| ii a întrebat:

Vreau si eu statusbatting eyelashes, Nu conteaza oh go on Sa fie de toate oh go onbatting eyelashes, tradare, dezamagire, dragoste, prietenie, amuzante, etc happy
Multumesc muult :*, fuunda la cele mai multebig grin

16 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Uite aici : http://sweety-things.weebly.com/.chiar ai de toate;))

| InsaneDoll a răspuns:

Mai eu nu va inteleg, pe bune acum.
De ce va trebuie status-uri comune?[gandeste-te ca inca 11100 de persoane pot avea acelasi status ca si al tauwinking] FITI ORIGINALI!
Originalitatea e cea mai de pret calitate:*Asculta-ma sa vezi ca daca iti faci singura statusuri le vei avea de 1000 de ori mai faine ca alea de pe net:*
Funda?batting eyelashes

| RoxyKaRoxana a răspuns:

Colo sus in cimitir
Stau mormintele in sir.
Daca faci misto de mine
Fac un loc si pentru tine.

Te-am intalnit in cimitir
Pe piept purtai un trandafir
Din ochi iti iesea un viermisor
Iar in spate aveai un topor.

Educata de destin:
Simt mult si-arat putin.

Ce-aipatit papusa
De te uiti urat?
Ai ceva cu mine
Sau e doar teama de sine
Ca sunt mai bine ca tine?

Noaptea cand ma uit la stele
Vad chipul iubirii mele.
E format din mii de stele
Si cu un ingeras prin ele.

Te iubesc in vis,
Te iubesc in scris,
Te iubesc mereu,
Pe cuvantul meu.

"-Nu ma uita!"- e nume de floare,
"-Nu ma uita!"- se scrie-n scrisoare.
"-Nu ma uita!"- se spune mereu,
"-Nu ma uita!"- iti spun si eu.

As vrea sa cred,
Sa pot visa,
Sa te aduc de partea mea.
As vrea ca timpul sa-l opresc
Sa-ti spun de fapt ca TE IUBESC!

Tu pe deal, iar eu pe vale,
Ne iubim prin carti postale,
Iar atunci cand ne-ntalnim
Ne e rusine sa vorbim.

Seara se lasa,
Stele sclipesc,
Iar eu iubirea mea,
Tot la tine ma gandesc.

Cand iubesti uiti tot,
Dar sa nu uiti de cei din jurul tau,
Pentru ca si ei au iubit
Si nu te-au uitat.

Ma trezesc cu gandul la tine.Ma gandesc totata ziua la tine.Adorm cu tine in gand, te visez, dar tot imi e dor de tine. Oare de ce?

In ochii tai sunt o imagine,
Pe buzele tale un cuvant,
In mintea ta o minune.
Oare in inimioara ta ce sunt?/

Am un diamant.
Din suflet ti l-as darui,
Dar tu ai ochii de smarald
Si noaptea nu mai pot dormi.

Pe o banca cristalina
Un catel micut plangea
Si canta la mandolina:
"-Te iubesc! Nu ma uita!"

Se vede in ochii ei
Ca il iubeste.
Se vede in ochii lui
Ca doar la ea se gandeste.
Se vede in ochii lor
Cum e sa fii indragostit,
Se vede in ochii lor
Cum e sa fii fericit.

Cum trec minutele in sir
Crede-ma ca eu nu stiu.
De vor trece sute, mii
Eu mereu te voi iubi.

Te iubesc 12 luni dintr-un an, 7 zile dintr-o saptamana, 24 de ore pe zi, 60 de secunde dintr-un minut, iar daca mi-ar ramane o singura secunda in plus... te-as iubi.

Daca vrei sa afli cat ne iubim iesi afara in ploaie si intinde mainile.Cate picaturi prinzi, atat ma iubesti.Cate picaturi scapi, atat TE IUBESC!

Daca as fi o porumbita
As iubi un porumbel,
Insa eu sunt o fetita
Si iubesc un baietel.

De o stanca tare
Valul se izbeste.
nu uita persoana
Care te iubeste!

| RaLuCk a răspuns:

Ciudat, incă iti simt absentza, pare aberant... .

♥ Stiu ca sunt pe lume mii de flori !Dar numai tradafirii imi dau fiori ! . . ♥"

Inca il visez cum eram odata afara...Cum vorbeam in fiecare seara

bucurativa de ce a mai ramas din 2010... impacativa cu cei cu care v-ati certat ca nu e bine sa intrati in 2011 certati. ok. si prin asta scuze daca v-am gresit cu ceva.

plecata pana la Mos Craciun...avem niste afaceri de rezolvat

All I want for Christmas is yOu :X

un inger mic din cer coboara.se roaga-n taina apoi zboara.un zambet cald el iti trimite,o raza calda si trei cuvinte:La Multi Ani

Cand ultimele zile cad, Din miile de calendare, Se-aprind stelute-n crengi de brad, Ca semn de mare sarbatoare, Cand toti ureaza celor dragi, Cuvinte de iubire, La fel va urez si eu acum: MULT NOROC SI FERICIRE!CRACIUN FERICIT! !

iata al nostru mos istet,mititel si nataflet,a ajuns cand nu credeam cu cadouri pe la geam,zambitor si panditor,si cu nasul rosior,ma rugat sai spun pe bune unde stai sa dea de tinen,pe fereastra usurel,cai batran si mititel,in casuta sa iti intre cu cadouri multe multe

Vad viata-n alb si negru, cand visez, visez color!

Doare sa iubesti pe cineva care sa nu te iubeasca la randul lui, dar cel mai dureros este sa iubesti pe cineva si sa nu gasesti niciodata curajul de a-i spune ce simti

Mi.e greu sa visez la infinit fara sa dobandesc un vis implinit

Visezi la nesfarsit pana la un moment dat cand stai un pic si spui"nu am realizat nimic"

Pe zi ce trece ma maturizez, doar sufletul imi pastreaza copilaria si amintirile trecutului...

La aceasta cumpana dintre ani, lasa sa treaca prin fereastra sufletului tau, magia sarbatorilor, lasa-te cuprinsa de fericire si bucurie si ramai asa pentru tot restul vietii. Fii raza mea de soare si lumineaza-mi aceasta trecere, vino cu mine in lumea dragostei fara sfarsit.

ÐЯαgσsтe = дтяacţie тяecăтσαяe uяmαтă de тяadiţiσnαℓuℓ "Du`тeee DяαquU!"

Tu mi'ai luat si inima si-ai dat-o pe nimic.Zic: oficial esti inamic!

Nu exista cai gresite,doar drumuri alese prost,nu exista "nu pot",doar"nu vad nici-un rost",nu exista bun simt,doar buna purtare,nu exista dragoste ci numai senzatie de atasare.

N`au ramas decat amintiri, tu te`ai schimbat. M`ai facut sa plang prea des, am renuntat!

Nu-nteleg, doar o voce-mi spune "vei regreta",si ma-nfioara faptul ca e vocea mea.

Nu sunt asa cum ai vrea`!Iubeste`ma pe mine nu imaginea mea`!

Educata de destin, simt mult.arat putin!

Imi doresc cu ardoare de Craciun, si in toate clipele vietii mele, sa am in preajma, cu trup si suflet sau macar cu gandul, persoane fericite, iar tu, oricine ai fi, esti una dintre acestea.

Stiu ca fost un an greu pentru mine, si acum ca se aproie de sfarsit, trebuie sa-ti multumesc tie pentru ca a fost mereu alaturi de mine. Sper ca vreodata sa-ti pot arata aceeasi prietenie afectuoasa.

Ninge si cumpana anilor se va rostogoli magic in scurt timp, de la un an la altul, moment in care iti asterni visele pe capul de pod al sperantelor. Iti urez sa ai sarbatorile frumoase si luminoase, pline de caldura si implinire!

Un ren cu nasul rosu, cum e fesul lu' Mosu ... Un mos cu barba alba ce bate la ferestre Vine sa iti aduca o noapte instelata - o noapte de poveste.

Fie ca inima ta calda sa topeasca zapezile iernii, iar sloiurile de gheata sa se transforme in lacrimi cristaline de fericire, alinand prin lumina si dragoste sufletele cuprinse de melancolia sarbatorilor de craciun

♥Acele clipe petrecute impreuna

S`au spulberat ... !♥

♥N-am cum sa uit prima noastra intalnire si nici privirea ta care voia sa spuna multe.♥

♥Suntem tot impreuna chiar daca am luat`o pe alt drum.♥

Vise, sperante, zambete, lacrimi, certuri, impacari, nervi, frustrari, fobii, nostalgie, injuraturi, ciudatenii, indiferenta, nechibzuinta, dorinta, fascinatie, dreptate, minciuna, ura.

E un alt apus de soare, frăţioare, ştiu că doare tare ! Capu` sus , nu lăsa nimic să te doboare .

O aluzie discreta. Pluteste. O idee. O nemultumire. O tradare. O impresie. O poveste despre ceva. Impresii. Impresii. Si daca este adevarat?

Si-ai vazut cine ti-e aproape. acum, nu te mai uita in spate.ei au ramas undeva.intr-un colt din inimioara ta ! Lasa-i acolo unde sunt, pentru. ca nimeni nu se mai intoarce in trecut!

O scena, o multime, multe maini in aer, cu zambetul pe buze.

Imi incep fiecare zi trezindu-ma, uitandu-ma la ceas, si gandindu-ma "Ce fac azi?". Zambesc, si-mi raspund: "Nu-mi pasa."

eii se prefaC ca ne iubesC iiar n0ii ne prefaCem ca ii credem! =x

Prea perfect pentru` miiine! Prea perfect pentru nOii! Ciiiudat dar dupa plOaiiie` viine sOarele apOi! :X

Haiii sa atiingem limiitele! Sa zambim la cer! Sa ne lipiim buzele! Sa ne lasam mainiile in aer! Sii…sa fie realiitate! Nu iara un viis!

Iara tuu? Iara nOi! Iara vara! Iara nOi dOi! Iara impreuna! Dar…gata? Gata cu furtuna din suflet? Prea ciudat! Dar accept ideea!:X

Vreaw sa fie cum era Odata! Eu o simpla fata! Tu tOtu` pentru miine! Dar e destula suferinta! s.O lasam asa! Sigur asa.i mai bine!

Imi reviiin putin. incerc s.O iau de la inceput. n.are rOst sa ma compliiic cu lucruri din trecut. te.am iubiiit . sau poate nu. nu te iubesc. saw pOate . da. dar nu maii cOnteaza.

Timpu` se scurge`n

[RELUARE] . =X

Nu descuraja niciodata pe cineva care progreseaza, indiferent cat de incet o face.

mi s`au dat multe fara sa cer e adevarat.da` mi s`au luat mult mai multe fara sa fiu intrebat

Nu sunt perfectã. Am extrem de multe defecte . Dar nu am obligat pe nimeni sã mã accepte.

Azi nu ! Sunt mort . Închid telefonu` si las mesagerie. Asa cã domnul / doamna, vã rog revenitsi . Azi, faceti-vã cã nu mã stitsi !

Dedicatie pentru cel mare m-a distrus : Te cataloghez un cost, sau cel mai fraier fost !

Lasa-te purtat de vant. Va fi bine, pe cuvant !

Ãsta e drumul pe care l-am ales în viatsã si n-o sã las pe nimeni sã îmi stea în fatsã ! N-am nevoie de sfaturi sau de pãrerea ta, trãiesc cum vreau, fac ce-mi place . E viatsa mea !

Oamenii vin, raman, pleaca si nu-i poti judeca . ! daR. cand pleaca . pleaca cu o bucata din inima ta . Imi aminteSc. de atatea ; sinceR. chiar mi-e dor ...

"➟ вσχєℓє ηє dαυ ƒiσяi`. νiвяєzα ραηα.η zσяi`. ѕн`ℓσcυℓ є idєαℓ`. σ ησαρтє`ƒαяα єgαℓ` !

Te-am iubit.Credeam ca si tu ma iubesti.Dar m-am inselat.Fiecare zi petrecuta cu tine a fost o zi pierduta pe degeaba din viata mea.Tu ma foloseai.Dar azi iubesc din nou.Iar tu suferi.

Deja-i tarziu , afara sa-nserat! Cu chipul tau in minte nici nu am observat. Off de-as putea ramane in lumea de poveste.O lume doar a noastra , perfecta asa cum este!

Life's a dance you learn as you go, sometimes you lead, sometimes you follow. My life is better left to chance,I could have missed the pain, but I would've had to miss the dance...

Iubimm. Gresim . intr-un final ieRtam` !

Eu nu uit niciodata!Tine minte asta!Niciodata n-am uitat nimic-niciun fapt,niciun nume,niciun chip

Chiar daca mi-ai frant inima in mii si mii de bucatele,si cea mai mica din ele poate oferii iubire cat sa umple cerul intreg de stele!`

Am trăit un vis plin de culori Un vis trăit lângă tine

Si eu am plans,si eu am ras Si eu am rabdat!Insa ,si cu lacrimi in ochi Tot am luptat! ;x

Alergam dupa fericire pana departe, fie pe mare, fie pe uscat; dar fericirea e aici, aproape.

Fiintele umane cele mai fericite nu poseda mare lucru, ele sunt.

Secretul fericirii nu este sa faci ceea ce iti place, ci sa-ti placa ceea ce trebuie sa faci.

Fericirea e ceva ce nu se atinge niciodata. dar pentru cautarea ei merita sa alergi toata viata.

Cand altii te cred fericit si tu crezi ca nu esti, ia-te dupa ei!
Fericirea apartine celor care stiu sa o faca sa astepte.

Deplina fericire consta in a face pe altii fericiti.

Fericirea e sa fii in afara celor patru pereti, sa umbli, sa cunosti,sa te amesteci cu lucrurile. daca te opresesti te copleseste tot ceea ce e mai rau in tine.

Nu exista nici fericire, nici nenorocire pe lume; exista doar compararea unei stari cu cealalta si atata tot.

