| IonY1713 a întrebat:

Voi ce ati alege dintre Samsung Galaxy Y Pro si Nokia Asha 302? Samsung Galaxy Y Pro mi se pare mai performant. La care dintre cele doua tine bateria mai mult?

Răspuns Câştigător
| maryus24 a răspuns:

Comparatiile: http://www.phonearena.com/....../6932,6760

eu in locul tau as alege samsungul deoarece e smartphone, mai multe dotari, si e bun.

'FUNDA MERSI

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde cum tratezi mobilul asa iti dureaza si bateria mult sau putin, reduci luminozitatea, nu lasi acel sunet cand folosesti optiunile mobilului. Samsungul e bun, niciodata nu mi-a placut Nokia.

| Costin2000 a răspuns:

Eu as alege Samsung Galaxy Y Pro fiindca are si touchscreen, dar bateria tine mai mult la Nokia Asha 302.