| minrest a întrebat:

Vreau sa îmi cumpăr un tricou Pink Floyd, sa îl am pe întâi iulie la Judas Priest.Am căutat un pic pe net și am constatat trei categorii de preturi, în jur de 100, de 40 și de 25 de lei. Care este diferența? Eu presupun ca diferă calitatea imaginii. 100 de lei pe un tricou nu dau, oricum la 50 de ani nu stau sa fac propagandă.

Răspuns Câştigător
| Sociopat a răspuns:

Ia ce-i mai ieftin.Nu e ca si cum te duci acolo ca sa arati lumii ca ai tu tricou de 100 de lei cu Pink Floyd.Te duci sa asculti Judas Priest live si sa MORI de placere.

| minrest explică (pentru Sociopat):

Evident, o sa port tricoul si dupa concert, vreau sa iau tricoul cu doua capete din profil gen de piatra care pot parea un singur cap, iar daca exista diferente notabile de calaritate a imaginii as prefera sa stiu. Am impresia ca se pot face si imprimari la cerere. Salut.

4 răspunsuri:
| AdelinaValentina a răspuns:

Uita-te la comentarii si poti decide si singura, fara suparare.

| minrest explică (pentru AdelinaValentina):

Da, asta e clar. Dar nu prea cred ca e vorba de diferente de material decat la cele din zona 25 lei. Banuiesc ca intre cele de 40 si cele de 100 diferenta o da calitatea imaginii imprimate (e aceeasi imagine, evident), si atunci este o diferenta foarte mare. Eu unul nu am mai cumparat niciodata un tricou pentru imaginea de pe el, de aceea am pus intrebarea.

| AdelinaValentina a răspuns:

Mi-am cumparat o camasa, in comentarii scria ca e o carpa si chiar asa a fost.