| Iuliiikkk a întrebat:

Zicecimi niste telefoane misto dar nu foarte scumpe:*funda.

Răspuns Câştigător
| Th3Public3N3MY a răspuns:

1. Nokia c3-00, pe asta il am eu si este super, ti-l recomand,
2. Samsung corby txt,
3. Nokia E73,
4. LG kp500,
5. Nokia x3, x4, x5,x6...,
6. Nokia c5,
7. Nokia n81,
8. Nokia 6300,
9. Nokia 2220 slide,
10.Nokia n73.

Funda?

3 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Daca vrei, un Samsung S5600 ( http://www.gsmarena.com/samsung_s5600_preston-2738.php ) la 250ron, trimite-mi un mesaj privat. In magazin este 500-600ron.
Telefonul a fost tinut numai in husa, aspect 10/10, si mai are garantie pana la sfarsitul verii.
Daca vrei ti-l trimit si cu card de 2gb clasa 6.

| ionutVUVUZELA a răspuns:

Nokia 6300 6500 slide sunt super telefoanele le-am avut pe ambele si sunt grozave

| Teeestiwudnejwns a răspuns:

Un telefon misto este Nokia 3310. are snake si o singura culoare la ecran (verde) tastatura e foarte super adica atunci cand trimiti un mesaj stie tot blocul pentru ca acea tastura pacane. Ti-l recomand desi eu as opta pentru varianta cu sunete polifonice acum daca nu iti permiti il iei pe cel fara sunete polifonice adica pe cel mut. Daca il iei pe cel mut. http://www.google.ro/......tp?/imgres Dar daca intr-adevar iti permiti un telefon mai scump eu iti sugerez Nokia 3410. Profesoara mea de istorie si acum il are.