Doar cel care a simtit nefericirea cea mai cumplita e in stare sa simta cea mai mare fericire.

| RaLuCk a răspuns:

" Plecat cu gandu’…la un coupe…motor mare… fara CD si fara difuzoare…s’auzi cum urca’n ture…prea tare…viseaza in continuare…speranta nu moare… "

" Viata e un joc de cacao in care nu poti folosii coade! "

" Domina ca sa nu fii dominat! "

»" Ca sa întelegi ca esti prost trebuie totusî sa-ti mearga mintea… "

»" E greu sa nu faci nimic… nu stii niciodata cand termini... "

»" Punctul G la femei se gaseste la sfarsitul cuvantului SHOPPING! "

»" Ochii care nu se vad se uita la fundul femeii tale… "

»" Cand ai suflet RAU in tine atunci esti privit mai BINE! "

»" Nu voi fi un om obisnuit, pentru ca am dreptul sa fiu extraordinar… "

»" Pentru mentalitatea de ****, spun: Suck my cock! Crezi ca daca esti bogat cand te caci miroase-a LiLiac?!?!? "

»" Viitorul e trecutul la prezent…. dar trecutul ramane trecut caci prezentul stii sigur ca va schimba un viitor care a fost deja… "

»"Razbunarea cea mai crunta este cand dusmanul tau e silit sa recunoasca ca TU esti mai bun si el e mai rau! "

»" NU mai suferiti de FITZE! "

»" Un cerc de prieteni nu se face cu compasul… "

» " Nu sunt rea, sunt smecherita si stiu sa ma fac iubita, hai sa facem o`ncercare, sa vedem care pe care… "

» " Nu exista ganduri rele doar idei iesite din comun laf el cum nu exista nici un gand bun pe care sa v-il spun… "

» " Prea multi prosti pentru o tara asa de mica… " [by DeMoN]

» " Nu exista nu-mi place sa beau… beau fara sa-mi placa! "

» " Nu exista minciuni doar adevar fara dovezi… "

» " Nu exista ceva mai rau decat cazare pe viata… "

» " Visele nu ti le dau, nu mi le poti lua, sa visez e lumea mea… "

» " Smeel`s like weekend… "

» " Spuneti ca nu m-a suportati dar va uitati la mine de parca mi-ati fi fani… "

» " Adevarul care ii face pe oameni liberi este in cea mai mare parte adevarul pe care oamenii n-ar vrea sa-l auda… "

» " Stam la rand? Sau toti deodata? "

»" Pentru orice femeie dorita de majoritatea barbatilor exista cel unul deja plictisit de ea… "

» " Daca tot ce ai este un ciocan, toate obiectele din jur iti par cuie… "

» " Secretul succesului este sinceritatea. Odata ce poti sa te prefaci, ai reusit. "

» " Atata timp cat nu-ti pasa unde esti, nu te poti rataci…

» " Nu ai mai vazut mancare de cand se tragea cu arcu! "

» " Fiecare iubire are un balcon ca Romeo si Julieta, pe care mai tarziu se intind rufe… "

» " Pe cine nu il lasi sa moara nu te lasa sa traiesti… "

» " Nu-mi mai dati sfaturi… stiu sa gresesc si singur! "

» " Ce s-ar intampla daca o masina, care merge cu viteza luminii, ar aprinde farurile? "

» " Pentru fiecare 60 de sec. in care stai suparat, pierzi un minut din viata frumoasa pe care nimeni nu ti-o poate da inapoi… asa ca invata si tu sa fii fericit si sa zambesti! "

» " E o alta zi in care mi-am pierdut ideea, moralul e la pamant si marijuana e cheia… "

» " Lasa timpul sa treaca ca sa faci treaba sa mearga… nu te grabii… vei reusi! "

» " Cei care incearca sa isi inece necazurile in bautura uita un lucru: necazurile stiu sa inoate… "

» " Cand ii bate norocul la usa, lenesul se plange de… prea mult zgomot! "

» " Am praf in ochi pentru artisti, praf in nas pentru rockeristi, praf de pusca pentru manelisti, te fac praf daca mai misti! "

» " Eu sunt bogat, dar nu ma consider fiindca imi lipseste esentialul… "

»" Daca vezi pe cineva fara zambet……da-i unul de al tau… "

» " Primul semn de senilitate este sa crezi ca le sti pe toate… "

» " Creierul meu abia asteapta sa fie pus la munca! "

" Azi este prima zi din restul vietii mele… "

» " Daca cei ce traiesc in tari comuniste ar avea sa manance cat au de inghitit,
ar duce-o mult mai bine… "

» " Punctul tare al multor personalitati este ca au ajuns
sa-si cunoasca si sa-si depaseasca slabiciunile… "

» " Nu stiu care este cheia succesului, dar stiu precis care este cheia esecurilor:
incercarea de a face pe placul tuturor… "

» " Traieste cu grija, viata n-are "roata de rezerva"

» " Sfaturi putem da, dar minte nu! "

» " Viata-i ca o tarfa ce des iti iese in fata, ce des iti trage plasa!

» " Imi este calauza oricine e mai nebun decat mine… "

» " Nu merita niciodata sa plangi pentru cineva, iar cine merita nu te va face niciodata sa plangi! "

» " Am cautat si caut cautand…
m-am pomenit din vina mea sa plang.
m-am pomenit gresind…

» " Cea mai mare rasplata pentru stradaniile unui om
nu este ceea ce castiga prin munca sa, ci ceea ce devine prin ea! "

» " Cea mai sigura cale spre bucurie este sa cauti sa faci o bucurie altuia… "

» " Copiii sunt averea omului sarac… "

» " Nu te compromite… nu te ai decat pe tine! "

» " Oare cati o sa sufere
sa cada din picioare?
sa faca remiza
cand joc eu un meci mare…
viatai ca 2 zaruri aruncate la intamplare…
sa te ridici, sa pleci dintr-o singura aruncare…"

» " Nu stii ce inseamna arta de a invinge… sa fi fierbinte chiar daca afara ninge… "

» " Viatai scurta merita sa o traiesti…. confrunta toate greutatile ce le intalnesti
e foarte important…. sa inveti cum sa trisezi… sa nu abandonezi un joc pe care il pierzi… "

» " Inca un an din viata a trecut… am trait doar cum am vrut! "

» " Fii elegant, nu te vinde pe nimic… "

» " Cearta-ti prietenul in ascuns si lauda-l in public! "

» " Se vede clar pe fata ta…ca ma placi si ca m-ai vrea…ti-ar da botu` taratura…mergi inchis si taci din gura! "

| vεηiη a răspuns:

Am o armata de ingeri in suflet si o armata de demoni in sange

Crezi ca Totu` iti Apartine. Poti sa Ai Orice. Insa Klar Nu Si` Pe MiNE
Si au fost momente in care am fost gata sa renunt la tot... Mi` s`a zis ca n'o sa pot... e uite ca inca pot

Eu traiesc…tu stai.Sunt tot ce tu visezi, tot ce`ti doresti si n`ai!

cand fata intra in club love struck isi cauta victima fixeaza tinta jh face crima devil

Desfigurat de ura.

Cand te dau dracu`, te dau din tot sufletu

Orice sfarsit e un nou inceput

Daca ceea ce vezi nu te multumeste, nu mai cauta in mine ceea ce nu exista

ATunci cînd viaţa iţi dă 1000 de moTive să plîngi, demonsTrează că ai 1001 de moTive să zâmbeşti!

ZâmbeTul esTe fericirea care se află chiar sub nasul Tău.

Dacă nimic durează 0 eTerniTaTe, vrei să fi nimicul meu?

ExisTă 4 paşi căTre adevaraTa fericire: 1. Eu; 2; Tu; 3: inimile n0asTre; 4: eTerniTaTea!

Unde sa ne ascundem, cand ne fugim de noi?

Inca Te asTepT... Timpul pentru mine se scurge inceT.

Dati-mi un vis de trait ca realitatea ma omoara…

Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti…nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le

Ma numesc cum ma numesc si ma cheama cum ma cheama!

Cuvinte mari provoaca greata, dragostea-i naivitatea unei bestii-n fata cu gratii de gheata

macar daca te schimbi, schimba-te cum erai la inceput!

barbatsii trebuie tsinuti in puf, rolling on the floor puf o palma. puf un pumn

Vrei sa dai in cap cuiva? Da-ti tie, o sa fii fericit ca ti-ai facut-o singur.

Ca cica visele se sting. de parca le scoti din priza.happy

Zambeste iar si priveste putin... Orice pahar jumate gol mereu e si jumate plin!

un zambet nu inseamna fericire! e ceva ce poti face si atunci cand simti ca totul e pierdut un singur om iti poate aduce zambetul pe buze doar daca stie cum si cand

Da'mi sansa sa vezi ca nu mai gresesc

Optimista in cel mai pesimist mod posibil

Ne ascundem dupa defecte ca faptele sa para perfecte. Scopul : Sa nu parem ceea ce oglinda vrea sa ne reflecte!

Funda? :X

| MadnessCaffe a răspuns:

Ce va scrie pe crucea Irinei LogIn cand va muri? Irina LogOut laughing

| alinuta16 a răspuns:

1.nu e greu sa te indragostesti, e mai greu sa marturisesti
2. iubeste-ma acum, cand te iubesc si eu, caci carbunii stinsii se aprind greu
3.'deschide si vezi, inchide si crezi, deschide si citeste, inchide si iubeste''
4.nu iubii un african ca este negru si golan, ci iubeste un brunet ca se poarta mai atent
5.cine se naste :IUBESTE cine iubeste :SUFERA cine sufera:MOARE cine moare:UITA
6.nu iubii o frumusete ca te poate insela, ci iubeste-un suflet nobil ca te poate mangaia
7. cea mai dulce amintire care poate exista, sunt cele 5 cuvinte: TE IUBESC, NU MA UITA
8. fata e un inger, baiatul e un drac, dar cu toate astea amandoi se plac.
9. fa-ti de cap, dar cu cap, pana la caplaughing
10.greu ii unui peste cand se zbate pe uscat, dar mai greu ii unei fete cand se zbate sub baiatbig grin daca mai vrei lasa-mi mesaj si iti mai dau :*:* sper sa-ti placa

| simiiii a răspuns:

Heii! iar el mereu va spune`. Tu m-ai inselat. Iar eu voi raspunde. Tu m`ai provocat!oh go on
Jucându-te cu sufletul cuiva, nu-i o gluma. E ca la meci, ocaziile se razbuna:p.
Toata iubirea pe care candva o jurai s`a dus pe **** atunci cand nu credeai!
Telefonul îl strâng cu obsesie în mână nu ştiu cum să fac să te sun dar simt că totul e degeaba este fără rost şi ştiu că ziua asta îmi va merge prost
niciodata nu e prea tarziu`! toate trebuie` sa le`ncerci, incearca`le pe viu! cand t0ti prefacutii se prefac ca` stiu. ridica doar degetu` mijlociu`?!
Te poti simti singur, trist, dar niciodata invins. Poti pierde, poti gresi, poti suferi, dar nu te gandi sa abandonezi. Priveste viata cu ochi de invingator si ai sa vezi cat e de frumoasa!
starNici cel mai bun machiaj nu are cum sa-ti schiteze un zambet atunci cand esti trist.
starAm pornit la drum pur precum lumina. Un copil cu scantei in ochi care nu stia ce-nseamna vina cautand iubirea si stima.Si cum nu stiam sa lovesc, viata m-a lovit prima.
starAm invatat ca nu conteaza CE ai in viata, ci pe CINE ai. Iubeste-ma cand o merit cel mai putin.Atunci am nevoie cel mai mult!
Picture
starMultumesc Lui Dumnezeu pentru fiecare moment In care am ras sau am plans, mi-e indifferent Constient ca fiecare hop... e o incercare Si fiecare reusita un raspuns la o intrebare!''
orice femeie are langa ea barbatul care si-l doreste. dar numai o femeie inteligenta are langa ea barbatul pe care altele si-l dorescwinking
Lumea asta te distruge, Te induce in eroare, Fura tot si apoi fuge, Te raneste si te doare!
Mandria ti-a ramas cea mai mare avere, zambeste`n fata raului si nu va avea nicio putere. happy
starZambeste chiar daca ai sa cazi Chiar daca soarele apune si azi
Vreau sa simt din nou ca pot sa zbor Am incercat dar nu te pot uita asa usor.Mor incet.simt cum totul ma doboara Hai sa o luam de la inceput, suferinta sa dispara.
Sh Va Plange Neincetat, dOrindu sh s` Fi Uitat. Leganandu`I Durerea O Stea, O Mangaie cU Raza Sa!:<
• Sch|mBa` tot RaUl |n B|ne, ch` Sh eO` m`Am Sch|mBat Pt. Tn!love struck
As fi vrut sa te pastrez in inima…nu ma meritai iubire…uita`ma!;-j
lumea spune ca nu poti zbura. e o minciuna, nu crede in ea! day dreaming
Stiu ca vreau iluzii dar nu-mi pasa, Daca sunt fericita nu conteaza.
si totusi stie cum sa faca, cum sa ma tina, Ca atunci cand e cu mine sa ma simt ca o regina:X
cu toate astea tu stii bine ca orice ar face pan'la urma tot la tine vine.asa ca ai grija de el ca la tine'n inima nimeni nu-i la fel"
//si orice ar fi. ei se cearta, ei se`mpaca love struck te iubesc mult viata
pentru tine as prinde ploaia din cer love struck!
din fum apar tu n`o sa ma vezi niciodata clar
15 ani, te plimbai pe role seara toti se uitau mirati la cum te dezbraca vara ca erai tot ce esti si acum doar ca putin mai mica, fara pic de experienta dar si fara pic de frica.
Lady, stai chill! Ei vor ceva serios, le'ai dat tot ce le'a trebuit si i'ai intors pe dos. happy"
De doru cu`i si de`al cu`i drag? Tu o sa mai sari din pat Sa m`a astepti in prag cand la usa ta eu bat?"
aici sunt si voi ramane nu mai pentru tine love struck"
si ce daca e lumea rea ma ajuta sora mea si la rau da` si la bine nu se desparte de mine love struck
SenZatsSia`e uniCaa`, do0za de risSc e miCca`. ViCiul meu impliCaa`doar placeRe si DependEntsSa psihiCaa`love struck
love struck sa nu crezi ca as putea sa te las...nu te-as parasii niciodata...eu nu ma voi schimba.; anga tine voi fi pas cu pas.sa nu te simti singur vreodata.ai toata dragostea love struck
Aud v0cea de deasupra mea. Spunându. mi că nu eşti bun pentru mine. Dar inima îmi spune ca te vrea în preajmă.`
Ca indragostitii la inceput, iti aduci aminte cum era? Inca de cand ne-am cunoscut, loc de cuvinte nu era : x
Zambesc cand se vad, plang cand se cearta.Si indiferent de fapta, ei se cearta. ei se impaca!love struck
profit de iluzii si cuvinte false.gen"te iubesc" comportament copilaresc.gelozie,certuri,asta e relatie? sigur faci asta din lipsa de ocupatie:d"
# Secundele sunt ca niste vise, Cand orele le petrec cu tine, In noptile cu noi doi, Si iubire pana-n zori.
# Imi spui vorbe goale... vrei sa ma vrajesti...STOP BABY! Yo nu mai cred in povesti
# Tine-ma aproape pentru ca intr-o zi s'ar putea sa realizezi ca ai pierdut un diamant in timp ce tu erai preocupat sa colectzionezi pietricele
Stiu ca nu-ti trece prin cap ce`s in stare sa fac, m`am saturat sa te lovesc cu vorbe si ma chinui sa tac.
Da imi plaQ momentele alea in care iei foc ca nu vreau sa`mi dezvalui sentimentele.
.•[O faţă de [PRINŢESA]!
Un corp [INDECENT]!
Şi un stilou`.
Să mă induci în [TESTAMENT]!•
. Frumusetea nu` se masoara.
Ea se apreciaza din vedere happy
.•Nu arunc cuvinte inainte;]
Ca lucruri ce se simt :]
Nu se spun prin cuvinte`!•
.•Profiita de fiecare clipa` =]
Ca-n fiecare paradis =X
Exista cate`o ispita =P•
•te-ai saturat Să'ţi pui viaţa Ca o intrebare.
ţine Capul Sus, Chiar daca doare tare.•.
•De obicei, ii citesc rapid.
Pe cei care`mi Zambesc
Sh de fapt nu ma inghit;]•
Ptr. totdeauna el va ramane [VIATA] mea
Voi da totu`, sh` daca e sa cad.
Ma voi ridica! ]
. Decat sa le dau satisfactie.
Celor ce vor sa ma vada cazand!
Mai bine. ma daram singura;]
Sh`o sa cad razand! =]
Aud vorbe parsive despre Mine. Si continua barfa! Da` cand ajunge la Mine barfa;-x Isi cere scuze t_a_r_f_a.=]
pfu`. esti o bomboana de fata.pacat ca esti linsa de toti! oh go on
Simpla in cel mai complex mod, Timida cu un tupeu fantastic, Energica intr-o lene notorie, Zapacita la cel mai serios mod, Pesimista in cel mai optimist mod posibil.rea, dar totusi buna
Si`ti zice : "Draga, nu ma privi cu ura, te iubesc, da' prietena ta-i mai buna
?[As vrea sa tina capul sus si sa stie ca la greu o sa fiu cu ea. Nu lasam lantul strâns dintre noi sa rugineasca. Nu se baga intre noi vreun baiat sau vreo proasta!]
Ai fost pe rând posesiv, gelos, orgolios, Indiferent si, logic, într-un final, un prost.Si-un clasic adevarat, ti-ai dat seama ce-ai avut exact când s-a terminat!"
Ea simpatica foc, tu simpatic deloc. Ea o tanti de top si d`asta practic iei foc. O plac baieti mai buni ca tine, mai mult ca tine. Mai mult de`atat sti ca tipei ii convine
"? - Iti revi repede, e genial.Se linge pe buze, e subliminal, privirea cea lunga, te-alunga spre ea. te`ntrebi : oare ce vrea? -?"
Vreau privirea aia, vreau acel glas Care ma iubeste si ma scoate din impas!"
Au fost momente de aur, au fost sclipiri de lumina, au fost lucruri pe care nu le-as mai face niciodata."

