| Anna_8948 a întrebat:

Vreau si eu statusuri frumoase pentru fete mai fitoase daca se poate!

12 răspunsuri:
| JuStKid a răspuns:

Uite d la me pentru fetele fitoasehappy: Scoate-ti fitele din cap ca mie unu numi plac

| JuStKid a răspuns:

Statusuri:

*E fiara C`atrage prada cu un zambet in0cent...Lic0area cea letala cand cautSi un sentiment; x

*spirith latin iubestidar n`ai noroc, o iei de mica, o cresti. pana se face frumoasa foc; x

* E atat de schimbata! Exact cum ai zis tu ca nu o sa fie vreodata

*Mersul ei de scena… Te baga in dilema… Vorbeste ca O profesoara… cu un cuvant te baga`n Boala… pozeaza pozitii proprii… iar voi TARFELOR da-ti Copy!

*I'a Zapacit Pe Baieti A Facut Din Ei Valetzi, Merge Purtata de Tandrete K e O mARE fINETE, Bn Arata Bn sE PoartA, cand isi AratA Talentu dObOarA ToT clAsAmentu

O fata mai dulce decat ciocolatha, O fata care nu te streseaza ca gagica aia ingamfatha! O fata pe care o visezi odatha. Da` ea e "fata lu` tata

Am pRiViRea lu` TaTa; x ZamBeThuL lu` MaMa; x Dar ochii day dreaming... Ochii sunt ai mei cool day dreaming

ma urasti?~problema ta!~ma copiezi? haa...nu'mi ajungi la pricoare! ma iubesti? si eu pe tine!~un sfat?~nu te lua de viata meah! te-am amagit?~scuze!~te-am jignit?~bv mie!

Poate am aere’n cap.asta e doar problema mea.nu poti sa ma suporti.asta e doar problema ta…nu ma cunosti…nu mai comenta.ai grija d viata ta…nu d a mea

Ceea ce il usuca pe tati meu de baniE pustoaica lui de 14 ani

| AdeeLinee a răspuns:

Ai avut vreodata in viata ta o fata pe care s-o visezi si noaptea, sa nu vezi viata fara ea si sa te doara'n 14 de alta?

Muzica la maxim, sampania sa curga, respect pentru fetele care au facut fraierii sa planga!

Hai Uita-te La Mn K Mereu Imi Merge Bn…Hai Uita-te Incoace.Nu`s Figuri De La Versace, Nici Arfe Originale, Ci Doar Fitze Mondiale…

Bine arat, bine ma port
Nu`s pushtoaik de export

Mersul ei de scena… Te baga in dilema… Vorbeste ca O profesoara… cu un cuvant te baga`n Boala… pozeaza pozitii proprii… iar voi TARFELOR da-ti Copy!

FiTe, geSTuri si Tupeu…aSTa e TaLenTuL meu…Sunt o diva JmechieriTa…Hai fa paSi si gura miKa…K’am Surori adeVaraTe …care ‘mi Tin mereu parTe…FiTZe roZ de JmecHieriTe…pentru Tine Tine minte!

Iubeste-o, nu`mi pasa! Pastreaz`o de tot…iar pe mine, priveshte’ma si linge’te pe bot.

dragi baieti sunteti cochetzi dar pentru mine valetzi voi va dati mereu la mine dar niciodata nu tine

:X! Jti’ esti la pikioarele mele acum.Hai hai ca nu am ce sa-ti spun.cand InTRa Ea’H iN cLuB spARgE pliCtIseALLa ‘Tu Te HolBeZI din tURNu De LA oBAMA ba’h. HAI Hai JtIu Te-AM dat PeSte Cap.am TeRmINat. DiscUtiA S-A iNChEiAT:"x!

Eu traiesc…tu stai. Sunt tot ce tu visezi, tot ce-ti doresti si n-ai!

In Fata Mea Tu Nu Ai Niciun Cuvant De Spus.Nu Ma Cunosti, Habar Nu Ai Cine sunt tongue Spui Ca Sunt Fitoasa…Te Ascult Si Iti Spun:"Tu Chiar Crezi Ca Imi Pasa?"

Sunt o fata rasfatata, de Totzy Baietzyy adorata,…Daca sty Cum
Sa ma iei, o sa-tzy dau ceva ce vrei…o sa fym 2 porumbey.

Sunt fitoasa cat se poate Tupeista pan-la moarte Ingrijita si stilata Asta-i fata adevarata

Si poate crezi ca gresesc. e felu` mew de a fi.n.ai intseles tuh va intselege altu` a doua ziwinking:-

Am prea mult tupeu si pea multe defecta in fata idioatelor care se cred perfecte…"

Am tupeu Mam nascut In ciuda TA Stiu K nu ma Poty Suporta.Merg incet inspir TAL3NT.si STRIG TAREE! in gura MAare copia nu are valoare:X:X""

Eu stiu ca toti promit multe Dar ei toti nu stiu sa te asculte Eu nu promit nimic Eu am doar un suflet vulgar si un pahar;; ).

