| andreea8400 a întrebat:

Vreau sa imi instalez si eu metin 2 ro si imi da error si imi zice: trebuie sa aveti drepturi de adminstrator cand faceti instalarea. '
ma ajutati dau funda la ala care merge metin 2 ro.
si explicati-mi ce e aia:drepturi de adminstrator.

help!

14 răspunsuri:
| aleCsandrra a răspuns:

Pai trebuie sa astepti sa ti se incarce acolo inn septun sau cum s-o chemabig grin si repturi de administrator=cu spatiul de memoriewinking

| ZeRoberto a răspuns:

Presupun ca ai windows 7 sau vista. Dai click dreapta pe ala pe care dai cand pornesti instalarea si dai run as administrator!

| naruto_3074 a răspuns:

Uite mai antai te anscri aici http://metin2.ro/user/register
si dupa descarci jocul de aici http://metin2.ro/main/download

si dupa ce instalezi jocul acolo pui parola care ai pus-o unde te-ai anregistat si numele

sper sati foloseasca

| TheMetal a răspuns:

Dai click dreapta. uitate in jos si dai pe properties. dupa aia da-i pe compatybylity. apoi setizi urmatoarele:
run tis program in compatibylyti:
windows 7 sau ce ai.
si apoi bifezi:
run tis program as an administrator. apoi dai ok si asta a fost tot

| TheMetal a răspuns:

Hkjgvgjh

| GymmyCool a răspuns:

Stiu mie imi zice cand vr sa il instalez eroare la server si nu pot sa imi fac cont si nici sa il instalez :"""(((

| andreea8400 explică:

Mai astept raspunsuri

| andreea8400 explică:

Cum am mai zis mai astept raspunsuri

Răspuns utilizator avertizat
| rares32556 a răspuns:

Man eu am lv 31 e tare am 10 scoici jucati pe taurus si dati cautare la masters111

| rares32556 a răspuns:

Ma da aveti cont?

| florynboss12 a răspuns:

Chiar vreau metin 2 ro dar nu pot din cauza acestui drepturi de administrator ce inseamna nu stiu ma ajutati sa-mi spuneti ce inseamna