| Andreea_5345 a întrebat:

:-| Vreau sa-mi fac un nou album de poze pe facebook si nu prea stiu ce nume sa-i pun:-| nu am nicio idee, stiu ca e aiurealaughing, dar nu am inspiratie:-|
deci HELP ME! Cine vine cu un nume de album simpatic dauuu... >FUNDITAAAAAAAA:-

Răspuns Câştigător
| AlexaMaria090997 a răspuns:

Ich drück Stop - unde press rewind
How can I forget?! ♥
Words meet Heartbeats
Far away
L'été
i will never forget
Summer Breeze
Times like these are memories happy
fundita?thinking

8 răspunsuri:
| xCatastrophe a răspuns:

A new day a new me!

| JaneEyer a răspuns:

Buna,pai,poti folosi nume de gen pufosheniii,prajitura,b,eu si amicii, nu stiu, the best...nu imi mai vin idei dar totusi spert ca te.am ajutat:*

| deutza_3778 a răspuns:

Just me
A new day
Smile for a shiny day

| heavenn a răspuns:

Summer fun

| Lavazza_5427 a răspuns:

"Souvenirs"
"Under the paper clouds"
"Summer days"
"It's summer time"
"So.this is me"
Part of my life"
"Teens moments"

| SmileBăi a răspuns:

New game
Summer time
Just me
Only me
Crazy Kid
My life
New PicSs
băh, doar eu
Don't comment at my photos

Poti sa ti le modifici pe situl asta;") :
http://namefunk.com/

| JustLikeHeaven a răspuns:

O particica din viata mea-cam asa ar fi

| Tweety_5184 a răspuns:

Intre viata si realitate, My dreams, Alte motive pentru a zimbi, Picaturi de cuvinte, Esenta de imperfect, Eu si restul lumii, You in my life, Pana la stele, Balonase de sapun, Another day with you, Vise legale...si pentru a le face mai frumoase, poti pune si niste emoticoane (exemplu: