| bbbbbbbbnbbbb a întrebat:

Voi ce parere aveti despre vegetarieni?

12 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cele mai bune legume sunt slana si carnatul big grin

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Omul este un animal omnivor. A manca numai legume este o greseala dar fiecare o face pe pielea lui.

| katy a răspuns:

Este libera lor alegere.organismul uman are nevoie si de proteine de origine animala, asa suntem construiti din punct de vedere anatomic.in schimb, nu sunt de acord cu vegetarienii care obliga si se comporta urat cu persoanele care mananca orice.cunosc astfel de persoane.sunt o mare iubitoare de animale, insa constientizez ca am nevoie si de proteina animala.intrebati-va cum ar fi ca cei din armata sa manance numai ierburi...ar lesina toti pe campul de lupta! happy

| RAY a răspuns:

Nu-mi plac ca au credinta de a judeca pe cei care manca si carne dar ei uita ca multe paduri au fost arse pentru agricultura

suntserios
| suntserios a răspuns:

Una destul de buna... dar de ce trebui sa ne facem o parere despre oameni in functie de ce mananca?

| T0T a răspuns:

Nu am absolut nicio părere, fiecare cu preferințele lui, am o părere doar în momentul în care se consideră salvatori ai planetei consumând vegetale, asta e penibil.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

...niste muraturi laughing

| OoBunnyoO a răspuns:

Atat timp cat nu incearca sa ma convinga pe mine sa le adopt stilul de viata nu am nicio parere anume. Nu ma intereseaza ce mananca alti oameni.

| GreenVoid a răspuns:

Nu mor de cancer aialaughingSunt mai sanatosi...sunt oameni, faptul ca ei mananca verdeata si eu carne nu mi se pare cine stie ce.

| Ωmega a răspuns:

Daca vegetarienii iubesc asa mult animalele, atunci de ce le mananca mancarea? laughing

| 0Alexander0 a răspuns:

Fiecare mananca ce vrea.

| ℛąin a răspuns:

De ce aș avea o părere? E alegerea lor și o respect.