| TortQuemado a întrebat:

17 minute timp mediu de răspuns?
94% din întrebări și-au găsit răspuns?

Cam greu. În Vremurile de Aur ale TPU, cifrele astea arătau mult mai multă eficiență.

Care credeți că e problema?

5 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

In vremurile de aur erau si useri de aur nu cioflingarime ca acum care vrea sa-si faca temele si sugaci cu suzeta in gura care pun intrebari tampite.

| TortQuemado explică (pentru Hombre):

Ciudat, e genul de comentariu pe care îl întâlneai des și prin 2010. Deci asta cu temele și întrebările tâmpite e o problemă eternă a site-ului. Și cred că-s și acum useri buni; doar că atunci TPU încă avea aerul călduț de firmă de apartament (referindu-mă la dimensiune și număr de utilizatori), pe când acum a ajuns o corporație în care prea puțini mai au treaba unul cu altul. Deși tind să fiu de acord că acum TPU arată mai mult ca niciodată ca un teren de joacă pentru trolli (și ăia mai proști ca niciodată); sincer mă cuprinde mirarea să mai găsesc useri cu o activitate neîntreruptă după atâția ani, ca tine și alți câțiva.

suntserios
| suntserios a răspuns:

A crescut numarul de useri logic. Mai multe intrebari, multe atat de tampite incat nici nu stii ce sa raspunzi, raspunsuri poluate din cauza unor useri care fac doar panarama samd.

| wolder a răspuns:

Multe intrebari care ne pun in dificultate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Idk.
Mie îmi ia un minut sau două să răspund la o întrebare laughing