| νєησм a întrebat:

Ziceti-mi si mie jocuri pe pc dau funda la cele mai tari.

Răspuns Câştigător
| SkyNet01 a răspuns:

Salut, need for speed most wanted, return to castle wolfestein, doom 3, quake 4, area 51, need for speed carbon, need for speed underground 2, flat out, flat out2

6 răspunsuri:
| cυρcαкє a răspuns:

Uite:

-Counter Strike
-Imvu
-Metin2 sau privat
-Elasto Mania
-Bus Driver
-Roller Coaster Tycoon 1, 2 si 3
-Sims 1, 2 si 3
-jocurile GTA (San Andreas IV e super)
-Fifa
-Jojo's Fashion Show 1, 2 si 3 (pentru fete)

Atata stiu jocuri pentru PC. Sper ca te-am ajutat.Pa-pa!

| Angelsergiuboy a răspuns:

Ce gen vrei rpg strategie etc astept 1 raspuns si iti dau 1 lista

dar as vrea 1 funda

| filaret03 a răspuns:

Metin2, counter-strike, wow, 4Story, Gta romania2, funfitza pls!big grin

| MusicMyLife a răspuns:

Counter strike, metin2, 4story, wow, battle of the immortals (aproape ca si metin), need for speed, sims3 sau2, fifa 2010, GTA, Prince of Persia, Assassin's Creed 2

cam atat big grin

fundita?

| RALce a răspuns:

Eu joc "imvu" de cativa ani si tot nu m-am plictisit:Xil ador:X

| dany_8792 a răspuns:

Wow e cel mai tare joc...winking