| Orbithh a întrebat:

Vreau si eu niste status smechere pentru fete!big grin...cat mai >multebig grin

Răspuns Câştigător
| Adriiiii a răspuns:

Eu sunt fata care te-a scos din minti Cea mai rea dintre fetele cuminti

Eu nu renunt nicicand la ceea ce-mi apartine Si nu permit nici altora sa renunte la mine

Esti jalnica si o sti prea bine nu ma urâ ca sunt mai buna ca tine. Uraste-ma ca prietenul tau intoarce capul dupa mine chiar si atunci cand e cu tine

Diferenta dintre noi doua este ca tu accepti locul 2, iar eu nu

Cabd apar se aude wow Toate ma invidiaza si imi place.Am ceva ce atrage iar tu nu mai ai ce face.

Se oftica fraierele toate ca m-am intors.Ati ajuns pe jos dati-va in zloboz.Ati crezut ca de mine ati scapat.Dar nu e proastelor chiar asa.Sunt mai aproape de el decat v-ati imaginat.

Cine ma-nveseleste.Cine ma face sa zambesc? Cine-mi apare-n gand atunci cand ma trezesc? Cine-mi bantuie visele? Bineinteles ca el.Si e doar al meu.

Doar ea [numele tau] a taa Iti racoreste inima Ea te urca ea te coboara [numele tau] iti dau chef de viata

Al dracul sa fi! Nici mierea nu-i asa de dulce ca X a ta.

Teoretic ma adori Practic ma iubesti

Pentru ca de placut, poate sa placa mai multe fete Dar de iubit, poate iubi doar una

Hai, nu fi prost! Doar sti ca si ea te iubeste`! `

DOAR EA ♥. iti aduuucee linisteeaa

๔๏คг єl รเ ςย ๓เภє!

O secunda fara el doOare! [; x]

♥ × ♥ = ♥ ²]
Nu stiu cui` sa-i multumesc. Ca te am si te iubesc; X

Cinevaaa`. ac0lo sus. are grija de amandoi`!

Sa aflee lumeaaa cu ce ma mandresc : cu Printsul meu` pe care il iubesc

Îţi mulţumesc că eşti aşa cum eşti, şi că eşti lângă mine.

Dispari! E doar al meu! ...Si eu doar a lui =p~:X!
Fundoi?puppy dog eyes

| Orbithh explică (pentru Adriiiii):

Esti draguta foc si imi plac mult de tot statusurile doar o ultima rugaminte da-mi linkul de unde le ai luat si ai fundita garantat!

| Adriiiii a răspuns (pentru Orbithh):

Iubitaa big hug Eu nu le-am luat dupa Internet acum.happy Eu le am intr-un word.happy [Are vreo 20 si ceva de pagini cu statusuri ] laughing. Dar ma poti anunta si iti pot da statusuri...Cate vrei!happykiss

6 răspunsuri:
| AIRIUS a răspuns:

Sunt o doamna...ce pana mea!
Asta mi a placuit cel mai mult sau aproape!
Bafta!

| Adriiiii a răspuns:

Ai aparuuTT candd Trebuiaa! ‹з

El a fOst si va ramane dOar al meu ! :X

тє ιυвєѕ¢ :χ`ρєηтяυ ¢α `:»`тє ιυвєѕ¢`:χ !

Nu pOth trai fara tne`!

Te vreau aproape ! ♥"

Il `iubb` pentru. ca stiu ca asta`l face fericit =p~`

Haiii`tu iubiRe`. Ai incredeRe`in mine . Ca eu nu te-nsel pe tine:X !

Hai l0ve iubirea mea . Tu esti` t0aTa viatSa mea >;d < !

Si oricat ai incerca tu . ea va ramane in sufletu' tau !"

Ił νяëï αcüм Łâиgă τïИë,FïïиÐcă Ë gÖłαиÜ`τăü. .иÜ cÖиτëαżă ßüИ sαü Яăü. .

тє ιυвєѕ¢ ρσαтє ιηтєℓєgι:χ

M`am ` indragoOstitt` d ` tneee ` nu stiu ` ce-i ` cu ` mine:-s

De la prima intalnire M’am indragostit de Tine si De la primul sarut Eu Nu pot ca sa Te uit .

