| AlyxandirClaw a întrebat:

Am bifat „Doresc sa primesc un e-mail cand mi se comenteaza la un raspuns". Totuși, nu primesc nici un e-mail. E-mailul este corect, și nu primesc nimic nici în spam. Are vreo idee cineva de ce?

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ai setat sa primesti e-mail?
http://www.tpu.ro/setarile-contului-meu/

| AlyxandirClaw explică (pentru Salontanul):

Unde mai exact? Singurul câmp pe care-l văd este cel menționat în întrebare, pe care l-am bifat.

| Salontanul a răspuns (pentru AlyxandirClaw):

E mai jos un buton numit "Notificare prin e-mail". Schimbi optiunea si apesi pe butonul "Modifica".

| Salontanul a răspuns (pentru AlyxandirClaw):

Alea, da! Ok!

| AlyxandirClaw explică (pentru Salontanul):

Așa erau setate deja, după cum am menționat... Mai bine contactez adminii.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă ai apăsat şi tasta "Modifică" după ce ai bifat opţiunea, atunci ar trebui să primeşti notificare pe mail :)

Dacă, totuşi, nu reuşeşti să rezolvi "problema", atunci trimiţi Adminei un mesaj din secţiunea "Contact" - colţul dreapta sus, ori de la linkul :
http://www.tpu.ro/contact

Toate cele bune.