| Roliii a întrebat:

Va salut! Pe centrul orasului in care stau eu se plimba multa lume pentru ca e pietonala acolo si e plin de magazine,cafenele,restaurante, etc.Ideea este ca de fiecare data cand ma plimb pe acolo vad multe fete faine acolo si imi e ciuda ca nu prea ma pot baga macar pe una ele (ca e mai greu asa).

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Iti vine si tie ceasul

| Eastwood a răspuns:

Salut, nu e greu, esti tu mai timid, nu trebuie sa fi. Daca pui ochii pe o fata si iti place, mergi si vorbeste cu ea, invit-o la un suc, pizza, ce vrei tu. Nu trebuie sa iti fie rusine!winking
Curaj!