| SangeRoOs de AJuUnG3 PaNa La OoSs a întrebat:

Voi ce ce faceti cand vedeti sange intr-o cantitate cat mai mare?

Răspuns Câştigător
| Vizitiul a răspuns:

Donezrolling on the floor

15 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Cum plimbarile mele nu includ nici morga, nici abatorul (sunt vegetariana), iar la hobby-uri nu intra sa ciopartesc cadavre pe masa din bucatarie, nu prea am ocazia sa vad sange "intr-o cantitate cat mai mare" (cam cat inseamna "cat mai mare"?- o lingura, o cana, o galeata, un ocean de sange?).

nony
| nony a răspuns:

In nici un caz nu lesin, sau mi se face rau, cum probabil ti se intampla tie.Nu fac nimic, probabil cineva si-a tuns venele ( sau i le-a tuns ) big grin

Abh
| Abh a răspuns:

Nu am probleme la vederea sangelui, ar fi culmea, lucrez in domeniul sanitar.

| Vizitiul a răspuns:

Pe mine nu ma bucura o amarata de fundita, eu ma multumesc ca pot ajutawinking.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

N-am avut placerea, poate la analize insa acolo nu era asa...imprastiat prin toata camera. Dar cam ce inseamna cantitate mai mare? un kil? o remorca? ti-a placut dexter?batting eyelashes

| AndutzaAndu a răspuns:

Dar cine zice ca fac ceva?laughing

| Dj Boalca a răspuns:

Pei deja cred ca ma sperii si devin dintr-o data precaut si cu ochii in patru

| romanionu a răspuns:

Screaming like a Girl laughinglaughing
/jocking
Caut o cantitate si mai mare decat cea mai mare happy

| Mada a răspuns:

Lesin

| hominid dreak a răspuns:

Te invit frate la un pahar.

| Alice_6278 a răspuns:

Pot sa leshin.nu pot suporta singele mai ales o kantitate mare

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In caz de om -sun la ambulanta/politie
in caz de animal-nu ma uit
in caz in care nu e nimic, incerc sa ma uit daca e de om si chem la la politie/ambulanta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se face rau si cand aud cuvantul da apoi sa vad straight face. Cred ca ar fi posibil si sa auzi un tipat pe acolo laughing).