| Gabii a întrebat:

Ziceti-mi si mie lucruri, propozitii cu care sa stresezi raupe cineva:d

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i ca; este speriat de bombe.are fata de dos, vis urat, chip ciudat, zece bani calcat de tramvai...etc.

11 răspunsuri:
| asko a răspuns:

Orice raspuns al tau este o intrebare - de ex
1:mergem maine la plimbare?
2: care plimbare?
1:in parc.
2:care parc?

etc

| YLLL a răspuns:

Pai daca e vorba de mess.
poti sa trimiti de mai multe ori acelasi text apasand sageata in sus si dai enter.
sau multe buuzzzurri.laughing)

| MissD a răspuns:

Sa canti: O camila in desert trop trop trop cu un vierme in burta ei fass fass fass. Pe ce calca camila? de muuulte ori. si la sfarsit. pe ce calca? pe nervi!

| Marii a răspuns:

Eu enervez multa lume cand zic "asa si?" laughing, nimeni nu prea suporta sa i se raspunda asa. happy

| Jonsdottir a răspuns:

"Auzi cum vb soarele" sau " CIne da cu matura?"

| d33a a răspuns:

Cand vorbesti cu cineva, cand foloseste "si" in propozitie repeta-l si tu ca sa il enervezi, de exemplu:
- Am fost si mi-am luat ciocolata.
-Si?
- Pai si am mancat-o...
- Si?
-Si atat!
- Si?
... laughing cred ca iti dai seama

| AdeLina a răspuns:

Fa-te k nu vezi... Daca te intreaba ceva. "Pf... ce bazaie tantaru asta"... "Ce trist k nu e nimeni pe aici" etcwinking

| Dianna a răspuns:

Ce faci?
Tu bine.eu?

| Andraa a răspuns:

Pe mine ma streseaza cand cineva foloseste "deci" de mai multe ori...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor stresule laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu