| andra15 a întrebat:

Voi ce vreti de craciun?

Răspuns Câştigător
| kawaii69 a răspuns:

Eu imi doresc sa pot petrece sarbatorile alaturi de familia mea care, sincer este ceam mai importanta sau... cel putin pentru mine e si o iubesc mai mult ca orice pe lume.

12 răspunsuri:
| WeeD a răspuns:

Ce poate sa`si doreasca un om simplu decat fericire si sanatate, nu haine, telefoane, masini si bani.

greece12
| greece12 a răspuns:

Un strop de bucurie in plus!

| ScheißeBeMine a răspuns:

Vreau si primesc cartea Lady Gaga X Terry Richardson :X

| DiaElla24 a răspuns:

Laptop sau o chitara

| andra15 explică:

Frumos eu vreau un Nokia c3

| vladyy a răspuns:

Hmm... de Craciun mi-as dori ca iubita mea sa fie langa mine. si atatbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haine noi.

| alina58 a răspuns:

Permis de conducere...

| Stefy_3459 a răspuns:

Eu mi-as dori un Samsung I9100 Galaxy S II sad nu m`as supar daca l`as pri de ziua mea (15 dec ) laughing

| ariska9952 a răspuns:

De craciun as vreau o placa pentru ca sami pot face parul cret! Dar tu ce iti doresti?

| NUTZA_4591 a răspuns:

Un inel de la prietenul meu, mii foarte interesant... da ce iti
dorestitu?

| TeIubeskBăăh a răspuns:

Haine mai la moda.