: "La nimic nu ne decidem mai iute ca la despartirile pe veci."
"♥ Ezita sa crezi ca viata e trista love struck! Sunt lucruri frumoase ce stau inca pe lista blushing. ♥"
"♥ toti stiu sa vorbeasca da` nici`unul cand sa taca oh go on

winkingFi sincer[:X]...Tzi-e dor,blushingam dreptate?smuglove struckbatting eyelashes Pt ca atunci cand ai fost cu mine,love struckam trecut prin toate!blushing
Ti-ai gasit alta tampita, doar sunt deStule! Nu e vina ei ca O fOlOseSti sa ma raneSti. si faCi spume ca nu reuSeSti
iubea fraiereee`! Chiar te-a iubitt candva`! Acum. Hai Jett La Zdreantza Ta`; X
Ea E Langa Mine Cand Problemele Sunt Multe.Si Tot Ea E Singura Care Are Rabdare Sa Ma Asculte. Te Iubesc Si Punct!
Ea mi`e ca 0 sora, ne intalnim la scoala la aceiasi ora. Avem idei fixe, radem dup` culise, iar cand cortina a cazut, veselia a`nceput
Dintre toate prietenele care le-am cun0skt tuu esti cea p` care nu vreauu s-o uit.Sh daca` mor inaintea ta, voi ajunge`n rai sh t` voi astepta
Tu stii Cand am o suparare... Tu Stii Cand Ceva ma Doare... Tu ai ramas Cand Nu aveam nimic m`ai ajuTat sa ma ridic. Te iubesc sorumeaa!

Daca mai vrei laughing) mai cere puupkiss! sper ca te-am ajutat love struck

| iubitica_2607 a răspuns:

Alteori te iubeam... daca acum nu te mai iubesc e pentru ca ai pe altcineva

iubeste doar atunci cand crezi ca esti iubita...

Statusuri triste 2" Viata e un joc de cacao in care nu poti folosii coade! "

Statusuri triste 3" Domina ca sa nu fii domniat! "

Statusuri triste 4" Ca sa întelegi ca esti prost trebuie totusî sa-ti mearga mintea "

Statusuri triste 5 " E greu sa nu faci nimic… nu stii niciodata cand termini… "

Statusuri triste 6 " Punctul G la femei se gaseste la sfarsitul cuvantului SHOPPING! "

Statusuri triste 7 " Ochii care nu se vad se uita la fundul femeii tale… "

Statusuri triste 8 " Cand ai suflet RAU in tine atunci esti privit mai BINE ! "

Statusuri triste 9 " Nu voi fi un om obisnuit, pentru ca am dreptul sa fiu extraordinar… "

Statusuri triste 10" Pentru mentalitatea de ****, spun: Suck my cock! Crezi ca daca esti bogat cand te caci miroase-a LiLiac?!?!? "

Statusuri triste 11 " Viitorul e trecutul la prezent….dar trecutul ramane trecut caci prezentul stii sigur ca va schimvba un viitor care a fost deja… "

Statusuri triste 12 "Razbunarea cea mai crunta este cand dusmanul tau e silit sa recunoasca ca TU esti mai bun si el e mai rau! "

Statusuri triste 13 " Un cerc de prieteni nu se face cu compasul… "

Statusuri triste 14 " Nu sunt rea, sunt smecherita si stiu sa ma fac iubita, hai sa facem o`ncercare, sa vedem care pe care… "

Statusuri triste 15 " Nu exista ganduri rele doar idei iesite din comun laf el cum nu exista nici un gand bun pe care sa v-il spun… "

Statusuri triste 16 " Prea multi prosti pentru o tara asa de mica… "

Statusuri triste 17 " Nu exista nu-mi place sa beau… beau fara sa-mi placa ! "

Statusuri triste 18 " Nu exista minciuni doar adevar fara dovezi… "

Statusuri triste 19 " Nu exista ceva mai rau decat cazare pe viata… "

Statusuri triste 20 " Visele nu ti le dau, nu mi le poti lua, sa visez e lumea mea… "

Statusuri triste 21 " Smeel`s like weekend… "

Statusuri triste 22 " Spuneti ca nu m-a suportati dar v-a uitati la mine de parca mi-ati fi fani… "

Statusuri triste 23 " Adevarul care ii face pe oameni liberi este in cea mai mare parte adevarul pe care oamenii n-ar vrea sa-l auda… "

" Stam la rand? Sau totzi deodata? "

" Pentru orice femeie dorita de majoritatea barbatilor exista cel unul deja plictisit de ea… "

" Daca tot ce ai este un ciocan, toate obiectele din jur iti par cuie… "

" Secretul succesului este sinceritatea. Odata ce poti sa te prefaci, ai reusit. . "

" Atata timp cat nu-ti pasa unde esti, nu te poti rataci…

" Nu ai mai vazut mancare de cand se tragea cu arcu ! "

" Fiecare iubire are un balcon ca Romeo si Julieta, pe care mai tarziu se intind rufe… "

" Pe cine nu il lasi sa moara nu te lasa sa traiesti… "

" Nu-mi mai dati sfaturi… stiu sa gresesc si singur! "

" Ce s-ar intampla daca o masina, care merge cu viteza luminii, ar aprinde farurile? "

" Pentru fiecare 60 de sec. in care stai suparat, pierzi un minut din viata frumoasa pe care nimeni nu ti-o poate da inapoi… asa ca invata si tu sa fii fericit si sa zambesti! "

" E o alta zi in care mi-am pierdut ideea, moralul e la pamant si marijuana e cheia… "

" Lasa timpul sa treaca ca sa faci treaba sa mearga… nu te grabii… vei reusi! "

" Cei care incearca sa isi inece necazurile in bautura uita un lucru: necazurile stiu sa inoate… "

" Ca sa poti sa iti depasesti instinctele, trebuie sa stii sa iti controlezi vointza! "

" Parca voua nu v-a place cand v-a luam pe la spate, cand v-a tragem de par si v-a dam palme strigati o doamne ce naiba sunteti doamne… "

" Cei care te critica nu v-or decat sa te schimbe… pentru ca vad in tine ceea ce ei nu au sa fie niciodata ! "

" Nici tu nu te cunosti, candva ve-i fi surprins de tine ! "

" Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti…nu de teama ca le-ai putea pierde,ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le ! "

" Cand te-ai nascut plangeai, iar toti cei din jur radeau… traieste-ti viata in asa fel incat atunci cand o sa vina clipa tu sa razi iar cei ce vor sta in jurul tau sa planga… "

" Nici de moarte nu am teama, stie lumea cum ma cheama, cand acuz si ma razbun stie lumea ca-s nebun…"

" Esti la fel de bine venit ca si telefonul care suna in timpul sexului

Statusuri triste 46 " Bat covoare cu ochiul mintii ! "

Statusuri triste 47 " Moderatelly Invisible… "

" Nu sunt singur in ploaie si vant. Am cei mai buni prieteni de pe pamant… "

Statusuri triste 49 " Un nimeni celebru ! "

Statusuri triste 50 " Nu-mi stricati proasta dispozitie ! "

Statusuri triste 51 " Romania este o tara in care pizza vine mai repede decat politia"

Statusuri triste 52" Numai dupa invidia altora iti poti da seama de propria ta valoare… "

Statusuri triste 53 " Din lipsa de experienta m-am oprit la atat ! "

Statusuri triste 54 " Cand ii bate norocul la usa, lenesul se plange de… prea mult zgomot ! "

Statusuri triste 55 " Am praf in ochi pentru artisti, praf in nas pentru rockeristi, praf de pusca pentru manelisti, te fac praf daca mai misti ! "

Statusuri triste 56 " Eu sunt bogat, dar nu ma consider fiindca imi lipseste esentialul… "

Statusuri triste 57 " Daca vezi pe cineva fara zambet……da-i unul de al tau… "

Statusuri triste 58 " Primul semn de senilitate este sa crezi ca le sti pe toate… "

Statusuri triste 59" Creierul meu abia asteapta sa fie pus la munca! "" Diplomatia este arta de a spune: "Cutu, cutu …",pana ce apuci sa pui mana pe o piatra… "

Statusuri triste 60 " Daca ai datorii financiare, cineva este stapan pe o bucatica din tine ! "

Statusuri triste 61 " O cearta este o intrecere in care fiecare vrea sa aiba primul… ultimul cuvant ! "

Statusuri triste 62 " O vorba buna poate tine de cald trei luni de iarna… "

Statusuri triste 63 " Am 2 femei in viata : STEAUA mea si MUZICA. traieste viata ta si nu a altuia ! "

Statusuri triste 64 " Cel cu limba prea ascutita risca mereu sa-si taie singur beregata… "

Statusuri triste 65 " Adevarata valoare a unui om este: cat l-ai pretui daca ar pierde tot ceea ce are… "

Statusuri triste 66 "Daca nu ne pasa de viitor, nici viitorului nu-i va pasa de noi…"

Statusuri triste 67 " Nu-ti lasa vorbirea sa mearga mai departe decat gandirea! "

Statusuri triste 68 " In orice mare iubire este si un pic de orbire,
dar in nici una mai multa ca in iubirea de bani… "

Statusuri triste 69 " Psihologul este un tip care-ti i-a o gramada de bani ca sa-ti puna toate intrebarile pe care sotia ti le pune gratis! "

Statusuri triste 70 " Live for today because yesterdays are over and tomorrows may never come… "

Statusuri triste 71 " Soferul prudent se uita în ambele sensuri înainte de a trece pe rosu… "

Statusuri triste 72 " Nu conteaza lungimea baghetei…. ci magia din ea! "

Statusuri triste 73 " Nu poti schimba trecutul, dar iti poti nenoroci un prezent
linistit ingrijorandu-te despre viitor… "

Statusuri triste 74 " Desi traim si luptam impreuna, fiecare moare singur… "

Statusuri triste 75 " Daca aduni toata viata bani de frica saraciei, ai ajuns deja sclavul ei! "

Statusuri triste 76 " Unii oameni se tem asa de mult de moarte ca nici nu mai apuca sa traiasca! "

Statusuri triste 77 " Spune-mi la ce fel de glume razi, ca sa-ti spun cine esti! "

Statusuri triste 78 " Adevaratul castig in viata este viata, nu banii… "

Statusuri triste 79 " Suntem inclinati sa credem nu ceea ce este adevarat,
ci ceea ce ne place… "

Statusuri triste 80 " Un om fara convingerei este un vagabond care merge spre nicaieri… "

Statusuri triste 81 " Senzatia e unica, doza de risc e mica.Viciul meu implica doar placere si dependentza psihica… "

Statusuri triste 82 " Azi este prima zi din restul vietii mele… "

Statusuri triste 83 " Daca cei ce traiesc in tari comuniste ar avea sa manance cat au de inghitit, ar duce-o mult mai bine… "

Statusuri triste 84 " Punctul tare al multor personalitati este ca au ajuns
sa-si cunoasca si sa-si depaseasca slabiciunile… "

Statusuri triste 85 " Nu stiu care este cheia succesului, dar stiu precis care este cheia esecurilor: incercarea de a face pe placul tuturor… "

Statusuri triste 86 " Traieste cu grija, viata n-are "roata de rezerva"

Statusuri triste 87 " Sfaturi putem da, dar minte nu! "

Statusuri triste 88 " Viata-i ca o tarfa ce des iti iese in fata, ce des iti trage plasa !

Statusuri triste 89 " Imi este calauza oricine e mai nebun decat mine… "

Statusuri triste 90 " Nu merita niciodata sa plangi pentru cineva, iar cine merita nu te va face niciodata sa plangi! "

" Cea mai mare rasplata pentru stradaniile unui om
nu este ceea ce castiga prin munca sa, ci ceea ce devine prin ea! "

" Cea mai sigura cale spre bucurie este sa cauti sa faci o bucurie altuia…

De ce te uiti asa la mine… cu ochi tristi si goi?… nu crezi c-ar fi mai bine… SAI SCOATEM PE-AMANDOI?

Cand am fost cu tine m’am simtit bine acum ca ai plecat ma simt minunat

In gradina casei mele satu cu capul aplecat .si gandindu-ma la tine mi-a cazut o tigla’n cap

Stiu cand sa rad, cand sa fiu suparata, cand ochii tai sa fiu… cea mai importanta fata.

Am citit ca fumatul dauneaza, si m-am lasat de fumat, am citit ca bautura dauneza si m-am lasat de baut, am citit ca sexul dauneaza si m-am lasat de….citit

Pentru tine poate e prea greu sa iubesti, La fel de greu cand ma gandesc, Ca poate n’o sa reusesti…

Incepusem sa cred ca imi va merge bine, incepusem sa cred ca vei venii langa mine, incepusem sa cred ca incep o noua viata, dar tu nu ai vrut, lasandu`mi inima GHEATA…

Ingeras din cer picat , ochii tai m-au fermecat, dintr-o singura privire , s-a ivit a mea iubire!

Tu esti femeia visurilor mele…nu stiam de ce visez urat de la o vreme.

Ai o voce asa frumoasa,dar nu stiu de ce o irosesti vorbind

Decat o dragoste ce nu mai are rost.mai bine sa uitam ce intre noi a fost

Dragostea e o sageata care face rani de foc,sufera cel ce iubeste cel iubit isi bate joc.

Ai Bani !?… Hai la bere … N-ai bani !? … Dute vere !

O gãinã avea 2 picioare in special stângu` !

Se tin fetele de mine parca`si fii actor din filme!

Bate si ti se v-a deschide… proces penal !

lecata cu sorcova"
"pap un mar, daca vedeti "idle" prea mult chemati salvarea, inseamna ca mi-a ramas maru in gat de la cat m-ati injurat " (eu )

"nu va deranjati sa ma deranjati" – eu
"nu ma intreupeti din partida de sex rog"
"sufar de sindromul ladp/nft" (nu cred ca ati vrea sa stiti ce inseamna, eu am aflat si m-a pufnit rasul

ma uit la film. daca nu esti fata sau presedinte, DNFD!"

sunt plecata, vorbeste in punga si cand ma intorc imi dai punga….
I`m 2 sexy for my brain,2 sexy for my knowledge…
Eu pap!DND dar te invit la masa.
Fuck baitza …DND ca te ia mama dreaq!
Inteligenta ma urmareste….dar eu sunt mai rapida
Nu sunt complet inutila….cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.
Viata este un vis, dar a visa nu inseamna a trai.

