| Ioan_NeluNelu_1957 a întrebat:

Vreau sa fac un cont la forumul softpedia si mi spune ca sa corectez erorile, de 100 ori nu imi primeste nici cu (nofollow) si spune ca acea cu intrebare scurta e obligatoriu sad
ajutati-ma de ce

6 răspunsuri:
| cezarultau a răspuns:

Acel raspuns de la acea intrebare scurta trebuie obligatoriu completat ca site-ul sa se asigure ca nu e un spam:"un virus ce circula pe net".

| Ioan_NeluNelu_1957 explică (pentru cezarultau):

Completarea e fata de el cum se arata
The following errors were found: Your answer to the challenge question was not valid

| cezarultau a răspuns:

Ti-am trimis pe TPU intr-o felicitare un cont softpedia, foloseste contul pana reusesti sa-ti faci unul.

| cezarultau a răspuns:

Asa trebuie sa-ti faci cont:
https://imageshack.com/i/n6an6qp

| Ioan_NeluNelu_1957 explică:

Nofollow ul e acea example de la intrebare scurta Dau ENTER nimic,

Dami si mia o intrebare scurta va rog

| Ioan_NeluNelu_1957 explică:

De 4 ori nu a inteles la inceput (skoda) nimic iar 3 ori a scris despre fluviu, daca nici asta le am facut asa de pe fotografie
Va multumesc

Enjoy & Closed!