| camon12 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un sacou negru frumos sa nu depaseasca pretul de 200 de lei dati-mi si mie niste variante va rog am 14 ani.

Si ma pregatesc pentru o nunta si pentru revelion imi puteti da si mie niste idei va rog!

Răspuns Câştigător
| c0cuta a răspuns:

Si eu mi-am cumparat acum 6 luni un sacou negru foarte fain(trebuia si eu sa merg la o nunta), te sfatuiesc sa nu cauti prin magazine de-astea gen molluri...; sincer eu am cautat timp de o saptamana prin mall-uri si nu am gasit ce cautam, dar intr-o zi s-a intamplat sa merg cu parintii prin Bazar(un spatiu comercial, ca un fel de piata cu de toate, se afla in Iasi) si am gasit un sacou dintr-un material... sincer nu stiu cum se numeste oricum nici nu ma costat mult.
M-a costat 1 milion si 40 lei, sacoul normal l-am asortat cu o pereche de pantaloni intre slim negru si blugi si cu o camasa mai deschisa la culoare. Sfatul meu e sa nu cauti sacou prin mall-uri, incearca sa cauti prin magazine mai simpliste, sunt mai eficientelaughing.

1 răspuns:
| Cataliciiii a răspuns:

Okazii