"". Ea nO Are NevOie De Uh Cca Are Pe Buze GlOsS Sh`Are P Fata`Un Zambet DeLiCiOs Ea E Cca Aeru` ->Te LAsSa Farh ReSspiRatie.winkingtongue BlOndh, Ochi Ccaprui, SurSsa Uh de InspiRaTie!:

Am RuPt TzArA asta’N DoUa Cu O SmEkErIe NoUa, Cu VaLoArE De TzIgAnK Sh HaRfE De InDyAnK, aStA’i StiL CoLuMbIaN, ZaPaCeSc OrIcE TzIgAn, Na’ TaLEnT AmErIkAn K Doar Eu SnT NuMbEr oNe

Are tinute la moda si pielea creola, un parfum mult strident si un corp indecent Buze umflate si forme bombate, Vrea in masini cu baieti de-aia fini
sper ca te-a ajutat:*
Funda?batting eyelashes

| aaaaaaa1 a răspuns:

Orice baiat care se respecta are langa el o bruneta "

Sunt frumoasa si isteata si toti ma invidiaza. Le transmit de la distanta ca cine nu ma place e o zdreanta.

mult prea fina, intre fete sunt regina.se opreste, te ameteste, iti zambeste, ma omoara, ma priveste, se lasa pe spate doar de la jumate, va intrece pe toate"

, mori dupa ea, are... are cu ce, are dintre toate fetele, are balans are stil are haz se misca bine pe toba si bass, ca-o balerina are miscari de felina, intre fete e regina.

fara Lycra si solar, asta e bronzul natural, Si special pentru tine, DA TU, cea care te uiti la mine, Sunt mUlt Mai BuNA sI MUlT maI frumoasa cA TINe

Am corpul de felina, privire si piele fina, ochii de vipera veninoasa, caracter de bruneta norocoasa

N-ai ce spune, spun pe bune, mai bine pune ochii si holbeaza-te ca cu holbatul ramai, priveste cat mai poti"

StOoP! Gata-Gata, nu vreaU sa ma fUre altu, fura.ma tu ca-i maI bine, ca si mie imi convine

Eu nu ascult dEstInuL.lA vise nu cEdeZ.nu`mI poate spune nimeni cE cale sa urmez!

"Dar n-are sens... Si ies din cadrul tau sa-ti dovedesc ca traiesc intens. Am succes... :X"

Tu ma Asteptai sa vin. Cacii asa am promiss … dar acum eu sunt. ce`a cu telefonul inkiss

Am tupeu Mam nascut In ciuda TA Stiu K nu ma Poty Suporta.Merg incet inspir TAL3NT.si STRIG TAREE! in gura MAare copia nu are valoare:X:X""

Vezi tu scumpo. o fi stat si cu tine.stiu.stiu si ca a arso cu altele. dar el are o fata.si pentru el. fetita lui e cea mai importanta!

Funda?

| aaaaaaa1 a răspuns:

Orice baiat care se respecta are langa el o bruneta "

Sunt frumoasa si isteata si toti ma invidiaza. Le transmit de la distanta ca cine nu ma place e o zdreanta.

mult prea fina, intre fete sunt regina.se opreste, te ameteste, iti zambeste, ma omoara, ma priveste, se lasa pe spate doar de la jumate, va intrece pe toate"

, mori dupa ea, are... are cu ce, are dintre toate fetele, are balans are stil are haz se misca bine pe toba si bass, ca-o balerina are miscari de felina, intre fete e regina.

fara Lycra si solar, asta e bronzul natural, Si special pentru tine, DA TU, cea care te uiti la mine, Sunt mUlt Mai BuNA sI MUlT maI frumoasa cA TINe

Am corpul de felina, privire si piele fina, ochii de vipera veninoasa, caracter de bruneta norocoasa

N-ai ce spune, spun pe bune, mai bine pune ochii si holbeaza-te ca cu holbatul ramai, priveste cat mai poti"

StOoP! Gata-Gata, nu vreaU sa ma fUre altu, fura.ma tu ca-i maI bine, ca si mie imi convine

Eu nu ascult dEstInuL.lA vise nu cEdeZ.nu`mI poate spune nimeni cE cale sa urmez!

