| AnOnIm20202020 a întrebat:

Vreau si eu linkuri cu programe de editat poze si chestii de genu. am vz o intrebare de asta si cineva a raspuns cu vreo 50 linkuri. va rog sa nu imi dati doar 1-2 ca degeaba. cine imi da 5 ii zic mersi cine imi da 10 ii zic mersi ca a ajutat cine imi da 20 ii zic mersi frumos cine imi da 30 ii zic ca mi-a fost de mare ajutor cine imi da 40 ii

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| Senyorul a răspuns:

Picasa1
Picasa 2
Picasa 3
photoshop
photo instrument
photo scape
photo shine

s.a

Funda?

| Senyorul a răspuns:

Site-uri : www.pizap.com
www. picknic.com

programe :
picasa 1
picasa 3
picasa 2
photo shop
photo scape
photo instrument ( bun pentru acoperirea cosurilor, bube, rani...)
photo shine

si altele...

FUNDA?

| GaNeA001 a răspuns:

rolling on the floor E greu sa cauti pe "goagal" photoshop trial version? Sau te refereai la paint? laughing El vrea 40 de link-uri pe o funda. Ma cac pe funda ta.

| Denny21 a răspuns:

PhotoScape e un program bun de editat poze, dar necesita downloadare si instalare, link aici --->http://www.photoscape.org/ps/main/download.php/
Altul online aici --->http://photoeditor.phototools.ro/
Sper ca te-am putut ajuta!