| ILoveHandball a întrebat:

Vaaiii,deci am vazut Academia vampirilor si mi-a placut mult ce s-a intamplat intre aparatoarea printesei si profesorul ei...mai stiti filme care s aiba o poveste de dragoste de genul.
...sau filme de dragoste mai putin stiute

Răspuns Câştigător
| qAleexa a răspuns:

Descarca viki pe telefon. Ai acolo foarte foarte multe filme de dragoste. Iti recomand can you hear my heart. Il gasesti pe internet, pc. E serial coreean. Chiar daca e in coreeana, e foarte tare. happy sunt experta in filmewinking

2 răspunsuri:
| qAleexa a răspuns:

Merci pentru funda; 3

| ILoveHandball explică (pentru qAleexa):

Merci pentru aplicatie