Ioi…
Fac baitza cu ratushtele
Plecat sa fac planuri
sunt cam ametzit…bautura da-o dracu

te superi daca te plagiez? sau trebuie sa cer dreptul de autor

sufar de sindromul ladp/nft" (nu cred ca ati vrea sa stiti ce inseamna, eu am aflat si m-a pufnit rasul)
E tare si cand unul apare ONLINE dar isi seteaza la status mesajul "invisible to everyone

invisible. only stupid people can see me

There are two rules for success in life: 1. don’t tell people everything you know

cant la harpa

Maine va invit pe toti la restaurantul Trei iepurasi ! si lumea intreba : da unde e si asta /:) ? )))

Nu`mi da`ti sfaturi stiu sa gresesc si singura" (kant)
"Ofer cucu salbatic de preerie.oferta limitata" )
"Pierdut tractor"
"Caut tanar sa intoarca partiturile unei pianiste" )
"Poimaine se implinesc 2 zile de cand nu ma fumez

sunt plecat cu pluta la păscut"

"fetele fetele fetele se da la mine/fetele fetele iubeste barbatii bine" nu am manelisti in lista, asa ca va dati seama ca ma linseaza lumea cand pun statusu asta

" i love boys , they’re stupid"

I started out with nothing… and I still have most of it!

"pierdut pe undeva prin frigider…,al meu…sau al vecinilor

"dansez printre picuri de apa

cand sunt BUSY : "jUSt a liTTle Bit BUSy"

de cand s-a apucat tata de gatit?! pudding de la Dr. Oetker"
"ma, dupa camasa aia care o ai pe tine, as zice ca ai hepatita asa, de doua-trei zile"
"ma retrag in pestera mea, DNFD"
"fac baitza….DNFD….care vrea sa faca baitza cu mine?=)))))"
"sssallaaam ssassesc! "
si lista poate continua.
scrie "allez vous faire cuire un oeuf" daca cineva o sa stie ce inseamna….vezi tu pe urma
hai ca nu sunt rea, iti zic acum, inseamna "f**ca u" iar mot -à-mot, "duceti-va sa va fierbeti un ou"

"ce n’est pas le bien qui réjouit l’homme, c’est le mieux

aa, inca unu`:
hai la mulţi ani… la mai mare… hâc… ce’ţi doresc eu ţie, e ce’mi doreşti tu mie… hai nu fiţi zgârciţi…
"Too fucking busy… sau viceversa

-plecat sa ma dau cu sania (in miez de vara asta)
-la o zgura de aer
-tara are nevoie de mine asa ca …DND

fat kids are hard to kidnap

Membru al asociatiei nationale "darma-s-ar scolile"

utilizatorul mesingerului nu este momentan disponibil te rugam sa lasi un mesaj dupa buzzul dat de dumneavoastra…
l-am vazut azi la cineva
am si eu cateva
-barbatii sunt doar o prelungire a penisului
-logica multor femei te sufoca prin lipsa ei
-in iluzie ne inecam deziluziile
-dragostea=batati de inima pentru dureri de cap
-nu exista durere mai umilitoare pentru sufletul unei femei decat aceea de a se fi daruit intreaga,trup si suflet, unui barbat nedem de iubirea ei
-cand femeia iubeste,iarta orice,chiar si crimele;cand nu mai iubeste nu iarta nimic,nici chiar virtutiile
-durerea o simti cand te rapune nu cand o strapungi
-ocaziile nu sunt pierdute;altcineva le va lua pe cele pe care tu le-ai omis
-nimeni nu ti se pare perfect pana nu te indragostesti
-f**ca me if u dare )…multi rasp8und cu i dare…pacat ca eu nu vreau:)))
-sau "love me if u dare"
si mai am.dar nu mi le mai aduc aminte

Error, this person should be in the invisibile mode. Please restart your computer and contact yahoo at messenger@yahoo.com"

ce-mi mai pun eu la status:
" Soricelul suparat e mereu ascuns sub pat…soricelul binedispus e mereu pe-afara dus…love my "pui"…
" Iubeste si fa ce vrei."
"Am zdrobit un soricel,seara pe perete si din burta de la el am papat spaghete."
iar cand sunt f suparata pe unele pers scriu :"Mai bine sa te stii dispretuit decat sa fii lingusit in timp ce esti dispretuit " sau ."Numai prostia n-are leac".
"If I was a rabbit I would hop hop hop…I love my "pui".
iar una dura:"Sunt cel mai fericit om,dar nu o spun,e prea dur pentru ceilalti"
alta dura:"If you ever dream of beating me,you’d better wake up and apologise"(Muhamad Ali).
"Singura,fata in fata cu noptile si cuvintele".cand eram sad.
"Muzica e refugiul sufletelor pe care le-a ranit fericirea"
"Fiecare gand ar tb sa aminteasca stingerea unui suras." ….etc

"o sa mori bah putza ascultandu-l pe gutza"
asta ptr cine are manelari in lista!
cand eram mic credeam ca faima si banii ma vor face faericit.acum ca am crescut am realizat ca…chiar asa e!"

"Cine se trezeste de dimineata…casca toata ziua"
"Cine rade la urma…nu s-a prins de gluma"

Mai am 3 zile si mor

New Status Message…
Daca mi-ar suge Dracula sangele s-ar imbata

Barca p valuri pluteste ushor, mi-a intrat apa-n calculator

If you see me, don’t touch me,
If you touch me, don’t kiss me,
If you kiss me, don’t fuck me,
If you fuck me, don’t stop

Mai stiu dar nu imi vin in mine acum! Cand imi amintesc va scriu!

Nu`s daca vreti ceva lasati un mesaj dupa urmatorul bip………………………………….bippppppppppppp!"

Cel mai haios status al meu a fost :" Je m’en fiche….pe-acoperish"

fiche dans le … tufis da pot sa fiu nepasatoare oriunde

eu mi-am pus azi la status "care imi sorteaza si mie mailurile ? sa le citesc doar pe alea importante. ****_***@yahoo.com, parola : yamyiugi" si am si primit oferte

love of my lifeeee…IMPUSCA_TE si gata!"
wacae up….time to die!

cel mai dur ar fi: Momentan sunt mort!

"chestia haioasa la acest status este ca, in momentul in care realizezi ca acest text este fara sens, este prea tarziu pentru a te opri din citit"

cei care incearca sa isi inece necazurile in bautura uita un lucru: necazurile stiu sa inoate.
optimistul nu e decat un prost fericit. pesimistul e doar prost.
cand vezi ca ai aceeasi parere cu majoritatea e bine sa mai reflectezi o data.
Curiozitatea ii impinge pe unii sa descopere America si pe altii sa asculte la usa.
Cand toata lumea iti da dreptate, ori esti al naibii de destept, ori esti patron.

View my webcam www.animateclay.com/videos/uglygirl.jpg

do you know what it’s like to feel ugly all the time?
There are two kind of persons:who like me and who can go to hell
Preferatul meu pe care il folosesc f des este: " If I don`t go crazy…I lose my mind"
Care betzi un ou?"

"Nu stiu ce ma faceam fara ajutorul unora…probabil arheolog…"

"Sunt mai mult decat Stepped Out…sunt si Busy ca I’m on the Phone si chiar nu stiu cand I’m going to Be Right Back!"

Ajutor!Sa ma ajute cineva!Stie careva cum se imblanzeste mousu?Nebunu imi mananca tastatura!Help!
chiar am probleme cu el

World hold on….I’m tired."

"Nu va deranjati sa ma deranjati."
"Pledoaria mea s-a prostituat."
"Sunt oriunde, numai aici nu."

1. Jigneste`ma pentru a`mi da forta de a te ucide
2. Nu ma deranjati,sa ma deranjati
3. If i don`t go crazy…I lose my mind

piua !

. Va urasc cu toata dragostea
2.Join the dark side…We have cookies

si asa vin toti tampitzii sa ma f… la cap pe messenger
- sus pe deal e o… cizma

"doamne ocroteste-i pe romani"- asta l-a avut un prieten cateva zile.

si bine v-am gasit

,,Prietenii imi bat in geam.Nu-i aud…am termopan,,

Stiu ca sunt prost.dar cand ma uit in jur imi revin"

"Traieste-ti viata ca si cum ar fi primul fum din ultima tigara."

contactati-ma doar daca veniti la birou in locul meu"

sau "veri bizi aicon"

You’d better run for your life ’cause I’m walking."

" Atentie WebCam!

"Go to hell, buh-bye and thank you for passing by."
Prea dulce ca sa fiu light

foarte available

Azi sunt ciufuta asa ca nu ma conturbati cu prostii.

Sunt cu spume maxime/Inspumata

Life sucks… no, wait… MY life sucks…

Vacutele fericite dau cel mai bun lapte

pierdut shiret….ofer recompensa pentru cine-l gaseste

-a constatat ca in aces moment un handicapat ciiteste statusul meu….vai si cati am in lista

Buy me a cup of coffee

Did I disappoint you or let you down?
Should I be feeling guilty or let the judges frown?
‘Cause I saw the end before we’d begun,
Yes I saw you were blinded and I knew I had won.
So I took what’s mine by eternal right.
Took your soul out into the night.
It may be over but it won’

The population is greatly decreased.
And now the odds are greatly increased.
That i may someday get a chance,
to kiss her lips.
I thank the Lord each day,
for the Apocalypse…

There are 4 questions of value in life
What is sacred?
Of what is the spirit made of?
What is worth living for?
What is worth dying for?
The answer to each is the same…

Statusul meu: pune capul, dormi in pace, tara inginer te face

plecat dupa bani si voi dupa mine

"invisible"
"cucu bau "
"buzz buzz buzz"
"idle"
"nu ma deranjati ca sunt doar un mess mic si zbarcit"

not at my desk…return yesterday…4 to 2…

-,,taci draq din gura odata"
-,,nu da buzz ca te trec pe ignore"
-,,mananc.nu vorbesc cu gura plina"
-,,daca e important, spune, dar nu te astepta sa raspund."

O colega are:"Cine vrea gripa? E moca".

-,,Daca esti prost, stai in banca ta"
-,, nu da buzz ca ma enervezi"
-,,n-am chef sa ascult tampenii"

sunaţi de două ori, abia a treia oară am să vă răspund

somnicus faceamus ….

nu deranjati! pazesc prietenul celei mai bune prietene! sau:
dorm! nu ma treziti, ca ma destept.
ocupat! trimiteti mail la adresa somnambula@visuri.jp
necopiate! inventate!

"pentru tine… da tu,ala care imi citesti statusul,nu-s pentru tine,dar pentru restul sunt !

"Atunci cand te simti trist si descumpanit, gandeste-te ca odata ai fost cel mai tare si mai rapid spermatozoid dintre toti"

"De platit netul care n-a facut-o"

NO FUCKIN` STATUS"…

"Cand stapanul nu-i acasa, sar pe geam si intru-n casa."-

nervoasa….caut cearta!
mananc…nu vorbesc cu mancarea in gura, nu-i frumos
life is good, drink is great!

Error Message: Error 666: This status is busy…Try again later or go and shoot yourself…

Sint obisnuit …si ieri mi-am pierdut timpul pe aici …’

‘ Enervez in rate lunare ‘

‘ Specialist in ziua de ieri, ghicitor in saptamina trecuta ‘

‘ Vesnic un optimist negativ : se poate si mai rau ! ‘

‘ Le stiu pe toate ….da-s maritate ‘

Un status frumos si interesant…dupa parerea mea:" x35 D33U I`TOH 05 W,I 35V37d 3W d73H Can you cracca the code?>:) Va dau un indiciu-cititi-la "rasturnat"

what`s wrong with your messenger? i`m not online!

" Cine esti ? Ce vrei ? Daca ma deranjezi chem Politia !"

"Nu te intoarce… Sunt in spatele tau!"

mai neim iz Bond…VagaBond

Taci si zambeste… Si ieri a fost o zi "
Sau. "Nu zambi pentru ca maine ar putea sa fie mai rau. Plangi! pentru ca se poate si mai bine."
"Cand viata ta este o gluma proasta pe care multi o considera amuzanta… razi si tu!"

Me no here.
Me good bye.
Leave me message.
Me reply.

Daca ai fi altcineva…te-ai imprieteni cu tine?

Astept raspunsuri…sa-mi spuneti cati dintre ei au zis Da si cati au zis Nu!

hm . poate ca nu sunt on topic . dar va dau in sfat … dati si voi un mass la toata lista cu mesajul "ce parola usoara ai …" sa vedeti ce se intampla … succes!

"m-am gandit la statusu` asta toata ziua

"Manuelo, întoarce-te la mine şi o să unim cerul cu pământul", "Oh, te-am pierdut, şi acum întreaga mea existenţă e moale ca un căcat" sau "Gherghina, iubire a vieţii mele, dorinţă a scremelii mele sentimentale, Saprosan al diareei pe care o numesc iubire"…

X-ulescu, da mess cand intri. Urjent"

X: zi-i man
Je: ia pu|a

la mine in sec asta,din 35 d eoameni,nimeni n are status

Nam bani de status!

Cum se mulge vaca ?

Idle for 2 months, 15 days, 11 hours and 34 minutes

Doar azi sunt available, asa ca nu ratati sansa sa vorbiti cu un superstar international!

Nu este amuzant deloc

I was born intelligent but school destroyed me
f
Uneori, un picior in cap spune mai mult decat 1000 de cuvinte
Cu ocazia zilei internationale a copiilor strazii, va urez un sincer "La Multi Ani!"
Hai sa dam mana cu mana…………… sa facem mai multe maini!
N-am status
Te uiti ca prostu’ la statusu’ meu" sau mai adaug "ca e albastru www."
"joi seara Rapid si Steaua joaca pe Antena 1, iar Dinamo pe PS 2
Ma-nvart pe-aici…fac cercuri
Mamelor din lumea-ntreaga/Eu va dau un singur sfat/Nu lasati copii pe strada/Din cauza unui barbat/Caci copilul fara mama /E ca copacul fara flori/Azi se naste maine moare/Si rade lumea de el. Aveti 5 mii de lei?
De ce nu exista mancare de pisici cu gust de soarece?
Am luat o razna…Promit sa o dau inapoi…
Please wait…

m’ash duce sa ma intorc.
Sunt pe bloc cu furculitza sa vad daca mai fulgera

Fa-ma Doamne ce n-am fost … padurar si sef de post ! =)) … sa cante haimanalele . sa rupa pijamalele =))"
__________________
Sunt aici, dar ma fac ca sunt invizibil…
Inchiriez gogoshi!]

Am plecat la piata cu Mihai , George , Cristi , Adi ……Puiu sa stii ca te iubesc si nu o sa te insel toata viata.

