| xCatastrophe a întrebat:

Vi se pare prostesc ca o fata de 14-15 ani sa se uite la anime si desene animate? thinking Means me...

Răspuns Câştigător
| prietenii a răspuns:

NU. eu am 16 si ma uit si la disney si in particular la diferite seriale anime. Nu e ceva jenant. POt sa spun ca sora mea de 20 de ani discuta despre desene cu prieteni de facultate.

17 răspunsuri:
| Psihoyounger a răspuns:

Nu. Vom fi copii până la moarte. Fizic nu, dar psihic, cam da.

| Karashi a răspuns:

NU! si sa-ti explic si de ce!
1.Animele sunt creatii japoneze pentru absolut toate toate varstele! Sunt create din viata normala, iar in majoritatea lor personajele principale chiar au 14-15 ani!
2.Desenele animate sunt nemuritoare! E imposibil sa te saturi de ele!(Bine nu vorbesc neaparat despre cele aparute acum mai nou, ci despre cele vechi intr-adevar foarte frumoase)
Lucrul prostesc la asta este ca tu nu tiai dat seama de ce ai pus intrebarea(eu una nu cred ca ai pus-o fiindca ti se pare prostesc ci pentru ca nu esti sigura de raspuns)
Sper sa te fi ajutat...cumva!^^

| BellsC a răspuns:

laughing si eu am 15 si ceva si imi place sa ma uit la desene, mai ales la anime cum ar fi Narutolaughinglaughing

| irbis a răspuns:

20 si ma uit la anime zilnic. Pana acum am vazut 459 de filme si serial anime si numarul ala inca mai creste.

| Danutz_2579 a răspuns:

Nu,daca iti plac uitate si eu ma uit din cand in cand.

| TнєFυηηуρrodαcşăη a răspuns:

Eoo am 13 si tot ma uit la anime si desene animate! Deci nu e prostesc! Crede-ma!

| TFK a răspuns:

Nu,si eu ma uit in fiecare saptamana la Naruto Shippuudenwinking

Răspuns utilizator avertizat
| Fernando9Torres a răspuns:

Pentru unii da dar pentru alti nu, eu cunosc pe un baiat de 18-19 ani car se uita las disney

| Teeestiwudnejwns a răspuns:

Am aproape 16 ani si cand ma uit la Disney Channel sa stii ca nu e prostesc. E prostesc doar daca te uiti la de-alea cu sa numaram 2 + 2 sau ceva de genu de pe Minimaxwinking

| maytha a răspuns:

Nu deloc si adulti se mai uita sa iti aduca aminte de copilarie. si in plus sunt unele desene care chiar sunt amuzante si frumoase care merita vazute tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Luand in considerare ca sunt si anime-uri peste 12/15 ani la ce ai vrea sa se uite? Eu ma uit cateodata si la CN chiar daca am 15 ani.

| bortanradu a răspuns:

Mie nu mi se pare. Doar daca nu sunt desene de bebelusi. Cei ce fac desenele nu se uita si ei la ele?

| Antonnia a răspuns:

De ce sa fie ciudat?laughing Nu, nu mi se pare ciudat, eu ma uit pe Disney Chanel

| Daisy_9886 a răspuns:

Nu! Am prieteni mai mari de cat tine si se uita la desene animate(19 ani)

| euuuuuuuu a răspuns:

Nu mai cunosc oameni care se uita...rolling on the floorrolling on the floor