| bytha a întrebat:

Va spun de un joc. Poate stie cineva cum se numeste. E cu Dracula si joci rolul unui detectiv londonez care vrea sa afle despre prietenul sau care a plecat in Transilvania sa incheie nu stiu ce afaceri cu un conte Dracula si nu s-a mai intors acasa. Eu nu mai tin minte cum se numeste, cine stie va rog spune-ti-mi si mie.

2 răspunsuri:
| Drunkenhearts a răspuns:

Vrei sa stii cum se numeste?

| bytha explică:

Dap.nu mai stiu numele. l-am sters din calculator si acum nu mai stiu cum se cheama