| ComicGirl a întrebat:

Voi ce faceti seara cand va plictisiti pe mess?

Răspuns Câştigător
| zacrazy a răspuns:

Daca n-am chef sa ies din casa cu siguranta intru pe TPU si e imposibil ca o intrebare idioata sa nu-mi alunge plictiseala.

9 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Umblam pe TPU laughing

| BeibiiX a răspuns:

Ma joc Cruce online, Molehill Empire, stau pe facebook`love struck si ma joclaughing sau inainte aveam Imvu ` :d super fain jocu:*

| clauss a răspuns:

Il opresc. dau drumul la tv si iau canalele la rand pana gasesc ceva

| Allemsp a răspuns:

Ascult muzicalaughing

| DouaPuncteD a răspuns:

Ma plictisesc in continuarelaughingbatting eyelashes [hi5, TPU, xat sunt o solutie]

| Jalnic a răspuns:

Afara sau ma plictisesc si la TV laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu de obicei joc Metin2 sau Imvu.iti sugerez cand nu ai ce face sau te plictisesti unul din cele 2 jocurihappy

| xedor a răspuns:

Una mica...

| krys_1445 a răspuns:

Pailaughing, ma joc cs daca ma plictisesc pe mess
desi sunt fata sunt adminbig grin