Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2783643intrebari
Ultimele intrebari
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
29 Oct
SATI 309.921AFISARI
172.260VIZITE
155.972V. UNICI
20 Iunie 2011
Andreea_4752 intreaba:

Vreau si eu niste statusuri pentru fete fitoase.

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • Raspuns castigator
    20 Iunie 2011 14:44
    Tweety_5554 a răspuns:

Fitze gesturi si tupeu asta e talentul meu,Pe ecran da foarte bine o fetita asa ca mine

Ochi mari,guritsa mica trasaturi de papusica
    Corp sexy, frumos lucrat, fund finuts usor bombat

Funda sau vot?

• 5 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 20 Iunie 2011 13:40
    Dash a răspuns:
  • 3 Ianuarie 2012 19:57
    Đϋffγ a răspuns:
    • Hai ßye`ßye.Ramai ca bine.Vezi ca intreaba c*****e de tne [].
    • Si imi pare rau de tot ce s`a intamplat stii bine.Cel mai mult imi pare rau ca am pus suflet pentru tine !
    • Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii.tu mereu crezi ca pun botu’.hai c’o faci pe idiotul
    • ak vrei sa mai spui ceva ...SPUNE ! si daca vrei sa pleci .Pleak pe bune .
    • Te maturizei prea greu ...sa stii ca nu sunt ma`ta sa te iert mereu
    • MinTe-Ma dAr MinTe-Ma FrUmos...Daca tOt o FaCi Fa-O peRicuLoS
    • EsTi Un sCumP DAR ieFtin La vRajEaLa SI eStI FRUMOS dOaR pE DinAFaRA"
    • Ce te face sa crezi ca el era "The One"? N'ai gresit cu nimic, ia'o ca p'o lectzie. Nu'tzi jura ca n'o sa mai iubesti. O sa fie altul, poate tu o sa'l ranesti! !"
    • Greu,Si Stii Ca Am Dreptate.Am Tinut Capul Sus Si Am Mers Mai Departe...Nu Ma Intereseaza Ce Crezi Despre Mine,Inainte Sa Spui Ceva...Uita`te La Tine
    • Du-te-ncet si vino tare pentru mine n-ai valoare...
    • Frumos era la iceput cand ne-am dat mana si ne-am indragostit: pe draq ... tu de mine eu de altul.
    • Nu Ma Crezi In Stare ? ... Nicio Problema , Nu Ma Cred Nici Eu... Dar Fereste`te De Ziua`n Care o Sa Prind Tupeu! ."
    • Si daca el nu o sa-mi mai zica "Noapte buna!" . Si daca nici pe strada nu o sa-mi mai zica "Buna!" . Am prietene care ma suna sa-mi spuna: "Fataa, esti de 1000 de ori mai buna!
    • Nu inghit in sec • Inghit in demisec • Urmatoarea lege o astept direct • Ma exprim sa intelegi mesaju` • Eu nu`s mata sa`mi cenzurez in fata ta limbaju •
    • Vreau tot sau nimic, nu ma complic, sti ce zic ? E primul fum si primul` loc in Rai pe care l`am prins!
    • "Cand imi trageai un zambet sictir spunandu`mi " Hai ma lasi ? " Acum roata se intoarce fraiere Tu esti prostuu` care ma iubeste eu sunt nesimtita care` te amageste
    • Sunt ce dOreSti`, ce` priveSti , Dar ce Nu pOtzi` avea __ Hei , c regeti aCu' mai mult ? SanSele care le'ai avut sau c ai pierdut? b-)
    • Priveste-ma atent...
  • 20 Iunie 2011 13:38
    Lilllith a răspuns:
    Pai iti dau eu unul acum...m-am nascut sa fac fite nu sa le suport pe alor altora big grin. funda va rog
  • 20 Iunie 2011 12:59
    Anutzushka a răspuns:
    Ia de aici sunt cateva clopotelmonden.net/2010/02/statusuri-pentru-fete-fitoase.html
  • 24 Martie 2012 17:50
    Andreea_Icob_1997 a răspuns:
    Iti dau eoo dca vrei?