| kktmiksigras a întrebat:

Aici am voie sa imi fac mai multe conturi de pe acelasi calculator?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Regulile site-ului interzic crearea de conturi multiple ale aceluiasi utilizator. Pentru a te lamuri cu activitatea pe TPU citeste raspunsurile la INTREBARI FRECVENTE. Numai bine!

| TPU.ro a răspuns:

Conturile multiple nu sunt acceptate pe TPU.ro. Un cont / persoana.

Alexandra - TPU

| DarkBlood32 a răspuns:

Trebuie adresa de e-mail sa fie diferita, nu aceeasi. Insa, pe TPU de interzic conturile multiple. Am ghicit: vrei sa-ti faci conturi multiple ca sa iti dai singur/a funde? smug