Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2918747intrebari
Quiz-uri TPU
Ultimele intrebari
Kurtmann
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
23 Mai
SATI 268.932AFISARI
127.579VIZITE
108.474V. UNICI

Vreau si eu niste statusuri pentru fete fitoase.

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • Raspuns castigator
    a răspuns:

Fitze gesturi si tupeu asta e talentul meu,Pe ecran da foarte bine o fetita asa ca mine

Ochi mari,guritsa mica trasaturi de papusica
    Corp sexy, frumos lucrat, fund finuts usor bombat

Funda sau vot?

• 5 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • a răspuns:
  • a răspuns:
    • Hai ßye`ßye.Ramai ca bine.Vezi ca intreaba c*****e de tne [].
    • Si imi pare rau de tot ce s`a intamplat stii bine.Cel mai mult imi pare rau ca am pus suflet pentru tine !
    • Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii.tu mereu crezi ca pun botu’.hai c’o faci pe idiotul
    • ak vrei sa mai spui ceva ...SPUNE ! si daca vrei sa pleci .Pleak pe bune .
    • Te maturizei prea greu ...sa stii ca nu sunt ma`ta sa te iert mereu
    • MinTe-Ma dAr MinTe-Ma FrUmos...Daca tOt o FaCi Fa-O peRicuLoS
    • EsTi Un sCumP DAR ieFtin La vRajEaLa SI eStI FRUMOS dOaR pE DinAFaRA"
    • Ce te face sa crezi ca el era "The One"? N'ai gresit cu nimic, ia'o ca p'o lectzie. Nu'tzi jura ca n'o sa mai iubesti. O sa fie altul, poate tu o sa'l ranesti! !"
    • Greu,Si Stii Ca Am Dreptate.Am Tinut Capul Sus Si Am Mers Mai Departe...Nu Ma Intereseaza Ce Crezi Despre Mine,Inainte Sa Spui Ceva...Uita`te La Tine
    • Du-te-ncet si vino tare pentru mine n-ai valoare...
    • Frumos era la iceput cand ne-am dat mana si ne-am indragostit: pe draq ... tu de mine eu de altul.
    • Nu Ma Crezi In Stare ? ... Nicio Problema , Nu Ma Cred Nici Eu... Dar Fereste`te De Ziua`n Care o Sa Prind Tupeu! ."
    • Si daca el nu o sa-mi mai zica "Noapte buna!" . Si daca nici pe strada nu o sa-mi mai zica "Buna!" . Am prietene care ma suna sa-mi spuna: "Fataa, esti de 1000 de ori mai buna!
    • Nu inghit in sec • Inghit in demisec • Urmatoarea lege o astept direct • Ma exprim sa intelegi mesaju` • Eu nu`s mata sa`mi cenzurez in fata ta limbaju •
    • Vreau tot sau nimic, nu ma complic, sti ce zic ? E primul fum si primul` loc in Rai pe care l`am prins!
    • "Cand imi trageai un zambet sictir spunandu`mi " Hai ma lasi ? " Acum roata se intoarce fraiere Tu esti prostuu` care ma iubeste eu sunt nesimtita care` te amageste
    • Sunt ce dOreSti`, ce` priveSti , Dar ce Nu pOtzi` avea __ Hei , c regeti aCu' mai mult ? SanSele care le'ai avut sau c ai pierdut? b-)
    • Priveste-ma atent...

• a răspuns:
    Pai iti dau eu unul acum...m-am nascut sa fac fite nu sa le suport pe alor altora big grin. funda va rog
  • a răspuns:
    Ia de aici sunt cateva clopotelmonden.net/2010/02/statusuri-pentru-fete-fitoase.html
  • a răspuns:
    Iti dau eoo dca vrei?