!
O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall eu vreau sa-mi descarc metin2. gx l-am descarcat dar nu potsa-mi fac cont crying