| MetalHead04 a întrebat:

Vreau un nume fain de facebook, orientaţi-vă după ăsta de pe TPU, nu am chef să văd "Fetita Duce" bla bla. La care îmi comvine

8 răspunsuri:
| AnonymousTPU007 a răspuns:

La Facebook de obicei se pune numele real.

| AnonymousTPU007 a răspuns (pentru AnonymousTPU007):

Dar daca tot vrei alt nume...Raining Blood mi se pare tarewinking

| OnlyTheScript a răspuns:

AgentsubacoperireCOD:466678

| MetalHead04 explică (pentru OnlyTheScript):

Ăla puneţi-l tu.

| OnlyTheScript a răspuns (pentru MetalHead04):

Pfiuu ce bine..si eu care eram geloasa ca ti-am zis o idee de nume asa de buna si ca o vei folosi tu nu eu laughing)

| Alexandra_Neagu_1996 a răspuns:

Numele tau + Rocks sau... Rock Dark + numele tau; Cory Rocks, Rock Darks Cory... I don't know

| MayaZaya a răspuns:

Black Heart
Little Swan
Immortal Love
Mai îmi venise ceva în minte dar nu-mi mai amintesc acum.

| Kisstv a răspuns:

Ingerasul cu cornite, Fata de la oras, Cel mai bun, Fata descurcareata. Sper sa-ti placawinking