| CyberMusic a întrebat:

X Factor, Vocea Romaniei sau Romanii au talent?big grin

36 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Romanii au talent!
pentru ca acolo se mai gasesc si alte talente, nu numai cantatul.

caramela
| caramela a răspuns:

Sincer ma asteptam la ceva mai de efect, apoi am ajuns la concluzia ca Romanii au talent a fost cea mai tare emisiune, pentru ca am vazut de toate. daca ar fi sa aleg as alege Romanii au talent, si sa vedem ce o sa iasa din Vocea Romaniei.

| Siracuzia a răspuns:

Buna! X Factor!love struck

| selenahermy a răspuns (pentru Siracuzia):

Romanii au Talent & Vocea Romaniei

| TeoPT a răspuns:

Idem Woodenpints.

| IIIx333III a răspuns:

Romanii au talent, pentru ca arata toate secventele, si mi se pare mai detaliat. happy.

| Bogdanux a răspuns:

Romanii au talent e o prostie de emisiune, macar am ras.
X Factor are un juriu de rahat ( ma refer in special la Morar, care e paralel cu muzica)
A mai ramas Vocea Romaniei, dar s-o vedem si pe asta...

| smile20000 a răspuns:

Romanii au talent deoarece vedem te toate acolo (cantat; dansat...)

| Fantomita a răspuns:

Romanii au Talent! De ce? Deoarece in acel serial vad mai multe talente nu doar cantatul. Dar pe de alta parte si X Factor este foarte bun! De ce? Deoarece iti arata vocile noi ale Romaniei

| LauraFlorentina12 a răspuns:

Romanii au talent loL ca toti sau luat dupa emisiunea asta ca a avut succes.

Răspuns utilizator avertizat
| Infernia a răspuns:

Vocea Romaniei

| Făraş a răspuns:

LoL iti dai seama ca romani au talent :X ei au fost primi si celelalte sunt niste imitati! funda? tg am doar 3 tg

| mia_8736 a răspuns:

Clar romani8i au talent, deoarece celelalte doua sunt copiate dupa romanii au talent complet(aproape complet).si la romanii au talent razi nu gluma pe cand la astewa nu prea mai deloc

| theblllackdog a răspuns (pentru mia_8736):

Nu a copiat nimeni Romanii au talent.Adevarul e ca toate 3 sunt luate din America si Anglia. Poti sa cauti si pe internet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

X factor ma cam enerveaza, e vor sa cante doar instrumentalul fara alte voci. si ori unu ori 2 spun : da, mergi mai departe. si aia paula sta cu moatele alea doua in ohci. e penibila. chiar daca a cantat la eurovision, intr-adevar e frumoasa emisiunea dar astia au cam multe fite. vocea romaniei nu m-am uitat. Deci ramane Romanii au talent:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romanii au talent si atat! X Factor e o copie a Romanii au talent, iar Vocea Romaniei o copie a X Factor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care e cea mai proasta? Ah, cam toate.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru CyberMusic):

Eh, e si asta un fel de a pierde timpul liber. Au si emisiunile astea partea lor buna.

Răspuns utilizator avertizat
| SheCanFlyy a răspuns:

La xfactor vin toti behaitii plus un juriu care e paralel cu muzica. la romanii au talent se castiga din mila si daca esti orfan. vocea romaniei e mai ok, are o idee mai buna si sunt voci mai frumoase.

| Densis a răspuns:

Romanii au talent

| Andrei20133 a răspuns:

Romanii au talent deoarece acolo vezi de toate posibile si imposibile laughing