Chiipuu ei in inima ta și.a făcut repedee l0cc ;x !

Căă feriCirea e iiNegaLăă . Săă See-imparTăă in dOii^';].

E iubita , iubitaa . Moaree al eii dupa ea .

Daca nu el, atunci cine ? sa ma supere pe mine:*

Te păstrez în inimă . : x . într'un colţ de suflet ! Te iubesc , viaţa mea . : x . !

Ce`am simtit pentru tine nu am mai simtit niciodata : x . Este un sentiment Ciudat : x . dar sincer . incepuse sa imi placa : x . Te iubesc :*:*

Astazi am realizat un lucru foarte maretz : cred ca m`am indragostit :X : x : x : x .

Si ma accepti asa cum sunt. De asta pentru mine esti cel mai scump de pe pamant :-x

Jur ca m-am schimbat ;;] . Si n-am incetat Sa te iubesc ;x . !

Ca doi copii` Ei se mai certau` . Si ca doi copiii` tot ei se impacau` .

Ai locul tău în inima mea şi nimeni nu ţi-l poate ocupa !

Tu m`ai gasit printre atatea defecte

El` e singurul ce poate sa.ntseleaga ce.i cu mine. ;x

Mi se face dor de tineeee `daca nu te vad o zi `.
♥ Te caut in umbre si te voi gasi . Esti minunea mea să stii !

♥ Visez că trăiesc şi iubesc lângă tine . Iar tu eşti al meu dor `.

Te iubesc mai mult decât orice . Țin la tine orice mi-ai face .

EL e singurul ce poate să`mi promită, să mă mintă că o să treacă toate ♥

Mereuu` mereuu` mereuu` te am la mimioara mea .orice s``ar intampla !

Vreau sa rad cu tine, vreau sa plang cu tine, vreau sa traiesc, jur vreau sa mor cu tine, vreau s`avem copii, vreau s`avem o viata, vreau sa termin o etapa, alta e in fata! >

Sopteste-mi la ureche ca va fi bine Sopteste-mi la ureche ma ai pe mine !

Puterea mi.o gasesc in zambetul tauuu :* ! My Lifee :* :X"

# fara iubirea tha^^ sunt un nimenii ;o3

Ţi-am auzit voceaaa. ;x dintr ` un clipit ;x m ` am ridicaaaaat. ! M ` ai privit în ochi ;;] , mi.ai zis "Eu sunt ce ai visat. "

Dau` play . :] Si prezint` 2 copii ce se iubesc ;x !

Dintr`o mie de băieţi . N`au niciunu ochii tăi !

Nu ma schimb pentru nimeni [-x , e mult prea greu . Nu renunt la nimic :o , iubesc ce e al meu !

Un cer albastru şi mult soare în viaţa mea .

Numai cine daruieste , dragoste primeste ! :*♥

Stii ca nu puteai fara mine sa stai !

El spune da, Ea nu`. Acestia suntem Eu si Tu`!

웃 + 유 `!

E timpu` Sa trec la nivelu` urmator . Ce pacat ca tu ramai la capitolu` anterior .

Hey tu.Frumoasa din padurea adormita.Nu adormi tu definitiv sa mai scapam de o vita? :d

Iubeste`o ! Nu`mi pasa ! pastreaz`o de tot . iar pe mine priveste`ma si lingete pe bot !

Are Pretentsii`, Are Intentsii` bUne. E Cea Mai Scumpa Din lUme, E SeriOasa NuU`i Arde De GlUme

Stiu ca vei cauta in fiecare EA ceea ce odata adorai la mine ! dar nu vei gasi .
Daca te face proasta ii zambesti de parca ai fi primit cine stie ce compliment si-i spui: Da si eu te iubesc batting eyelashes !

Imi vine sa iti sparg dintii, dar de ce sa te fac sa arati mai bine?

Orice asemanare dintre tine si o fiinta umana este pura intamplare

Esti mereu asa de prost sau azi e o ocazie speciala?

Ce parere ai despre specia mea umana?

Maicata a avut copii care au trait?

