| Elyio a întrebat:

Vacanta de vara aproape e gata. In timpul ramas as vrea sa ma distrez lea maxim. Deci ce acticitati distractive pentru adolescenti stiti?

4 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Citit carti.
Ajutat batranii.

| iCappy a răspuns (pentru cristimihailov):

Dacă asta e distracţie la tine, atunci îmi pare tare rău de tine...

| cristimihailov a răspuns (pentru iCappy):

Mai bine asa decat sa ma bag in seama ca musca care intra pe la sfarsitul calului...
Nu te mai umple de compasiunea pentru mine, supravietuiesc eu.

| iCappy a răspuns (pentru cristimihailov):

Acum nu.mi fac griji ca mori tu laughing
îmi fac griji ca poate omori tu pă alţii cu hooby. urile tale de pensionar.