| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ii pregatesc ceva mamei. Pacat ca am 11 ani. Am fi mers la restaurant dar nupot sa fac rezervare ca sunt prea mica crying(. Vreau sa fie o surpriza. Ce sa fac? Nu am idei! Va rog fara chestii gen " Stati acasa " sau " esti prea mica " etc.

Răspuns Câştigător
| Anonimul998 a răspuns:

Fă-i un colaj cu poze cu voi două și o felicitare, crede-mă că, cadourile mici contează mai mult decât ceva mare! happy Succes!

2 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Pregateste-i un tort, aranjeaza-i o masa festiva, cu flori, petale, chestii. O masa ca la restaurant acasa, care-i problema? o muzica draguta pe fundal, cumparai un cadou, ceva ce stii ca-i place. Discuta si cu tatal tau, sigur stie ce-si doreste mama si te va putea ajuta.

| Elisa2809 a răspuns:

Bine