Parintii tai te-au rugat vreodata sa fugi de acasa?
ce inima de gheata ai in tne , de gheata sunt si eu my inghetat si pe mine ;x

Am nevOie de cineva da\’ n\’am nevOie de Oricine….eO am nevOie dOar de cei care au nevOie de mine! :X "

Unii spun ca`s dulce. altii ca nu`s rea deloc. dar asa cum sunt. la multi inima am frant

Zambetul e cea mai frumoasa arma,atat pentru prieteni cat si pentru dusmani!"
Personalitatea ma scapa de greu .Pt cu ce`i frumos . Ii place si lui Dumnezeu: X:X"
Pentru cine m`a acuzat c`as fi uitat de unde am plecat, ma faci sa rad, niciodata n`ai stiut de unde am inceput

Noi 2 ne intelegem asa de bine.Deoarece Iubim Acelasi Lucru.Adica Pe Mn
O fata poate ierta cateodata un baiat care incearca sa o seduca,dar niciodata pe baiatul care rateaza o ocazie atunci cand i se ofera "
Tuturor celor care au aruncat cu pietre in mine…MULTUMESC …cu ele mi-am construit castelul

ce proaste sunt unele… eu asa pun de fiecare data si se simt ele

Colo sus in cimitir stau mormintelein sir, daca faci mishto de mine, fac un loc si pentru tine

Urasc p_dele` proaste care vorbesc neîntrebate si urasc curvele strâmbe care iti vorbesc cu "Frate" …

Din cocos nu faci gaina, nici din curva gospodina.

Nu sunt o papusjica pe baza de arc! Daca vreti sa faceti ceva pentru mine . faceti infarct
Mi-am ingropat vise, sperante,
Intr-o falsa prietenie.Am constatat
Pretenul` cel mai apropiat
Plin de invidie m`a tradat
Ai fost cu mine, cu mine ai tras mereu. Si aici nu ma refer la bine, ma refer la greu!

problema ta ?!e si problema mea:X
dai uh de belea?! dau si eu de belea:X
uh eshty sora mea,asa a fost mereu:X
cat timp suntem impreuna,nimic nu e greu!

Pooate Semanam dar Nui Sora Mea Pe Bune:X
Ma Ajutta Imi Da Sfaturri Bunee.E ce am mai scump pe lume

Oricand putem spune ca:"ne stim dintotdeauna!" In momente grele ne-am intins una`alteia mana !

Am o Prietena p`cAre Stiu ca Ma pOt baZa
Sh orice Ar fi,Ea e dOar a Meah!:X

Peste tOate o Sa trecem Cu kpu Sus!:X
Ne Avem una` p Alta si Asta`i Mai pResusSs!:X

Si ce daca e lumea rea ma ajuta 'sora' mea si la rau da` si la bine nu se desparte de mine!:X!

Nu`mi Spuneti km Sa`mi Aleg Prietenii;x...Ma Pricep La Astha... Ca dOvada v-am Ales p`voi:X

Imi iubesc prietenii dar dusmanii ii ador pentru ca invidia lor ma face sa fie mereu cu o treapta deasupra lor

Numar oile de pe mess. Daca te-am sarit, esti capra! Mai stai o data…

Niciodata Plina De Mine…Intotdeauna Satula De Voi!

Dusmanii imi bat in geam…nu-i aud…am termopan

Ca tine gasesc mereu in Recycle Bin . Ca mine nici pe Google

Prietenii falsi sa imi dea un Buzz… astazi fac prezenta

invata din greselle altora,viata e prea scurta sa le faci tu pe toate.

Daca plangi pentru ca soarele a disparut din viata ta,lacrimile te vor impedica sa vezi stelele

Eu nu sufar de nebunie.ma bucur de ea in fiecare minut.

Nu este important sa castigi…este important sa-l faci pe celalalt sa piarda

.Nu-s perfecta.dar de ce m-as schimba cand prietenii ma iubesc si-asa?

