| SmilerXd a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri de dragoste, de indragostiti, frumoase! Nu toate porcariile, va multumesc!

Pentru cele mai frumoase si multe,

Răspuns Câştigător
| GiulyDragutza a răspuns:

Uite aici niste statusuri de indragostiti frumoase:
[1]Ce e iubirea? La matematică: O problemă. La istorie: Un război. La chimie: O reacţie. La artă: O inimă. La mine: TU!:X
[2]Daca inima ta ar fi o închisoare, as dori sa fiu condamnat pe viata!
[3]Nici stele dupa cer nu stralucesc ca ochii tai atunci cand te privesc:X:♥
[4]De'am fi din lumi diferite, as fugi de oriunde pentru a te strange in brate ♥
[5]Tu ai cel mai dulce nume, esti un inger printre flori, iar in noaptea inserata un luceafar printre nori!:*
[6]Doua maini in taina s`au intalnit
Buzele mai apoi s`au daruit
Inima e doar una si e de ajuns
Pentru aman2!
[7]Toate zilele, noptile ..Au parfumul tau :X Toate cate vor mai fi te vor gasi aici mereu iubitul meu!
[8]te-am gasit si langa tine m`am gasit si eu.
Tot ce stiu e ca te vreau in preajma mea mereu!
:X

Sper sa-ti placaa`happy

3 răspunsuri:
| CorNNeL a răspuns:

[1]Cand te vad, imi sare inima din piept, Te iubesc FRUMOSU/FRUMOSU MEU/MEA
[2]Noi doi formam o inima mare si frumoasa, esti jumatatea mea si eu a ta, I Love You BabY:* :*

| WolfOnStrike a răspuns:

>Pentru lume tu esti cineva, pentru cineva tu esti lumea! Cu multa dragoste, Cineva….
>Pentru a trai am nevoie de batai de inima. Pt. asta, am nevoie de o inima. Pt. o inima am nevoie de fericire. Pt. fericire, am nevoie de tine…
>Sa iubesti nu e nimic, sa fii iubit e ceva, sa iubesti si sa fii iubit e TOTUL!
>Dragostea e speranta si fara speranta lumea nu ar exista…
>Iubeste caci numai iubind poti vedea frumusetile vietii astfel vei fi mai fericit si orice obstacol il vei trece mai usor…
>Un zambet nu inseamna fericire asa cum o lacrima nu inseamna durere. Poti plange cand esti fericita, poti sa razi cand inima iti plange!
Imiii daiii fundittaaaa?winking