Nicolae Guta feat. Marylin Manson – Of viata mea

Vand cavou din sticla, cu 2 termopane si usa metalica blindata.Astept oferte.Rog seriozitate.Nr 8989989″
"Opinia mea nu conteaza…asa ca nu mi-o bag"
"Sunt aici, nu am cu ce imi ocupa timpul, dar vreau sa par important scriind DND sau BUSY"
"Dati un beep daca nu vreti mare lucru.doar sa ma salutati,2 beepuri daca poate vreti ceva, 3 beepuri daca chiar vreti ceva,4 beepuri daca intradevar vreti ceva, 5 beepuri daca sunteti absolut siguri ca vreti ceva, 6 beepuri si mi se termina bateria, ca dorm ca porcu si nu aud telefonul.Muhahaha "
__________________

-In deplasare la Wecinul Costica
-Cand viata te ia la misto, clic aici www.cimitir.ro
-2 fuckig fucked 4 u all (scris de o tipa…blonda…)
]
foaieverdesolzidepesteuiteprostulcumciteste

trezit prematur-ocoliti-ma
*Cap ou PAs Cap
*inteligenta ma cauta dar eu ma ascund tot timpul
*aviable but not 4u
si cateva harfe de genu:
*deseara in Kristall
*maine plec in Spania

Bai Ma Lesi Fati Bagajele Si Iesi

Status ! "Ce faci mah ?… Imi citesti mie statusu ?… Alta treaba nu ai ?… hai g0 g0 g0 !
cine ma deranjeaza are o bere…NU GLUMESC!"
o ard aiurea pe bomboane
__________________

nu conteaza cat ma iubesti… atata timp cat te prefaci…
@ vreau sa te vad cum cazi tipand cu toata gura, iar eu de la balcon iti fac adio cu mana
@ nu stiu ce sa-ti fac, sa te musc, sa te sug, sa te ling de sus pana jos sau sa te impart cu prietenii… inghetata Delta…
@ sunt aici pentru persoanele importante, pentru cei care au ceva important de zis si pentru cei care vor sa ma enerveze. (ca multa lume vrea sa ma enerveze)
@ DORM: in search of sunrise !
@ vrei si tu ? du-te dracului si ia-ti !
@ psihologul mi-a spus ca sunt nebun, vocile din cap insa imi spun ca nu e adevarat
@ ultimul care m-a deranjat, e inca dat disparut
@ daca intr-o zi femeia pe care o iubesti iti e infidela si-ti trece prin cap sa te arunci de pe balcon, adu-ti aminte ca ai coarne, boule, nu aripi !
@ Understand procedure, understand war,/Understand rules, regulations/ I don’t understand, sorry
@ M-am suit pe telegraf sa-mi scutur fusta de praf… politaiul m-a vazut, m-a certat si m-a…. batut
@ fetele imi bat in geam / nu aud am termopan

Foaie verde intr-un copac,mie-mi vine sa ma….plimb!

"Asteapta-ma 2 sec. ca ma intorc in 2 minute "

Nu sunt….Cautati-ma pe google!
""__________
____//,….||,… \\___
(_….,\\___||___//….)
"*(@)**********(@)*

"Mi-am indeplinit visul: am devenit persoana fizica desemnata sa conduca efectiv si permanent activitatea de transport rutier de marfa si persoane!"

"Baiat cu masina caut fata cu benzina" …

1 [Doua vaci crosetau apa plata cu lamaie intr-o pestera….una dintre ele intreaba: APROPO DE LAPTE, CAT E CEASUL? a doua scoate termometrul si`i raspunde: MIERCURI !]

2 [Un iepuras epila un vierme pe fundul marii. Vine un rechin si`l roaga pe vierme: "Frate salveaza`ma, cred ca ma inec!"]

3 [Un siret se uita in oglinda si zambea pe sub mustati: MAMAA CE SIRET SUNT !]

4 [Doua blocuri jucau fotbal…Ce culoare are mingea? Alb-Albastra…deoarece ciocolata nu are gratii !]

5 [Daca doua vrabii croseteaza o lingura de cauciuc, cati prieteni are soimul? RASPUNS: Nici unul, ca usa era deschisa!]

Nu`mi da`ti sfaturi stiu sa gresesc si singura" (kant

duceti-va sa va fierbeti un ou"

-plecat sa ma dau cu sania (in miez de vara asta)

-la o zgura de aer

-tara are nevoie de mine asa ca …DND

-scriu la info (ca o am pe profa mea de info in lista)

available just for one person … (si atunci toata lumea se gandea ca el/ea e acea persoana)

-…. i’ll be back

Membru al asociatiei nationale "darma-s-ar scolile"

utilizatorul mesingerului nu este momentan disponibil te rugam sa lasi un mesaj dupa buzzul dat de dumneavoastra…

-barbatii sunt doar o prelungire a penisului

-logica multor femei te sufoca prin lipsa ei

-in iluzie ne inecam deziluziile

-dragostea=batati de inima pentru dureri de cap

-nu exista durere mai umilitoare pentru sufletul unei femei decat aceea de a se fi daruit intreaga,trup si suflet, unui barbat nedem de iubirea ei

-cand femeia iubeste,iarta orice,chiar si crimele;cand nu mai iubeste nu iarta nimic,nici chiar virtutiile

-durerea o simti cand te rapune nu cand o strapungi

-ocaziile nu sunt pierdute;altcineva le va lua pe cele pe care tu le-ai omis

-nimeni nu ti se pare perfect pana nu te indragostesti

-f**ca me if u dare)…multi rasp8und cu i dare…pacat ca eu nu vreau))

-sau "love me if u dare"

"Error, this person should be in the invisibile mode. Please restart your computer and contact yahoo at E-mail;

" Soricelul suparat e mereu ascuns sub pat…soricelul binedispus e mereu pe-afara dus…love my "pui"…

" Iubeste si fa ce vrei."

"Am zdrobit un soricel,seara pe perete si din burta de la el am papat spaghete."
"Mai bine sa te stii dispretuit decat sa fii lingusit in timp ce esti dispretuit " sau ."Numai prostia n-are leac".

"If I was a rabbit I would hop hop hop…I love my "pui".

"Sunt cel mai fericit om,dar nu o spun,e prea dur pentru ceilalti"

"If you ever dream of beating me,you’d better wake up and apologise"(Muhamad Ali).

"Singura,fata in fata cu noptile si cuvintele".

"Muzica e refugiul sufletelor pe care le-a ranit fericirea"

"Fiecare gand ar tb sa aminteasca stingerea unui suras."

"o sa mori bah putza ascultandu-l pe gutza"

"Cine se trezeste de dimineata…casca toata ziua"

"Cine rade la urma…nu s-a prins de gluma"

"Mai am 3 zile si mor"

"plecata la dus…daca vrei sa vb cu mine…te astept…opss!…asteapta-ma ca vin imediat."

"Nu ma deranjati de la mancare ca musc"

join the dark side…. we have cookies

"I’m very very very happy! Nu deranjati fericirea!"

Fuck is good, fuck is funny, All the people fuck for money, if u think fuck is funny, Fuck yourself and take the money!

"mah gandesk la nemurirea sufletului."

Daca mi-ar suge Dracula sangele s-ar imbata

Barca p valuri pluteste ushor, mi-a intrat apa-n calculator

"Go to hell, buh-bye and thank you for passing by."

Nu`s daca vreti ceva lasati un mesaj dupa urmatorul bip………………………………….bippppp pppppppp!"
__________________

These three guys die in a car wreck, and they all go to Hell. When they
arrive, the Devil asks each of the men what their sin was. The first
guy says "It’s gotta be the booze. I’m always drunk."

The Devil decides to lock him in this room for 100 years with nothing
but shelves of every kind of alcohol you could dream of.

The guy’s thinking, "Fuck yeah! Look at all this alcohol!" and runs
into the room.

The second guy says, "It’s the women. I could never stay faithful to my
wife."

The devil opens the second door and nothing but the finest-looking naked
women that you have ever seen. And he would be the only guy in there
for 100 years. He couldn’t believe it. His dick was instantly hard and
he went hauling ass into the room and the Devil shut the door.

The third man said "It’s gotta be the bud. I’m always tokin’ up."

The Devil opens the third door to reveal nothing but fields of 10-foot
tall, icky, sticky, take-a-toke, make-ya-choke, chronic, green, death
bud. The stoner can’t believe it. He goes in and takes a seat Indian
style with his back to the door and the Devil shuts the door behind him.

One hundred years go by and the Devil comes back to check on the three
men.

He opens the first door and the man comes crawling out. He’s got an
empty bottle in one hand, he’s completely naked, hasn’t shaved or
showered in years, and is covered in his own puke, shit and piss. "I’ll
never drink again!" he says.

The devil tells him that at least he learned something and decides to
give him a second shot at life.

The devil then opens the second door and the man comes running out even
faster than when he went in. "I’m fucking gay!" he screams.

The devil decides that at least he learned not to cheat on his wife and
gives him another chance as well.

The devil then comes to the third door. He opens it and nothing has
changed. The stoner is still sitting in the same position that he was
100 years ago.

The devil asks him if he learned anything.

The stoner turns around as a tear rolls down his cheek.

"You gotta a light man?"

"invisible for you, idiot"

"dus cu pluta. revin pe conducta"

Out of my mind. Back in five minutes.

Fuck off! This means YOU!

Nothing to see here! Please move on, citizen!

Unavailable anywhereâ„¢!

Visible Invisibility & Available Inavailability!

Never before have I come accross a person with more trouble than you! Please accept my deepest sympathy! NOW FUCK OFF AND ANNOY SOMEBODY ELSE!

Dupa cum vedeti nu prea am chef de vorba… m-am plictisit de "my IM buddies" mei si rar am chef sa vb cu ei… f***ing manele and/or/xor death metal lovers… :fuckoff:

New positions open for: punk, ska & college rock listeners :naughty:
Please apply!

Daca ai putza, .nu ma deranja!

Offline pentru anumite persoane.

"muriti in pm"

" vand organe sa imi cumpar calculator"

Doar azi sunt available, asa ca nu ratati sansa sa vorbiti cu un superstar international!

daca dragoste nu e…….atunci facem

don’t disturb unless I love you

"LIving in a box. Care to join me?"

Dragostea eterna dureaza 3 luni.
2. Nu te baga in lumea drogurilor….suntem si asa destul de multi
3. A avea constiinta curata inseamna a avea memorie proasta.
4. Cel care se naste sarac si urat are mari sanse ca atunci cand o sa creasca…. sa isi dezvolte ambele calitati.
5. Cei cinstiti sunt inadaptatii societatii.
6. Pestele care lupta impotriva curentului….moare electrocutat.
7. Nu este important sa castigi…este important sa-l faci pe celalalt sa piarda.
8. Nu sunt complet inutil….cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.
9. A gresi este omeneste…totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste.
10.Cel mai important nu este sa stii!Mai important este sa ai telefonul celui care stie.
11. Eu nu sufar de nebunie….ma bucur de ea in fiecare minut.
12. Este bine sa lasi bautura….insa rau este sa uiti unde ai lasat-o.
13. Banii nu fac fericirea….o cumpara gata facuta.
14. Inteligenta ma urmareste….dar eu sunt mai rapid.
15. Fugi de tentatii….dar incet sa te poata ajunge.
16. Exista o lume mai buna……. dar este foarte scumpa.
17. A studia insteamna a te indoiesti de inteligenta colegului de birou.
18. Daca o pasarica ti-a soptit ceva….atunci inseamna ca ai inebunit pentru ca pasarelele nu vorbesc.
19. Munca nu a omorat niciodata pe nimeni……dar de ce sa risti?
20. Alcoolul omoara incet incet……nu conteaza, nu ma grabesc.
21. Exista doua cuvinte care iti deschid multe usi……trage si impinge.
22. De ce sa bei si sa conduci ….cand poti sa fumezi si si zbori?

"Insert SIM"
"Game Over"
"Insert Coin"

"fake-rii se aduna in turma si pasc iarba buna"

Nu existam decat pentru dusmani si cativa prieteni care nu ne iubesc"
"prezent fizic …mai greu si psyhic"
"‹^› ‹(•¿• › ‹^› //)) //\\// //)) " …se vede super la status
"This Is What I Think Is Best: Fuck U & Fuck The Rest"
"F_CK, all i need is U"
…daca am sa-mi mai amintesc ceva …va mi zic

"vad voci"

"Maine ma bat cu Zmeul"

"Ce statusuri aveti fratilor, v-ati facut cu totii filozofi!"

"Sunt pe invisible, deci fa-te ca nu ma vezi!"

"Am mancat… acum ma scobesc intre dinti"

Trying to bite my ear. I’ll be back soon
This away message is currently *UNDER CONSTRUCTION*
I’m busy talking to myself.
It’s very difficult to have an intelligent conversation with a girl but do you think that is going to stop me?
To type, or not to type.That is the question.
Once upon a time there was a person who was talking to their friends online… But all of a sudden that person had something else that they had to do… And out of nowhere, this away message popped up.The End
I didn’t lose my mind; I just sold it on eBay
Sorry, I don’t talk to strangers… That is unless they give me candy!
Come to the Dark Side… We have cookies!

i’m on invisible. only gay people see me online.

" femeile e ca florile. daca nu le uzi des se usuca"

"I was born intelligent but school destroyed me"

If you’re a litle fluffy pink GAY bunny-disturbe me

1À€$ID$À€5À€$FU$++à €â‚¬14À€KILLÀ€97Àâ⠀šÂ¬1À€6364À €

Death is patient. She waits for every single one of us.

Eu nu sufar de nebunie …. ma bucur de ea în fiecare minut
Stinge lumina, mai lasa doar o raza,/trage cortina… si sa ne facem varza
Nu imbatrinesc.imi creste valoarea. (il pun de ziua mea mereu )
Ma seaca bulangii care stau pe invisible
Ultimul care m-a deranjat e inca dat disparut

Mamelor din lumea-ntreaga/Eu va dau un singur sfat/Nu lasati copii pe strada/Din cauza unui barbat/Caci copilul fara mama /E ca copacul fara flori/Azi se naste maine moare/Si rade lumea de el. Aveti 5 mii de lei?"

f you need me I’ll be sleeping, if you really need me I’ll still be sleeping, so leave a message.
Too tired to carry on an intelligent conversation

"Nu sunt! Imi exersez ubicuitatea."

"wooow . my dear … :X dar ce-ti mai put ochii nene!"

fii inteligent … fii asa cum nu ai fost niciodata si nu DERANJA !

"Nus acasa … cauta-ma in porumb!"

culeg muste
iar culeg muste.

Asta e legata de o faza din armata. Unul intreaba pe altul:
- Ce faci ba? Ala, mai smecher, raspunde: – F** muste. Tu nu bazai?

