| Alexutza6755 a întrebat:

Am o problemuta!
Am intrat pe prima pagina si am dat click pe o intrebare, apoi ma scotea iar la prima pagina. Ce se intampla?
Si daca vreti sa-mi spuneti ca este vorba despre probleme tehnice, este OK.

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt de ceva timp probleme tehnice pe server, să sperăm că se vor rezolva într-o bună zi și vom fi cu toții fericiți!
Se fac lucrări de îmbunătățire a sa, numărul mare de utilizatori poate duce la blocaje nedorite, etc.
Pa, pa.

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Acest lucru se întâmplă, pentru că întrebarea respectivă a fost raportată, dar încă n-a apucat să dispară de pe prima pagină (durează până se actualizează datele).

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Asa se intampla cand intrebarea respectiva a fost raportata, nu se mai poate raspunde la ea chiar daca mai este inca afisata. Urmeaza ca administratorul sa ia o decizie, respectiv sa o stearga ori sa o reposteze. Numai bine!

| EuILSustinePeCristi202 a răspuns:

Cam asta este. Insa, daca ai dat click pe intrebarea cu chat-ul, iti spun ca trebuie sa fi fost raporta, din moment ce, nici eu, nici alti utilizatori, in afara de cei doi care au raspuns, nu au putut-o accesa.
Succes!

| darielle a răspuns:

Buna! Da, sunt probleme tehnice, dar sper sa se rezolve cât mai repede, și ar mai fi o chestie...Asta înseamna ca intrebarea respectiva a fost raportata...

Numai bine!