| JammyBrooks a întrebat:

Am o intrebare ca nasoala dar...
cum pot da funda pe TPU?
am primit azy un raspuns folositor si cand am vrut sa dau funda nu am stiut de unde.:-D
imi puteti spune cum se face
multumesc

Răspuns Câştigător
| Karinakari99 a răspuns:

Buna,dulceata!
In dreptul fiecarui raspuns se afla cate o funda gri si daca o atingi se face portocalie.Pe ea scrie,,Declara raspuns castigator''. Daca nu ai vazut-o, inseamna ca nu a aparut, deci asteapta pana cand te vor invita cei de la TPU sa premiezi raspunsul.
Bye!

4 răspunsuri:
| Allecsandraa a răspuns:

Buna
pai uite'te in dreapta raspunsului meu si pune cursorul in dreptul intrebarii, Acolo o sa iti apara o fundita gri daca vei pune sageata pe ea o sa apara portocalie, iar daca dai clic pe ea o sa declari raspunsul castigatorbatting eyelashes fundita?batting eyelashes

| Destyny a răspuns:

Pai...in josul raspunsului gasesti o fundita portocalie si scrie: DECLARA RASPUNSUL CASTIGATOT. si dai click acolo cui vrei sa ii dai (noi ii spunem funda dar de fapt este o panglica portocalie)
este portocaie si scrie 1 pe ea
Funda?

| Destyny a răspuns:

Pai...in josul raspunsului gasesti o fundita portocalie si scrie: DECLARA RASPUNSUL CASTIGATOT. si dai click acolo cui vrei sa ii dai (noi ii spunem funda dar de fapt este o panglica gri si daca te indrepti cu mausul pe ea se face portocalie)
este portocaie si scrie 1 pe ea
se intampla doar la intrebaile puse de tine la restul poti da vot
Funda?

| pinkpinqdanaa a răspuns:

Pai...in josul raspunsului gasesti o fundita portocalie si scriebig grinECLARA RASPUNSUL CASTIGATOT. si dai click acolo cui vrei sa ii dai funda tonguetongue
Funda?:*