"Reclame…"
"Ma-nvart pe-aici…fac cercuri"

"Pentru mentalitatea de *****, spun: Suck my cock! Crezi ca daca esti bogat cand te caci miroase-a LiLiac?!?!?"
"Daca m-as gandi, dac-as lua-o-n serios, De-as avea 9 vieti si-un stil de viata dubios, mi-as trai vietile din plin fara regulamente – 8 le-as irosi – 1 ash pastra-o pentru sentimente."
"Fac baie…. cu rechinii…. nu cu rinichii chelule! cu rechinii"
"Lasa ca daca vreau sa vb. te caut eu! "
"Hai sa dam mana cu mana…………… sa facem mai multe maini!"
"N-am status"
"Ce status de ***** am!"
"Ce status de ***** ai!"
" Te uiti ca prostu’ la statusu’ meu" sau mai adaug "ca e albastru www."
"sss MAI USOR! aaaaaAsssaaAA! Daaaa! Mai JOS! Da! exac mijlocul ma doare… ahh ce bine faci masaj "

"imi infig cuie in plamani"

| deea_1338 a răspuns:

Se lasă din nou tăcerea în lumea mea… această linişte parcă mă asurzeşte, iar tot ce mă mai ţine în viaţă e speranţa că într-o zi îmi vei şopti că mă iubeşti… aş putea trăi asa o veşnicie… !
Dacă vei sta pe gânduri şi te vei întreba, de ce trăieşti un tainic glas îţi va răspunde: să lupţi, să speri şi să iubeşti
Se spune că vremea e frumoasă atunci când în suflet e soare. Se spune că ploaia e mai rece când în suflet te doare. Se spune că vântul nu bate atunci când iubesti?! Dar când frunzele se mişcă, să ştii doar că TE IUBESC !
Iubirea e o tiranie dulce, căci cel ce iubeşte-iubeşte de bunăvoie !
Trec prin faţa casei tale şi aş dori să îmi ieşi în cale să mă aştepţi ce mult aş vrea cum mă aşteptai cândva, trec mereu pe strada ta poate poate te-oi vedea mă opresc şi oftez un pic şi apoi plec dezamăgit…TE IUBESC
S-a mai dus o zi din calendar, eu tot mai ţin la tine, viaţa mea se învârte ca un zar de când nu mai eşti cu mine, nici nu ştiu ce drum să mai aleg, amintirile vreau să le şterg şi aştept un semn de ce nu vii când eu te chem…
Dacă aş fi o pisicuţă aş iubi un motănel dar aşa sunt o fetiţă şi iubesc un baieţel…
Eşti frumos, drăguţ, chipeş… dulce ca mierea dar mă deranjează faptul că nu pot fi lângă tine…
Tăcerea ta mă înfioară…o vorbă dulce de mi-ai spune aş aşeza-o la inimioară…sufletul să îmi răsune…
Aş vrea să pot… să-ţi spun ce simt… dar n-am curaj… că mă respingi…
Cel mai trist lucru în lume, este acela, că uneori sufletul ţi-l ia tocmai acela care nu are nevoie de el…
Mi-a fost dat să iubesc de două ori în viaţă: prima oară te-am iubit pe tine, dar a fost o greşeală şi a doua oară este că încă îmi iubesc greşeala…
Iubirea…… ce rost are să iubeşti dacă niciodata nu ai parte de ea ?!
Unde eşti iubire să mă atingi unde mă doare să mă săruţi să-mi treacă să te ating să plâng pe umărul tău unde eşti când am atâta nevoie de tine?
Dacă ai fi o lacrima în ochi mei nu aş plânge niciodată. Şi chiar dacă aş face-o aş lăsa lacrimile să coboare adânc în inima mea ca să vezi cât de mult TE IUBESC !
Câte stele vor muri fără să simt? Câtă vreme va trece fără să te ating? Câte strigăte de dor se vor pierde-n vânt? Câte zile voi trăi cu tine-n gând ?!
Te iubesc pentru că exişti, te iubesc pentru că mă faci să râd, te iubesc pentru tot ceea ce eşti tu, TE IUBESC pentru că TE IUBESC !
Dacă pe fiecare fulg de nea ar fi scris Te Iubesc şi este ceea ce simt pentru tine ar trebui să te uiţi afară să vezi că a început să ningă…
Eşti primul meu gând înainte de a mă trezi şi eşti ultimul meu gând înainte de a mă culca…
Dragostea e ca atunci când calci pe cimentul moale…. chiar dacă pleci , urmele îţi rămân acolo…
Deranjează-mă doar dacă ţi-e cald cu dinţii în gură
Nu am timp… Fac Sarmale…

DND….că….BRB
Bbrb! Mă dau cu sania în frigider.
DND operez un purice la picior săracul s-a accidentat la antrenament de fotbal
Sunt busy…îndrept banane!
Vânez ţânţari.dnfd.Trebuie precizie
Fac băiţă…dacă nu răspund lăsaţi mesaj iar când ies din baie închid eu fereastra
Cine eşti ? Ce vrei ? Dacă mă deranjezi chem Poliţia
DND , poţi să mori că nu mă interesează!
Fără BUZZ că-mi deranjezi neuronii … Nu deranja dacă te simţi cu musca pe căciulă
La film pe Radio21
DND….Mama la calc. Nu da-ţi BUZZ ! Că se sperie !
Ultimul care m-a deranjat, e încă dat dispărut
Fericit …nu-mi stricaţi fericirea
Taci în linişte că nu-s
NU MĂ DERANJA că te bat cu mouse-ul şi tastatura
DND. Visez că îmi fac tema la mate.
DND. Sunt Beat. Scrieţi degeaba, că nu văd ce scrieţi.
DND…. Acesta este plecat …. revine când se întoarce!
Caută-mă în vis…. DND !
Am pile la cimitir….îmi reglez moartea… DND sau vrei să o reglez şi pe-a ta !?
Cu ocazia zilei naţionale a oamenilor ocupaţi … marş în gâtul mă-tii că am treabă!
Dorm ca un îngeraş… nu deranjaţi că da-ţi de dracul
DND am nevoie de tine ca de o gaură în prezervativ
Îs ocupat… dacă văd că m-ai deranjat te f*t direct în nas !
Observaţi bulina ROSIE ! E ca şi când aş fi pe ciclu, te bagi peste mine se lasă cu sânge…
Mă f**e o lene să tastez…
DND… tre` să înfing toporul în geam
Dnd…astăzi ţin să-mi îmbogăţesc lista de ignore
DND… servesc o supă cu umbră de pui!
Vă rog să nu vă deranjaţi să mă deranjaţăi… e prea mare deranjul să fiu deranjată!
dE’nE’dE – mĂ cErT cU pIxU…
54,55,56… Shhh! I’m counting sheep.
Deranjează-mă tu să vezi cum îţi cântă dracii live
Reflectez la nemurirea sufletului….nu mă deranja că mă sperii
Ţara are nevoie de mine, aşa că DND
DND! Vorbesc cu Elodia

D[e] N[e] D[e]…şteptule !

DND fac mătreaţă !

Hai DND… ca să nu zic mai pe româneşte JET

Mda… baga-m-aş în seamă
DND ! D(dă-te) N(nene) D(dracu)
DND… în traducere pentru tine DO NOT DISTURB
Ai treaba şi te reţin cumva?
(^_^) //)) //\\// //))
DND… o satisfac pe mă-ta ^^
Cu ocazia zilei internaţionale a oamenilor ocupaţi… DND
Don’t disturb unless I love you…
Mă scarpin la oo nu mă deranja că poate mă sperii şi le sparg !
Sunt oriunde, numai aici nu ! DND
Aaa…uf…uf.nu mă deranjaţi… în 2 secunde ating orgasmul…
Nu mă deranja ca e vai de pielea ta…
Deranjaţi-mă ! Ca altfel v-ă deranjez IO !
][_, ([]) ][_, | ][)) ][\][ ][))
Prea Busy ca să îţi dai seama că sunt on…
Don’t disturb , let masturb
Mai pe loc repaus n-auziţi? mă uit la un film…
Nu deranjaţi… sunt căsătorit !
Lăsat la mine în pace fac TEME !
D|N|D – Do Not Drink !
HaI //)) //\\// //)) cA nU aM cHeF dE bÂrFe
Am treabă……încerc să urc barca în avion….m-a chemat Bill la plajă…
Cică au pus turcii la intrarea în moschee un cuvânt scurt neînteles nici de cei mai mari întelepţi : DND
][)) ][\][ ][)) adică Du-te Naibii Dobitocule
Bzzz!Bzzz! hai marş… că te bâzâi…
Nu da click aici ca musca !
În pădurea cu alune aveau casă 2 pitici, vine pupăza şi spune…MARŞ…MARŞ… în *** de aici !
Ţi se pare…. nu sunt aici !
DND mă împusc prin spânzurare cu scanul electric DND
Am mâncat ceapa…. nu pot vorbi !
Mă bronzez la lumânare… DND
DND şi DNFD … pentru fanii mei un simplu Te-am pupat şi la revedere!
DND ! Ma cac revelaţii !
Vorba multă…….sărăcia omului…. DND !
DeNeDe …. drum bun , cale bătută…… cine te prinde în cur să te f*tă…
DND – Dorm Nu Deranja că mă cac în gura ta!
Be The Best… Fuck The Rest… Be The One… Not Anyone
Numai lângă tine viaţa mea e roz…. TE IUBESC !
Mă uit la tine, mă uit la Lună… mai bine mă uit la Lună !
Ce dai băh, nu ştii să-njuri ?
A căzut şi ultima petală de trandafir… s-a uscat şi s-a pierdut mândră în toiul unei nopţi târzii de toamnă
Sex instructor, first lesson free!
Când un bărbat îţi fură femeia, nu e răzbunare mai bună decât să-l laşi să o păstreze.
Mă f**e o lene să tastez…
Hotărăşte-te odată, ce tot stai să te gândeşti? Crezi că ai să faci o crimă dacă-mi spui că mă iubeşti ?
Caută-mă în vis…. DND !
DND….că….BRB
Îmi este aşa de foame că mi-aş vinde părinţii pentru o bucată de pâine
Fără BUZZ că-mi deranjezi neuronii … Nu deranja dacă te simţi cu musca pe căciulă
Băieţii mari nu plâng…
Vroiam doar să ştii cât de mult înseamnă prietenia noastra pentru mine, dacă am fi pe un vapor care se scufundă şi cu o singură vestă de salvare… Mi-ar fi foarte dor de tine!
Nu pot să respir când nu eşti lângă mine, pentru că tu eşti aerul meu!
Nu am timp… Fac Sarmale…
Uneori, un picior în cap spune mai mult decât 1000 de cuvinte.
Atinge steaua de neatins şi nu-i uita pe cei care au crezut în tine…
eşi de pe mess că îmi respiri aerul…
Am să-ţi spun un cuvânt care doare : IUBIRE, pentru el există remediu prin : dragoste, încredere, devotament, sinceritate, suflet, iar pentru mine acest remediu eşti tu . .
Doamne… fă-mă pasăre să mă pot căca pe toţi…
Doar Cu SaBia Şi Cu PuMnul…PoŢi Să AjuNgi NuMăRul 1
Uită-te în ochii celui cu care vorbeşti şi vei afla mai mult decât îţi spune el.
Indiferenţa ta, răneşte sufletul altora
Tu mă faci să râd, tu mă faci să plâng, tu mă faci să simt că trăiesc, tu mă faci să iubesc !
Când mi-a fost în viaţă bine ca un şarpe stăteai numai lângă mine, când mi-a fost viaţa amară ma-i lăsat ca pe un tren în gară prea multe vorbe n-au rost aş da orice să uit ce a fost ai plecat, plecat să fii şi la mine să nu mai vii
Aş vrea să poţi să te vezi prin ochii mei. Numai aşa ţi-ai da seama ce mult însemni pentru mine !
Nu am timp Fac Sarmale…
Iubirea e o tiranie dulce, căci cel ce iubeşte-iubeşte de bunăvoie !
Când un barbat îţi fură femeia, nu e răzbunare mai bună decât să-l laşi să o păstreze.
Viaţa e roz numai când îmbracă haine de târfă
Aş vrea să fiu cum o să fiu… aşa că lăsaţi-mă să trăiesc aşa cum ştiu…lăsaţi-mă să fac şi bune şi rele…ca să ştiu măcar că sunt greşelile mele…
DND… tre` să înfing toporul în geam
Te Iubesc şi nu vreau să te pierd… voi lupta să recâştig iubirea noastră pierdută cândva…
I can`t to sleep azi`noapte Şi-am stat să learn ceva From cartea de engleză Să-ţi tell iubirea mea
Frunză verde / Rug de mur / Deranjezi, o iei în c*r
O inimă am, un singur suflet şi o petală de trandafir, ţie îţi aparţin toate trei…
DND mă împusc prin spânzurare cu scanul electric DND
A avea constiinta curata inseamna a avea memorie proasta.

4. Cel care se naste sarac si urat are mari sanse ca atunci cand o sa creasca…. sa isi dezvolte ambele calitati.

5. Cei cinstiti sunt inadaptatii societatii.

6. Pestele care lupta impotriva curentului….moare electrocutat.

7. Nu este important sa castigi…este important sa-l faci pe celalalt sa piarda.

8. Nu sunt complet inutil….cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.

9. A gresi este omeneste…totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste.

10.Cel mai important nu este sa stii!Mai important este sa ai telefonul celui care stie.

11. Eu nu sufar de nebunie….ma bucur de ea in fiecare minut.

12. Este bine sa lasi bautura….insa rau este sa uiti unde ai lasat-o.

13. Banii nu fac fericirea….o cumpara gata facuta.

14. Inteligenta ma urmareste….dar eu sunt mai rapid.

15. Fugi de tentatii….dar incet sa te poata ajunge.

16. Exista o lume mai buna……. dar este foarte scumpa.

17. A studia insteamna a te indoiesti de inteligenta colegului de birou.

18. Daca o pasarica ti-a soptit ceva….atunci inseamna ca ai inebunit pentru ca pasarelele nu vorbesc.

19. Munca nu a omorat niciodata pe nimeni……dar de ce sa risti?

20. Alcoolul omoara incet incet……nu conteaza, nu ma grabesc.

21. Exista doua cuvinte care iti deschid multe usi……trage si impinge.

22. De ce sa bei si sa conduci ….cand poti sa fumezi si si zbori?

23. Pentru mentalitatea de *****, spun: Suck my cock! Crezi ca daca esti bogat cand te caci miroase-a LiLiac?!?!?

24. Daca m-as gandi, dac-as lua-o-n serios, De-as avea 9 vieti si-un stil de viata dubios, mi-as trai vietile din plin fara regulamente – 8 le-as irosi – 1 ash pastra-o pentru sentimente.

25. Fac baie…. cu rechinii…. nu cu rinichii chelule! cu rechinii"
Sunt aici, caci acolo unde as vrea sa fiu nu sunt…
M-am asezat pe genunchii singuratatii mele…
Plang odata cu ploaia, zambesc odata cu soarele, iubesc soarele, dar e mereu ascuns printre nori…
As spune ca sunt trist, as spune ca nu sunt, nu vreu sa spun nimic, doar scriu: azi e o zi putin mai urata decat ieri…