"Dar n-are sens... Si ies din cadrul tau sa-ti dovedesc ca traiesc intens. Am succes... :X"

Tu ma Asteptai sa vin. Cacii asa am promiss … dar acum eu sunt. ce`a cu telefonul inkiss

Am tupeu Mam nascut In ciuda TA Stiu K nu ma Poty Suporta.Merg incet inspir TAL3NT.si STRIG TAREE! in gura MAare copia nu are valoare:X:X""

Vezi tu scumpo. o fi stat si cu tine.stiu.stiu si ca a arso cu altele. dar el are o fata.si pentru el. fetita lui e cea mai importanta!

E dulce si uite asa te seduce

sa te iau! Sa te am! sa ma ai! O copilarie, o chemare, o fata, o strigare si-un baiat oarecare.

sh` stii si tu ff bine ce te ast. acaSa o felina periCulOs de gelOaS

astazi fetelle minOre in dragOste-s majOre! toate fetelle majOre iau lectii de la minOre!

arata bine bruneta, dar e fata calCullata, care stie cum si unde sa te faCa; stie cand sa rada, cand sa fie suparata, cand in ochii tai sa fie, singura fata impOrtanta ~*

si spune-i stOp cand te streSeaza explica-i ca exagereaza.nu-ntelege? abereaza? spune`i PA si se calmeaza!

este mai dOlce decat ciocOlataeSte O fata care nu te streSeaZa ca si gaGiCa`ta aia ingamfata

←♥→Uita-te atent, nu insistent … priveste dar nu atinge … te pot respinge … viseaza … doreste … oricum in realitate nu ma poti atinge!←♥→

←♥→Mersul ei de scena… Te baga in dilema… Vorbeste ca O profesoara… cu un cuvant te baga`n Boala… pozeaza pozitii proprii… iar voi TARFELOR da-ti Copy←♥→

desi am trecut prin multe suntem inca impreuna, caci nu poti sa cazi cand tii pe cineva de mana

Mereeu mi-a Placuth Sa am Cevaa Apartee Fataa D`Celelalte

Orice baiat care Se resprCtaa are Langa el O Bruneth`a
funda?batting eyelashes

| diana_5715 a răspuns:

Orice baiat care se respecta are langa el o bruneta "

Sunt frumoasa si isteata si toti ma invidiaza.Le transmit de la distanta ca cine nu ma place e o zdreanta.

mult prea fina, intre fete sunt regina.se opreste,te ameteste,iti zambeste,ma omoara,ma priveste,se lasa pe spate doar de la jumate,va intrece pe toate"

,mori dupa ea,are... are cu ce,are dintre toate fetele,are balans are stil are haz se misca bine pe toba si bass,ca-o balerina are miscari de felina,intre fete e regina.

fara Lycra si solar,asta e bronzul natural,Si special pentru tine,DA TU,cea care te uiti la mine,Sunt mUlt Mai BuNA sI MUlT maI frumoasa cA TINe

Am corpul de felina,privire si piele fina,ochii de vipera veninoasa,caracter de bruneta norocoasa

N-ai ce spune,spun pe bune,mai bine pune ochii si holbeaza-te ca cu holbatul ramai, priveste cat mai poti"

StOoP! Gata-Gata, nu vreaU sa ma fUre altu, fura.ma tu ca-i maI bine, ca si mie imi convine

Eu nu ascult dEstInuL.lA vise nu cEdeZ.nu`mI poate spune nimeni cE cale sa urmez!

"Dar n-are sens... Si ies din cadrul tau sa-ti dovedesc ca traiesc intens. Am succes... :X"

Tu ma Asteptai sa vin. Cacii asa am promiss … dar acum eu sunt.ce`a cu telefonul inkiss

Am tupeu Mam nascut In ciuda TA Stiu K nu ma Poty Suporta.Merg incet inspir TAL3NT.si STRIG TAREE! in gura MAare copia nu are valoare:X:X""

Vezi tu scumpo.o fi stat si cu tine.stiu.stiu si ca a arso cu altele.dar el are o fata.si pentru el. fetita lui e cea mai importanta!

Funda`?>

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fite pentru ca imi permit! ai ceva de obiectat? taci.asa ziceam si eu!

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute

| DenisaAchimop a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune,

Sper sa iti placa

| alinutza96 a răspuns:

-Barbatul e un animal. Dreseaza-l.
-Fata mea, nu ma privi cu ura, te iubeste, dar eu sunt mai buna.

| Micutzathateiubeste a răspuns:

Du-te lent si vino tare pentru mine nai valoare te dobor dintr-o miscare ca sunt fata cea mai tare...

Sunt fitoasa si am stil fata`n spate si profil sunt o fetita cumite si te fac doar din cuvinte...

E atat de dulce si uite asa te seduce cu o simpla privire ea te cucereste, te ameteste.