| Mihaela2022 a întrebat:

Vecina mea imi face scandal tot timpul nu pot sa dau putin mai tare la muzica pentru ca vine si tipa la mine in asa fel incat ies toti vecinii sa vada ce se întâmplă si totusi nu prea dau tare la muzica deoarece stiu ca am probleme cu ea, si acum 3 luni cand mi-am sarbatorit ziua de nastere a venit si m-a certat de faţă cu toate fetele, deja nu o mai suport, nu stiu de ce face asa ca doar e tanara nu are mai mult de 28 de ani si nu are nici copii. Cum as putea s-o enervez si eu? dar in afară de muzica.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tu ai voie sa pui muzica tare pana la ora 00:00 am asa ca poti chema politia sa ii explice ca ea nu comanda, dar nici tu nu trebuie sa-i deschizi usa daca vine la tine si cand o auzi ca tipa dai muzica mai tare si va pleca.

| eluboy13 a răspuns:

Daca are masina zgari-o.
Daca nu,fura-i presul.
Daca ai sange in tine,urineaza-i pe usa.Aa,de fapt esti fata,nu poti. sadIncearca pe pres.
Si fa-o de ras de fata cu vecinii,dar asa,dume misto, ma gandesc ca te pricepi.
Te-am pupat, Take Care! :*

| Andyy005 a răspuns:

Razbunarea arma prostului. Daca altfel nu te poti intelege cu ea, spune-le parintilor sa discute cu ea, si poate vor rezolva ei ceva happy

| gaoaza a răspuns:

Nu intelegi nimic, ea incearca sa se bage in seama cu tine si tu nu te prinzi. Sari din textile, ia un halat pe tine, da muzica tare si asteapt-o! Cand vine ascult-o cu straluciri in privire, deschide halatul gratios si arata-i p..., invit-o in casa... Garantat nu mai vine la usa ta. Daca totusi este masochista si nu inceteaza, asteapta o ocazie cand mai sunt si alti vecini si roag-o sa nu te mai sune ca nu vrei sa o primesti in casa si nu vrei sa te incurci cu ea! Astepta vesti! happy

| LucianLucian a răspuns:

O piatra in geam laughing. Glumeam. Spune-i sa te lase in pace, nu te poate controla.Asculta muzica cat vrei si cum vrei,dar totusi intr-o limita,sa n-ai probleme cu politia.Cel mai bine vorbeste cu ea, spune-i ca iti place muzica si ca iti place sa asculti mai tare, sa dea si ea sonorul la televizor mai tare si gata...Salut!

| emignon a răspuns:

În primul rând vă informez că puteți asculta muzică la ce nivel doriți și cum va simțiți bine fără ca vecina să audă: și anume, la căști.
Dacă aveți căștile puse în urechi, puteți da volumul cat de tare suportați, vă simțiți cât mai bine și în același timp rezolvați problema și cu vecina.
Plus de asta, distanță cât mai multă și ignorare totală a vecinilor vă ajută mult.
Niște jaluzele trase la geam pe timpul cât sunteți acasă și nu numai, v-ar ajuta mult.
Succes!

| andrutzakiss a răspuns:

Pai are catel sau pisica? daca are catel adui o pisica la usa sau invers
zgariei masina
bate la usa ca aia mici si fugi laughing
iai papucii de la usa sau presul
POTI SA II FACI MULTE...

| IsBlacks a răspuns:

Leaga de clanta usii o sfoara si celelalt capat de balustrada si suna la usa. si asase si enerveazasi tu te distrezi

| adutza99 a răspuns:

Fura-i presul de la usa sau da-i cu ulei pe clanta sau suna la politie si reclam-o

| Lucian_Avram_1987 a răspuns:

Nu e nevoie sa te razbuni, doar nu o mai baga in seama, ca totul sa fie bine si frumos, si cand vine la tine, fii foarte interesata de ce spune