Maine va fi frumos, mai va fi mult mai bine, azi … e doar azi…
Colorand zilele mi-am dat seama ca am o pasiune pentru nuante: negru, mai inchis, foarte inchis…
Azi e doar o zi din sirul nesfarsit al tristetilor mele…
Frumusete …exterior, zambet …exterior, inauntru…
Status pentru cel ce-l citeste, eu nu mai trebuie sa il citesc pentru ca il scriu si il traiesc in fiecare zi: tristetea e sora mea geamana, ma iubeste si nu ma lasa singur/singura niciodata…
Iarna noptile se maresc iar zilele se micsoreaza, in sufletul meu e de mult iarna, o iarna polara…
Viata mea e simpla: ma trezesc, lucrez, mananc si adorm intr-un ritm aproape nesesizat de tristete….
Priveste, citeste si invata, sa nu crezi ca viata e usoara.A mea s-a simplificat mult in ultima vreme, am ramas doar cu durerea inimii mele…
Daca plang …lacrimez, daca iubesc … te iubesc
O secunda as vrea sa te privesc , sa-ti vad ochii tristi de dorul meu si mi-ar fi de-ajuns
Daca as putea as zbura la fiecare lacrima ce plange in ochii tai pentru mine, as culege-o cu buzele si ti-as umezi cu ea gurita uscata de dor… dar am uitat sa zbor
Sufletul nu mai poate fi racorit, doar obrajii aprinsi scaldati in lacrimi…
Ah viata! Credeam ca vei fi mai blanda cu mine, dar m-ai aruncat salbatic aici de unde doar strigatele mai amintesc de mine…
Un status pentru cel/cea ce stie ca nu-l merita: Ai fost , vei fi si vei ramane aici… in inima mea
Mi-ai spus ca ma iubesti, acum imi arati ce putin…
Nu-mi spune nimic, e mai bine asa, as vrea sa te cred, dar azi nu mai cred in noi.
Sunt plecat/plecata… culeg flori de tristete.
Tristetea… cuvantul care spune ca ceva nu e bine.
Tristetea- o stare trecatoare, singuratatea- o stare.
Singur/a si trist/a, nici nu cred in tristete! nici nu e nevoie, e chiar aici langa mine.
Ce soare trist! ieri parca era mai vesel.a! nu ieri! de mult. tare de mult.
Petalele care cad nu se mai lipesc, inimile care se despart nu se mai unesc, lacrimile care curg nu se mai opresc.
De 30 de ori pe luna, de 7 ori pe saptamana si o data pe minut as vrea sa te saruthttp://ymstatus.com !Nu te iubesc pentru ceea ce esti ci pentru ceea ce sunt atunci cand sunt cu tinehttp://ymstatus.com .Intotdeauna te-am iubit, te iubesc si te voi iubi mereu. Esti inima mea si dragostea ta imi curge prin vene. Insemni totul pentru mine si nu o sa las nimic niciodata sa te raneasca. Te iubeschttp://ymstatus.com !If I had a flower for everytime you made me smile and laugh, I'd have a garden to walk in foreverhttp://ymstatus.com .Daca gresesc,iarta-ma. Daca uit, aminteste-mi. Daca te ranesc, invata-ma sa te iubeschttp://ymstatus.com !Inima repezinta inchisoarea iubiri si a suferintei. Suferinta e eliberata conditionat, iar iubirea primeste inchisoare pe viata. Atat timp cat inima mea va bate, iubirea mea pentru tine o vei simti mereu aproapehttp://ymstatus.com .Daca as fi o pisicuta, as iubi un motanel; dar asa sunt o fetita si iubesc un baietelhttp://ymstatus.com .10 de luni de fericire; 10 luni cu a ta iubire; 10 luni, aproape un an. TE IUBESC, esti tot ce amhttp://ymstatus.com !Dca un inger ar Scrie in Decalog sa nu te privesc asta ar inseamna ca sunt cel mai pacatos om din lumehttp://ymstatus.com !Am invatat ca prietenia adevarata continua sa existe chiar si la distantza, iar acest lucru este valabil si pentru iubirea adevaratahttp://ymstatus.com .
Te iubesc asa de mult incat ti-as aduce luna dupa cer. Esti un trandafir care nu se ofileste niciodata vei fi mereu in gandul meuhttp://ymstatus.com !Daca ar fi sa ma tansform, m-as transforma intr-o lacrima de-a ta, sa ma nasc din ochii tai, sa sfarsesc pe buzele tale. TE IUBESChttp://ymstatus.com !Daca as fi ploaia ce cade din cer mi-as dori sa fiu o picatura de ploaie pe obrazul tauhttp://ymstatus.com !Ce mi-am dorit am langa mine. Si cat mi-as dori maine tot tu sa fii... Prin tot ce faci si ce-mi spui... Ma faci sa zambesc din oricehttp://ymstatus.com !Voi inceta sa te iubesc in ziua in care un pictor orb va picta sunetul unei petale de trandafir cazand pe o podea de cristalhttp://ymstatus.com !Daca ochii tai sunt precum cea mai minunata stea, daca zambetul tau e ca soarele ce straluceste ziua, daca sarutul tau e ca mierea si daca TU esti UNIVERSUL meu, ce-as mai putea sa-i cer lui Dumnezeuhttp://ymstatus.com ?M-am uitat in portofel si era gol; m-am uitat in buzunar si am gasit doar cateva monede; m-am uitat in inima si te-am gasit pe tine. Abia atunci am realizat cat de bogat sunthttp://ymstatus.com !Te-as minti daca as spune ca te plac. Te iubesc din adancul inimii melehttp://ymstatus.com !Cand cineva va putea scrie cu un cub de gheata pe soare inseamna ca te va iubi mai mult decat minehttp://ymstatus.com !I-am cerut lui Dumnezeu o floare si mi-a dat o gradina. I-am cerut un pahar de apa si mi-a dat un ocean. I-am mai cerut un inger si mi te-a dat pe tine

| deea_1338 a răspuns:

Imi dai funda?

| deea_1338 a răspuns:

Se lasă din nou tăcerea în lumea mea… această linişte parcă mă asurzeşte, iar tot ce mă mai ţine în viaţă e speranţa că într-o zi îmi vei şopti că mă iubeşti… aş putea trăi asa o veşnicie… !
Dacă vei sta pe gânduri şi te vei întreba, de ce trăieşti un tainic glas îţi va răspunde: să lupţi, să speri şi să iubeşti
Se spune că vremea e frumoasă atunci când în suflet e soare. Se spune că ploaia e mai rece când în suflet te doare. Se spune că vântul nu bate atunci când iubesti?! Dar când frunzele se mişcă, să ştii doar că TE IUBESC !
Iubirea e o tiranie dulce, căci cel ce iubeşte-iubeşte de bunăvoie !
Trec prin faţa casei tale şi aş dori să îmi ieşi în cale să mă aştepţi ce mult aş vrea cum mă aşteptai cândva, trec mereu pe strada ta poate poate te-oi vedea mă opresc şi oftez un pic şi apoi plec dezamăgit…TE IUBESC
S-a mai dus o zi din calendar, eu tot mai ţin la tine, viaţa mea se învârte ca un zar de când nu mai eşti cu mine, nici nu ştiu ce drum să mai aleg, amintirile vreau să le şterg şi aştept un semn de ce nu vii când eu te chem…
Dacă aş fi o pisicuţă aş iubi un motănel dar aşa sunt o fetiţă şi iubesc un baieţel…
Eşti frumos, drăguţ, chipeş… dulce ca mierea dar mă deranjează faptul că nu pot fi lângă tine…
Tăcerea ta mă înfioară…o vorbă dulce de mi-ai spune aş aşeza-o la inimioară…sufletul să îmi răsune…
Aş vrea să pot… să-ţi spun ce simt… dar n-am curaj… că mă respingi…
Cel mai trist lucru în lume, este acela, că uneori sufletul ţi-l ia tocmai acela care nu are nevoie de el…
Mi-a fost dat să iubesc de două ori în viaţă: prima oară te-am iubit pe tine, dar a fost o greşeală şi a doua oară este că încă îmi iubesc greşeala…
Iubirea…… ce rost are să iubeşti dacă niciodata nu ai parte de ea ?!
Unde eşti iubire să mă atingi unde mă doare să mă săruţi să-mi treacă să te ating să plâng pe umărul tău unde eşti când am atâta nevoie de tine?
Dacă ai fi o lacrima în ochi mei nu aş plânge niciodată. Şi chiar dacă aş face-o aş lăsa lacrimile să coboare adânc în inima mea ca să vezi cât de mult TE IUBESC !
Câte stele vor muri fără să simt? Câtă vreme va trece fără să te ating? Câte strigăte de dor se vor pierde-n vânt? Câte zile voi trăi cu tine-n gând ?!
Te iubesc pentru că exişti, te iubesc pentru că mă faci să râd, te iubesc pentru tot ceea ce eşti tu, TE IUBESC pentru că TE IUBESC !
Dacă pe fiecare fulg de nea ar fi scris Te Iubesc şi este ceea ce simt pentru tine ar trebui să te uiţi afară să vezi că a început să ningă…
Eşti primul meu gând înainte de a mă trezi şi eşti ultimul meu gând înainte de a mă culca…
Dragostea e ca atunci când calci pe cimentul moale…. chiar dacă pleci , urmele îţi rămân acolo…
Deranjează-mă doar dacă ţi-e cald cu dinţii în gură
Nu am timp… Fac Sarmale…

DND….că….BRB
Bbrb! Mă dau cu sania în frigider.
DND operez un purice la picior săracul s-a accidentat la antrenament de fotbal
Sunt busy…îndrept banane!
Vânez ţânţari.dnfd.Trebuie precizie
Fac băiţă…dacă nu răspund lăsaţi mesaj iar când ies din baie închid eu fereastra
Cine eşti ? Ce vrei ? Dacă mă deranjezi chem Poliţia
DND , poţi să mori că nu mă interesează!
Fără BUZZ că-mi deranjezi neuronii … Nu deranja dacă te simţi cu musca pe căciulă
La film pe Radio21
DND….Mama la calc. Nu da-ţi BUZZ ! Că se sperie !
Ultimul care m-a deranjat, e încă dat dispărut
Fericit …nu-mi stricaţi fericirea
Taci în linişte că nu-s
NU MĂ DERANJA că te bat cu mouse-ul şi tastatura
DND. Visez că îmi fac tema la mate.
DND. Sunt Beat. Scrieţi degeaba, că nu văd ce scrieţi.
DND…. Acesta este plecat …. revine când se întoarce!
Caută-mă în vis…. DND !
Am pile la cimitir….îmi reglez moartea… DND sau vrei să o reglez şi pe-a ta !?
Cu ocazia zilei naţionale a oamenilor ocupaţi … marş în gâtul mă-tii că am treabă!
Dorm ca un îngeraş… nu deranjaţi că da-ţi de dracul
DND am nevoie de tine ca de o gaură în prezervativ
Îs ocupat… dacă văd că m-ai deranjat te f*t direct în nas !
Observaţi bulina ROSIE ! E ca şi când aş fi pe ciclu, te bagi peste mine se lasă cu sânge…
Mă f**e o lene să tastez…
DND… tre` să înfing toporul în geam
Dnd…astăzi ţin să-mi îmbogăţesc lista de ignore
DND… servesc o supă cu umbră de pui!
Vă rog să nu vă deranjaţi să mă deranjaţăi… e prea mare deranjul să fiu deranjată!
dE’nE’dE – mĂ cErT cU pIxU…
54,55,56… Shhh! I’m counting sheep.
Deranjează-mă tu să vezi cum îţi cântă dracii live
Reflectez la nemurirea sufletului….nu mă deranja că mă sperii
Ţara are nevoie de mine, aşa că DND
DND! Vorbesc cu Elodia

D[e] N[e] D[e]…şteptule !

DND fac mătreaţă !

Hai DND… ca să nu zic mai pe româneşte JET

Mda… baga-m-aş în seamă
DND ! D(dă-te) N(nene) D(dracu)
DND… în traducere pentru tine DO NOT DISTURB
Ai treaba şi te reţin cumva?
(^_^) //)) //\\// //))
DND… o satisfac pe mă-ta ^^
Cu ocazia zilei internaţionale a oamenilor ocupaţi… DND
Don’t disturb unless I love you…
Mă scarpin la oo nu mă deranja că poate mă sperii şi le sparg !
Sunt oriunde, numai aici nu ! DND
Aaa…uf…uf.nu mă deranjaţi… în 2 secunde ating orgasmul…
Nu mă deranja ca e vai de pielea ta…
Deranjaţi-mă ! Ca altfel v-ă deranjez IO !
][_, ([]) ][_, | ][)) ][\][ ][))
Prea Busy ca să îţi dai seama că sunt on…
Don’t disturb , let masturb
Mai pe loc repaus n-auziţi? mă uit la un film…
Nu deranjaţi… sunt căsătorit !
Lăsat la mine în pace fac TEME !
D|N|D – Do Not Drink !
HaI //)) //\\// //)) cA nU aM cHeF dE bÂrFe
Am treabă……încerc să urc barca în avion….m-a chemat Bill la plajă…
Cică au pus turcii la intrarea în moschee un cuvânt scurt neînteles nici de cei mai mari întelepţi : DND
][)) ][\][ ][)) adică Du-te Naibii Dobitocule
Bzzz!Bzzz! hai marş… că te bâzâi…
Nu da click aici ca musca !
În pădurea cu alune aveau casă 2 pitici, vine pupăza şi spune…MARŞ…MARŞ… în *** de aici !
Ţi se pare…. nu sunt aici !
DND mă împusc prin spânzurare cu scanul electric DND
Am mâncat ceapa…. nu pot vorbi !
Mă bronzez la lumânare… DND
DND şi DNFD … pentru fanii mei un simplu Te-am pupat şi la revedere!
DND ! Ma cac revelaţii !
Vorba multă…….sărăcia omului…. DND !
DeNeDe …. drum bun , cale bătută…… cine te prinde în cur să te f*tă…
DND – Dorm Nu Deranja că mă cac în gura ta!
Be The Best… Fuck The Rest… Be The One… Not Anyone
Numai lângă tine viaţa mea e roz…. TE IUBESC !
Mă uit la tine, mă uit la Lună… mai bine mă uit la Lună !
Ce dai băh, nu ştii să-njuri ?
A căzut şi ultima petală de trandafir… s-a uscat şi s-a pierdut mândră în toiul unei nopţi târzii de toamnă
Sex instructor, first lesson free!
Când un bărbat îţi fură femeia, nu e răzbunare mai bună decât să-l laşi să o păstreze.
Mă f**e o lene să tastez…
Hotărăşte-te odată, ce tot stai să te gândeşti? Crezi că ai să faci o crimă dacă-mi spui că mă iubeşti ?
Caută-mă în vis…. DND !
DND….că….BRB
Îmi este aşa de foame că mi-aş vinde părinţii pentru o bucată de pâine
Fără BUZZ că-mi deranjezi neuronii … Nu deranja dacă te simţi cu musca pe căciulă
Băieţii mari nu plâng…
Vroiam doar să ştii cât de mult înseamnă prietenia noastra pentru mine, dacă am fi pe un vapor care se scufundă şi cu o singură vestă de salvare… Mi-ar fi foarte dor de tine!
Nu pot să respir când nu eşti lângă mine, pentru că tu eşti aerul meu!
Nu am timp… Fac Sarmale…
Uneori, un picior în cap spune mai mult decât 1000 de cuvinte.
Atinge steaua de neatins şi nu-i uita pe cei care au crezut în tine…
eşi de pe mess că îmi respiri aerul…
Am să-ţi spun un cuvânt care doare : IUBIRE, pentru el există remediu prin : dragoste, încredere, devotament, sinceritate, suflet, iar pentru mine acest remediu eşti tu . .
Doamne… fă-mă pasăre să mă pot căca pe toţi…
Doar Cu SaBia Şi Cu PuMnul…PoŢi Să AjuNgi NuMăRul 1
Uită-te în ochii celui cu care vorbeşti şi vei afla mai mult decât îţi spune el.
Indiferenţa ta, răneşte sufletul altora
Tu mă faci să râd, tu mă faci să plâng, tu mă faci să simt că trăiesc, tu mă faci să iubesc !
Când mi-a fost în viaţă bine ca un şarpe stăteai numai lângă mine, când mi-a fost viaţa amară ma-i lăsat ca pe un tren în gară prea multe vorbe n-au rost aş da orice să uit ce a fost ai plecat, plecat să fii şi la mine să nu mai vii
Aş vrea să poţi să te vezi prin ochii mei. Numai aşa ţi-ai da seama ce mult însemni pentru mine !
Nu am timp Fac Sarmale…
Iubirea e o tiranie dulce, căci cel ce iubeşte-iubeşte de bunăvoie !
Când un barbat îţi fură femeia, nu e răzbunare mai bună decât să-l laşi să o păstreze.
Viaţa e roz numai când îmbracă haine de târfă
Aş vrea să fiu cum o să fiu… aşa că lăsaţi-mă să trăiesc aşa cum ştiu…lăsaţi-mă să fac şi bune şi rele…ca să ştiu măcar că sunt greşelile mele…
DND… tre` să înfing toporul în geam
Te Iubesc şi nu vreau să te pierd… voi lupta să recâştig iubirea noastră pierdută cândva…
I can`t to sleep azi`noapte Şi-am stat să learn ceva From cartea de engleză Să-ţi tell iubirea mea
Frunză verde / Rug de mur / Deranjezi, o iei în c*r
O inimă am, un singur suflet şi o petală de trandafir, ţie îţi aparţin toate trei…
DND mă împusc prin spânzurare cu scanul electric DND
A avea constiinta curata inseamna a avea memorie proasta.

4. Cel care se naste sarac si urat are mari sanse ca atunci cand o sa creasca…. sa isi dezvolte ambele calitati.

5. Cei cinstiti sunt inadaptatii societatii.

6. Pestele care lupta impotriva curentului….moare electrocutat.

7. Nu este important sa castigi…este important sa-l faci pe celalalt sa piarda.

8. Nu sunt complet inutil….cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.

9. A gresi este omeneste…totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste.

10.Cel mai important nu este sa stii!Mai important este sa ai telefonul celui care stie.