Nu pune punct` . Cand inima iti cere virgula`

Chiar daca nu`s toate roz , tot le colorez odata

Nu exista "nu pot", doar "nu vad nici-un rost

Cu timpu´ am invatat sa fac, Cu timpu´ am invatat sa tac si sa bag la cap Totdeauna capu´ sus si privirea dreapta Niciodata nu poti sa stii ce te astepta

Sa pierzi cu elegantza , poate fi o victorie

secretul fericirii nu este sa faci ceea ce iti place, ci sa-ti placa ceea ce trebuie sa faci

Prietenii falsi sunt exact ca buruienile,ii intalnesti la tot pasul !

Ma pot increde mai mult in dusmani cinstiti decat in prieteni falsi.

Complimentele tale nu ma ridica.criticile nu ma coboara.sunt ceea ce sunt nu ceea ce vor altii sa fiu.nu sunt perfecta nici nu vreau nici nu pot.sunt ceea ce sunt.iar daca nu-ti convine nu ma plang.

Un cerc de prieteni nu il faci cu compasul

Nu’s fitoasa… prea putin imi pasa… uita’te la tine si apoi vorbeste de mine ! Ati uitat: AM TUPEU… Ramane-ti in spate CA IN Fata SUNT EU !

Nu rupe firul unei prietenii, caci, chiar daca il legi din nou, nodul ramane.

Drumul catre casa unui prieten nu e niciodata lung.
Eu sunt fata care te-a scos din minti Cea mai rea dintre fetele cuminti

Eu nu renunt nicicand la ceea ce-mi apartine Si nu permit nici altora sa renunte la mine

Esti jalnica si o sti prea bine nu ma urâ ca sunt mai buna ca tine.Uraste-ma ca prietenul tau intoarce capul dupa mine chiar si atunci cand e cu tine

Diferenta dintre noi doua este ca tu accepti locul 2,iar eu nu

Cabd apar se aude wow Toate ma invidiaza si imi place.Am ceva ce atrage iar tu nu mai ai ce face.

Se oftica fraierele toate ca m-am intors.Ati ajuns pe jos dati-va in zloboz.Ati crezut ca de mine ati scapat.Dar nu e proastelor chiar asa.Sunt mai aproape de el decat v-ati imaginat.

Cine ma-nveseleste.Cine ma face sa zambesc?Cine-mi apare-n gand atunci cand ma trezesc?Cine-mi bantuie visele?Bineinteles ca el.Si e doar al meu.

Doar ea [numele tau] a taa Iti racoreste inima Ea te urca ea te coboara [numele tau] iti dau chef de viata

Al dreq sa fi ! Nici mierea nu-i asa de dulce ca X a ta.

Teoretic ma adori Practic ma iubesti

Pentru ca de placut,poate sa placa mai multe fete Dar de iubit,poate iubi doar una

Hai, nu fi prost! Doar sti ca si ea te iubeste`! `

DOAR EA ♥ . iti aduuucee linisteeaa

๔๏คг єl รเ ςย ๓เภє !

O secunda fara el doOare ! [;x]

♥ × ♥ = ♥ ²]
Nu stiu cui` sa-i multumesc . Ca te am si te iubesc ;X

Cinevaaa` . ac0lo sus . are grija de amand0i` !

Sa aflee lumeaaa cu ce ma mandresc : cu Printsul meu` pe care il iubesc

Îţi mulţumesc că eşti aşa cum eşti , şi că eşti lângă mine.

Dispari! E doar al meu! ...Si eu doar a lui =p~:X!
Fundita?puppy dog eyes

| Claudiaeredit a răspuns:

*~Ce ar fi lumea fara BLONDE? O nimic toata… un dezastruhee hee „
*~Eu traiesc…tu stai. Sunt tot ce tu visezi, tot ce-ti doresti si n-ai!"
*~Daca cineva iti spune TE IUBESC, sa-i spui ca minte.caci iubirea iubirea nu se spune ci se simte…"
*~As vrea sa-ti demonstrez ca m-am schimbat. As vrea sa am sansa dar ai plecat.

Intra aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sper sa iti placa *

| adelinapissi a răspuns:

Sunt O mica Vrajitoare Cine Ma Saruta MoarewinkingUn Baiata Ma Sarutat Si Pe Loc A Decedatwinkingwinking