| Aleeeeeeee a întrebat:

Vreau sa ma apuc de scris fanficuri, de fapt m-am apucat in urma cu ceva timp dar am lasat-o balta desi aveam inspiratie. Scrie cineva ficuri pe aici? Aveti sa-mi dati cateva sfaturi in legatura cu scrisul? Ce va inspira pe voi?batting eyelashes

4 răspunsuri:
| Aleeeeeeee explică:

M-am inceput deja sa scriu despre o poveste de dragoste dintre doi adolescenti, dar am citit mai multe, nu conteaza din ce categorie: romantic, comedia, anime, orice:d. Imi plac in special cele originale. --> Pentru Copilul92Ucis2011

| DarQueen a răspuns:

Ce categorie de fan-fiction citești/scrii? happy

| onysya a răspuns:

Si eu scriu dar in jurnal si nu e chiar fic e mai mult o poveste sau ceva de genul asta.Eu in general ma mai inspir din carsi si ceea ce citesc sau chiar din intamplarile din clasa mea:discutii profesor-elev, certuri, greselile colegilor, momente amuzante(in general cu profesorul de matematica).

| Anime3333 a răspuns:

Si eu scriu ficuri. Daca si tu scrii si ai dori sa ti le vada cineva/comenteze thinking Ai putea sa-ti faci cont pe AnimeZup.