| JamilaGizeh a întrebat:

Vreau si eu niste comedii super amuzante, Fundaaa!

5 răspunsuri:
| croissant a răspuns:

Nu prea stiu comedi noi, dar am ras foarte mult la eurotrip, a new guy, robin hood-barbati in izmene, meet the spartans, dar si american pie, meet my parents, ar fi bine sa cauti si un top gasesti mai multe acolo. Enjoy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hot Shots, ambele parti
Ted
Little Nicky
That's My Boy
The Mask.

| Almássy a răspuns:

Garcealaughing

| colors113 a răspuns:

TED ..Scary movie..Bad Teacher ..Bean - The Ultimate Disaster Movie ..American Pie..Baby's Day Out. sper ca te-am ajutat :*

| soryn7777 a răspuns:

Scary movie, singur acasa 1 2 3 4, placinta americana ( leave vzt si intr-adevar sunt f amuzante)