| Ancuta7878 a întrebat:

Voi ce credeti ca ar trebui sa scimb? Am 1.60 | 55 kg ( aprox ). O personalitate dura, sunt prietenoasa, dar ma enervez repede. Daca cineva imi comenteaza sau ceva ori il lovesc, ori ma enervez de il injur. Plss. Vreau pareri :*

3 răspunsuri:
| Stein a răspuns:

Parca am fi aceeasi laughing si eu ma enervez repede si trebuie sa lovesc ceva/pe cinevalaughing

| oOSmileoO a răspuns:

Mai slabeste cam 7 kg esti cam cu 5 kg mai grasa decat trebuia...si mai lucreaza la personalitate...cred ca nimeni nu sta cu tine

| doublers a răspuns:

Comportamentu`l...