| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu o denumire a unei otravi de sobolani, lichida (daca exista) si puternica si pretul, multumesc happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Numele nu il stiu exact, dar stiu ca e foarte puternica.Eu o foloseam la gandaci unde era nevoie; o gasesti la orice magazin cu diverse pentru animale, tot ce trebuie sa faci este sa nu respecti cantitatea de apa in care diluezi solutia, ci sa o faci mai concentrata.Solutia se vinde la fiola, si are pretul aproximativ de 10lei.

| KMaddieK a răspuns (pentru anonim_4396):

E bun si pentru sobolani?

| anonim_4396 explică (pentru KMaddieK):

Paremise ca pe langa imaginile cu gandaci de pe ambalaj, erau si razatoare.
Plus ca, din cate imi amintesc, gandacii au o imunitate mult mai mare fata de cea a sobolanilor, deci ar trebui sa fie mai mult decat suficient happy.

| KMaddieK a răspuns (pentru anonim_4396):

Si cum sa cer? laughing

| anonim_4396 explică (pentru KMaddieK):

Saru'mana,ma papa de vie big grin

vorbesti cu ei, cum ai vorbit aici cu noi happy doar sa le pomenesti de solutia asta la fiola 'antigandaci'.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce ai ma cu bietii soricei? ori sobolani? de ce sa-i otravesti? o pisica ori un motan nu e mai bun? da tie? pentru sobolani iti trebuie? sigur?

| Paul2711 a răspuns:

Salut. Poti incerca produsele RACUMIN, sunt de mai multe tipuri, pulbere, pasta, lichida si sunt destul de eficiente. Pretul aproximativ ar fi in jur de 50 lei.