| elenamaria11021 a întrebat:

Vreau si eu replici amuzante gen : Cand ti-am spus prima data de H&M ai spus ca nu iti place Hannah Montana laughing) Funda

Răspuns Câştigător
| Kami_Kami_1999 a răspuns:

Cand ti-am spus prima data de tren ai spus 'wow' cate autobuze. laughing

Cand ti-am dat prima data coca-cola ai zis ca e apa cu intuneric laughing)

Cand ti-am dat kiwi pentru prima data ai zis ca e cartof cu blana laughing
SPER SA ITI PLACA... FUNDA? puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| DenisAndrei56 a răspuns:

Cand ti-am spus prima data de zo tu ai spus ca abeea ai venit din cusca leului laughing

| Maria0000 a răspuns:

Cand ti.am pus prima data coca cola in pahar ai crezut ca iti dau sa bei intuneric.

| H50 a răspuns:

Eu eram smecher/-a cand tu te incaltai cu caciula ca scria adidas pe ea.