11. Eu nu sufar de nebunie….ma bucur de ea in fiecare minut.

12. Este bine sa lasi bautura….insa rau este sa uiti unde ai lasat-o.

13. Banii nu fac fericirea….o cumpara gata facuta.

14. Inteligenta ma urmareste….dar eu sunt mai rapid.

15. Fugi de tentatii….dar incet sa te poata ajunge.

16. Exista o lume mai buna……. dar este foarte scumpa.

17. A studia insteamna a te indoiesti de inteligenta colegului de birou.

18. Daca o pasarica ti-a soptit ceva….atunci inseamna ca ai inebunit pentru ca pasarelele nu vorbesc.

19. Munca nu a omorat niciodata pe nimeni……dar de ce sa risti?

20. Alcoolul omoara incet incet……nu conteaza, nu ma grabesc.

21. Exista doua cuvinte care iti deschid multe usi……trage si impinge.

22. De ce sa bei si sa conduci ….cand poti sa fumezi si si zbori?

23. Pentru mentalitatea de *****, spun: Suck my cock! Crezi ca daca esti bogat cand te caci miroase-a LiLiac?!?!?

24. Daca m-as gandi, dac-as lua-o-n serios, De-as avea 9 vieti si-un stil de viata dubios, mi-as trai vietile din plin fara regulamente – 8 le-as irosi – 1 ash pastra-o pentru sentimente.

25. Fac baie…. cu rechinii…. nu cu rinichii chelule! cu rechinii"
Sunt aici, caci acolo unde as vrea sa fiu nu sunt…
M-am asezat pe genunchii singuratatii mele…
Plang odata cu ploaia, zambesc odata cu soarele, iubesc soarele, dar e mereu ascuns printre nori…
As spune ca sunt trist, as spune ca nu sunt, nu vreu sa spun nimic, doar scriu: azi e o zi putin mai urata decat ieri…

Maine va fi frumos, mai va fi mult mai bine, azi … e doar azi…
Colorand zilele mi-am dat seama ca am o pasiune pentru nuante: negru, mai inchis, foarte inchis…
Azi e doar o zi din sirul nesfarsit al tristetilor mele…
Frumusete …exterior, zambet …exterior, inauntru…
Status pentru cel ce-l citeste, eu nu mai trebuie sa il citesc pentru ca il scriu si il traiesc in fiecare zi: tristetea e sora mea geamana, ma iubeste si nu ma lasa singur/singura niciodata…
Iarna noptile se maresc iar zilele se micsoreaza, in sufletul meu e de mult iarna, o iarna polara…
Viata mea e simpla: ma trezesc, lucrez, mananc si adorm intr-un ritm aproape nesesizat de tristete….
Priveste, citeste si invata, sa nu crezi ca viata e usoara.A mea s-a simplificat mult in ultima vreme, am ramas doar cu durerea inimii mele…
Daca plang …lacrimez, daca iubesc … te iubesc
O secunda as vrea sa te privesc , sa-ti vad ochii tristi de dorul meu si mi-ar fi de-ajuns
Daca as putea as zbura la fiecare lacrima ce plange in ochii tai pentru mine, as culege-o cu buzele si ti-as umezi cu ea gurita uscata de dor… dar am uitat sa zbor
Sufletul nu mai poate fi racorit, doar obrajii aprinsi scaldati in lacrimi…
Ah viata! Credeam ca vei fi mai blanda cu mine, dar m-ai aruncat salbatic aici de unde doar strigatele mai amintesc de mine…
Un status pentru cel/cea ce stie ca nu-l merita: Ai fost , vei fi si vei ramane aici… in inima mea
Mi-ai spus ca ma iubesti, acum imi arati ce putin…
Nu-mi spune nimic, e mai bine asa, as vrea sa te cred, dar azi nu mai cred in noi.
Sunt plecat/plecata… culeg flori de tristete.
Tristetea… cuvantul care spune ca ceva nu e bine.
Tristetea- o stare trecatoare, singuratatea- o stare.
Singur/a si trist/a, nici nu cred in tristete! nici nu e nevoie, e chiar aici langa mine.
Ce soare trist! ieri parca era mai vesel.a! nu ieri! de mult. tare de mult.
Petalele care cad nu se mai lipesc, inimile care se despart nu se mai unesc, lacrimile care curg nu se mai opresc.
De 30 de ori pe luna, de 7 ori pe saptamana si o data pe minut as vrea sa te saruthttp://ymstatus.com !Nu te iubesc pentru ceea ce esti ci pentru ceea ce sunt atunci cand sunt cu tinehttp://ymstatus.com .Intotdeauna te-am iubit, te iubesc si te voi iubi mereu. Esti inima mea si dragostea ta imi curge prin vene. Insemni totul pentru mine si nu o sa las nimic niciodata sa te raneasca. Te iubeschttp://ymstatus.com !If I had a flower for everytime you made me smile and laugh, I'd have a garden to walk in foreverhttp://ymstatus.com .Daca gresesc,iarta-ma. Daca uit, aminteste-mi. Daca te ranesc, invata-ma sa te iubeschttp://ymstatus.com !Inima repezinta inchisoarea iubiri si a suferintei. Suferinta e eliberata conditionat, iar iubirea primeste inchisoare pe viata. Atat timp cat inima mea va bate, iubirea mea pentru tine o vei simti mereu aproapehttp://ymstatus.com .Daca as fi o pisicuta, as iubi un motanel; dar asa sunt o fetita si iubesc un baietelhttp://ymstatus.com .10 de luni de fericire; 10 luni cu a ta iubire; 10 luni, aproape un an. TE IUBESC, esti tot ce amhttp://ymstatus.com !Dca un inger ar Scrie in Decalog sa nu te privesc asta ar inseamna ca sunt cel mai pacatos om din lumehttp://ymstatus.com !Am invatat ca prietenia adevarata continua sa existe chiar si la distantza, iar acest lucru este valabil si pentru iubirea adevaratahttp://ymstatus.com .
Te iubesc asa de mult incat ti-as aduce luna dupa cer. Esti un trandafir care nu se ofileste niciodata vei fi mereu in gandul meuhttp://ymstatus.com !Daca ar fi sa ma tansform, m-as transforma intr-o lacrima de-a ta, sa ma nasc din ochii tai, sa sfarsesc pe buzele tale. TE IUBESChttp://ymstatus.com !Daca as fi ploaia ce cade din cer mi-as dori sa fiu o picatura de ploaie pe obrazul tauhttp://ymstatus.com !Ce mi-am dorit am langa mine. Si cat mi-as dori maine tot tu sa fii... Prin tot ce faci si ce-mi spui... Ma faci sa zambesc din oricehttp://ymstatus.com !Voi inceta sa te iubesc in ziua in care un pictor orb va picta sunetul unei petale de trandafir cazand pe o podea de cristalhttp://ymstatus.com !Daca ochii tai sunt precum cea mai minunata stea, daca zambetul tau e ca soarele ce straluceste ziua, daca sarutul tau e ca mierea si daca TU esti UNIVERSUL meu, ce-as mai putea sa-i cer lui Dumnezeuhttp://ymstatus.com ?M-am uitat in portofel si era gol; m-am uitat in buzunar si am gasit doar cateva monede; m-am uitat in inima si te-am gasit pe tine. Abia atunci am realizat cat de bogat sunthttp://ymstatus.com !Te-as minti daca as spune ca te plac. Te iubesc din adancul inimii melehttp://ymstatus.com !Cand cineva va putea scrie cu un cub de gheata pe soare inseamna ca te va iubi mai mult decat minehttp://ymstatus.com !I-am cerut lui Dumnezeu o floare si mi-a dat o gradina. I-am cerut un pahar de apa si mi-a dat un ocean. I-am mai cerut un inger si mi te-a dat pe tine postat la 3 Februarie 2011 15:02
Raspuns la intrebarea:
Vreau si eu sts;;) , Nu conteaza :-j Sa fie de toate :-j ;;) , tradare , dezamagire , dragoste , prietenie , amuzante , etc :)
Multumesc muult :* , fuunda la cele mai muulte:D
Du ba tu numa intrebari de genu asta ai da intreaba si tu de o carte de un desen animati nu de p**a ca nu te ajuta postat la 3 Februarie 2011 11:02
Raspuns la intrebarea:
Daca la 8 ani cucu meu are 6 centimetri e bine?
Mah du-te zi la mata ca asa e mai bine (funda) postat la 3 Februarie 2011 11:02
Raspuns la intrebarea:
Imi pare rauu ca nu v-am ascultat :(((((( am facut acel sex cu prietena mea de 10 ani[eu am 8] si acum ma doare tare cucu :(((( ce sa fac? nu vreau sa le zic parintilor
Berbec(vot) postat la 3 Februarie 2011 11:02
Raspuns la intrebarea:
Buna tpu.Ce zodie sunteti ? Cne este in zodie ca mine primeste funditssa` restul vot.:>
Nu are 51 de ani dar e un gay afemeiat :P
postat la 3 Februarie 2011 11:02
Raspuns la intrebarea:
E adevarat ca:(( justin bieber:(( are:(( 51:(( de:(( ani:((((((((((((((((((

Va rog ziiiceti-mi ca nu e adevarat altfel altfel ...
Andreea-catotesicucuca =)))) postat la 3 Februarie 2011 11:02
Raspuns la intrebarea:
Aici puteti afla cum va cheama pe japoneza, daca doriti sa aflati asta, desigur.

A -ca; B-tu; C-mi; D -te; E -cu; F -lu; G -si; H -ri; I -ki; J -zu; K-me;
L-ta; M -rin; N -to; O -mo; ? (mai mult)
Nu ne intreba pe noi trebuie sa discuti cu paritii ei iti vor da cel mai bun sfat.dar doamne si eu am 13 ani si nici macar un sarut nu am avut dapoi sa fac sex doamne fereste postat la 3 Februarie 2011 11:02
Raspuns la intrebarea:
Deci am 13 ani si am facut sex neprotejat cu prietenul meu de 14 ani ,care a ejaculat in mine si sunt gravida(testul de sarcina a iesit pozitiv).Sa pastrez copilul sau sa fac avort?
Bv.mie 8,85 stau prost cu geografia postat la 3 Februarie 2011 11:02
Raspuns la intrebarea:
Heyy cat va iese media pe semestru asta? mie 9,80
Schimba rotile postat la 2 Februarie 2011 10:02
Raspuns la intrebarea:
Ok am un skateboard cumparat din Anglia ma rog.si are roti de plastic. Le-am dat cu vasilina ca sa se invarta mai rapid dar degeaba ...deci de ce debea merg pe skateboardul cu roti de plastic >?
Pitipoanca sigur asta a zis postat la 28 Ianuarie 2011 12:01
Raspuns la intrebarea:
Ieri, cum a fost ultima zi de scoala nu am venit imbracata in uniforma si am venit intr-o fusta roz si o camasa violet si niste cisme pana la genunchi mai roz.Un coleg mi-a zis ca arat ca o pitzi.

La? (mai mult)
În folclorul contemporan, Bloody Mary este o fantomă sau o vrăjitoare care se spune că apare în oglindă atunci când numele ei este spus de trei ori (sau de mai multe ori, în funcţie de versiunea poveştii), de cele mai multe ori ca un joc la petrecerile în pijama. Alte poveşti similare folosesc nume ca Mary Worth, Mary Worthington, Hell Mary, Black Agnes şi multe altele.
În folclorul sau în cultura copiilor, „Bloody Mary" este un joc în care o fantomă cu acelaşi nume se spune că apare în oglindă atunci când este invocată. Cea mai des utilizată metodă prin care participanţii încearcă să o cheme este cea în care persoana trebuie să stea în faţa oglinzii pe întuneric (de cele mai multe ori în baie) şi să îi repete numele de trei ori.

Există mai multe variante ale ritualului. Unele dintre ele presupun scandarea de o sută de ori, la miezul nopţii, frecându-ţi ochii în timp ce te roteşti, cu apa curgând, sau rostindu-i numele de 13 ori cu o lumânare aprinsă. În alte variante ale legendei pesoana care o invoacă trebuie să spună „Bloody Mary, ţi-am omorât copilul!" („Bloody Mary, I killed your son!") sau „Ţi-am omorât copilul" („I killed your baby"). În aceste variante se crede că Bloody Mary este spiritul unei mame (de multe ori văduvă) care şi-a ucis copiii, sau o tânără mamă al cărui copil i-a fost furat, ceea ce a îndurerat-o profund şi a împins-o la sinucidere. În poveştile în care se crede că Mary a fost acuzată pe nedrept că şi-a ucis copiii persoana care o cheamă trebuie să spună „Cred în Mary Worth" („I belive in Mary Worth").
Acest joc este similar altuia care implică invocarea vrăjitoarei Bell în oglindă, la miezul nopţii. De obicei, jocul este un test de curaj, deoarece se crede că dacă Bloody Mary este invocată, ea va îl va omorî pe cel care a chemat-o într-un mod foarte violent, cum ar fi tăierea feţei, smulgerea ochilor, îl va face să-şi piardă minţile sau îl va lua cu ea în oglindă. Unele variante spun cred că dacă îi rosteşti numele de 13 ori într-o oglindă la miezul nopţii, ea va apărea şi îţi va da posibilitatea să vorbeşti cu o persoană decedată până la ora 00:01, când Bloody Mary şi persoana cu care ai cerut să vorbeşi vor dispărea. Alte versiuni spun că persoana care o invocă nu trebuie să o privească direct în ochi, ci să se uite la imaginea ei din oglindă; atunci ea îi va dezvălui viitorul în ceea ce priveşte căsătoria şi copiii.
În anii ’90, o americancă între două vârste, celibatară, a decis să pună capăt acestor speculaţii şi a apelat spiritul. A doua zi, a fost găsită zăcând în uşa băii, cu un cuţit înfipt adânc în spate.
O tânără franţuzoaică a încercat şi ea efectele chemării, dar apariţia din oglindă a speriat-o atât de tare încât s-a împiedicat, rupându-şi un picior.
În unele legende Bloody Mary este asociată cu Regina Maria I, cunoscută în istorie drept „Maria cea sângeroasă", datorită uciderii a cateva sute de Protestanţi. Viaţa reginei a fost marcată de câteva avorturi spontane sau sarcini false. Dacă Maria I ar fi născut un copil, acesta ar fi fondat o succesiune Romano-Catolică şi ar fi continuat persecuţiile religioase ale mamei sale şi după moartea ei. Unele speculaţii spun că avorturile au fost provocate. Ca urmare, unele poveşti spun că regina ar fi înnebunit din cauza pierderii copiilor săi.
Ritualul cu oglinda prin care Bloody Mary este invocată poate fi relaţionat şi cu o formă de prezicere a viitorului ce implică oglinzi şi întuneric care se practica odată de Halloween. Una dintre poveşti spunea că tinerele femei trebuie să urce câteva trepte cu spatele, ţinând într-o mână o lumânare, iar în cealaltă o oglindă, într-o casă întunecată. În timp ce ele privesc în oglindă ar putea vedea chipul viitorului lor soţ sau, în cel mai rău caz, craniul Morţii. Acest lucru semnifica faptul că fata respectivă va muri înainte de a se căsători.FUNDA?

| estelle03 a răspuns:

""? Ai privit`o zambind si ai abordat`o gandind ca e la fel ca restul'... Dar felul *ei* de`a fi... Atat de diferita; x! Te`a facut s`o iubesti. E chiar deosebita